Podvod. Tovar nedorazil. Podával niekto trestné oznámenie? Prosím napíšte kontakt. Ďakujem

Odporny hajzli

Príplatok za kuriera a tovar do 2 dni doma.... Zatial ani nevideli objednávku.... Po tyzdni...

Na stránke sa uvádza dodanie do 2-3 dni ja čakám vyše týždňa a keď som písala mail ako vyzerá objednávka nikto ani len neodpísal

Tovar som nedostala a po precitani recenzii mi je jasne, ze ho uz ani neuvidim. Avsak nenecham to len tak... A nespokojni zakaznici, kt.je vela, kludne ma kontaktujte. Mail je: [email protected]. Mam v rodine pravnika, kt.riesi podobne spory.

• Ziadna komunikacia zo strany obchodu.Po precitani si recenzii na internete som prisla na to, ze ide o podvod, ze ludia zaplatia a tovar im neprichadza a ani na vyzvy nereaguju. Velky pozor!!

tovar nedorazil, na mail neodpovedajú, neprišlo ani potvrdenie o platbe. Dúfam, že sa s tými 20 eurami zadrhnú, okrádať matky na materskej...no zle mi je z toho.

Dobrý deň prajem!
    Už dvakrát som písala e-mail. Ani raz som nedostala odpoveď.
    Ani vyplatený, objednaný tovar som ešte nedostala. Asi Vás musím udať na políciu. S pozdravom: Silvia Szabová

• Obchod nema telefonny kontakt a nekomunikuje ani emailom so zakaznikom.

• Objednala som tovar začiatkom júla,došiel asi po 10 dňoch
    • Teraz som znovu objednala,zaplatila a objednávka nevybavena,na mail nereagujú týždeň

Asi to bude podvod, ak je toľko nespokojných oklamanych zákazníkov,prišla som o peniaze, tak radšej nič neobjednavajte

• Podvodný obchod

Tovar nedoruceny, nikto neodpovedá na maily. Takže sme prišli o peniaze ktoré sme uhradili na účet.

• Podvod

Tovar objednaný, zaplatený (potvrdenie o úhrade neprišlo). Objednávka stále figuruje ako nevybavena, na maily nikto nereaguje. Radšej neobjednávajte.
    Kto sa chce pridať k podaniu trestného oznámenia?

• Ziadna reakcia, peniaze stiahnuté, tovar neprišiel.

Krásne!!! Žena na materskej, nemá peniaze, aby si mohla vyskakovať, kúpi dieťaťu deku, čo je celkom potrebná vec. Nič nepríde, nemalé peniaze si stiahnu, na emaily nereagujú, telefónne číslo žiadne . Zlodeji podžubany!!! Stiahnite prosím tento obchod z heureky, nech neokradaju slušných ľudí!!! A vy si pamätajte, že na každú sviňu voda vrie!!!
    -obchod spizz

objednávka spred týždňa doteraz nedorazila , ani sa neozývajú na maily

To ako vazne?este mi poslete aj dotaznik?je to podvodny eshop.tovar zaplateny a eshop nereaguje.

• Podvodníci, neodpisujú, nemajú kontakt ani sídlo firmy.

Objednal som si tovar, nechodil, tak som písal už 3 maily lebo iný kontakt neexistuje a nikto sa neozýva ...

Tiez som sa nechala nachytat.zena z rodicaku zaplati dietatu darcek k prvemu roku a narazi na takychto darmozracov.eshop nereaguje a nemaju ani telefonne cislo iba mail.hanbite sa.

Pozor podvod !!!!!Na tejto stranke si zaplatite tovar ,ale tovar nedostanete .Obchod s vami prestane komunikovat .Nekupujte nic cez tuto stranku !!!!!

Vyzera to, ze to tak je.
    Robila som objednavku pred desiatimi dnami. 13.7.
    Doslo potvrdenie o uhrade 15.7.
    Informacia o odovzdani dopravcovi 20.7.
    Malo nasledovat dorucenie kodu na sledovanie objednavky od dopravcu v ten den alebo nasledujuci.
    Doteraz neprislo nic. Dnes je 23.7.
    Na spravy zatial nik nereagoval.

Aktualizacia: Tovar predsa dorazil. Dnes 29.7.
    Ale asi by som uz druhy krat neobjednavala. Trvalo to neskutocne dlho, bez akejkolvek upokojujucej spravy. Komunikacia ziadna.

❗❗❗Pozor jedná sa o podvodnú stránku kde majitelom je David Požár.
    Zaplatíte a žiaden tovar Vám nepríde.
    Heureka vyradte prosím tento "eshop" aby neokradol ešte viacej ludí.
    Po 5 tyzdnoch objednavka zazrakom v poriadku prišla ked som napisal na mail že postupujem celú vec na políciu.