Objednavka bola zrusena obchodom bez vysvetlenia,predpokladala som teda, ze tovar nemaju, vybrala som si iny, no chcela som si overit, ci ho maju skladom, no dovolat sa na tel. sa nedalo, na mail mi nik neodpovedal.

Tovar som objednala pred dvomy týždňami a zasielka mi neprisla. Informovala som stránku a neodpovedaju, takže som veľmi sklamaná.

Ešte mi ani peniaze nevratili

• Bohatý pekný vyber ale len “akože “ keď sme si vybrali ďalej žiadna komunikacia
    • Žiadna komunikácia zo strany obchodu 3krat oslovené urgenciou až po 3tyzdnoch som obdržal jednoduchý mail objednávka zrušená bez udania dôvodu, fascinujúce že takýmto prístupom ešte vedia v dnešných časoch fungovaaa
    • objednávka zrušená bez udania dôvodu je fascinujúce že v súčasnom svete sa dá s takýmto prístupom existovať . Obchod nedoporučujeme

nebola som spokojna

• Veľmi dlhá dodacia lehota

Tovar neprišiel ani informácia o zásielke

• Pri mnou zvolenom tovare nebol obrazok ako vyzeraju nausnice na uchu (pre mňa velke)
    • V popise produktu nebola gramaz (zarazila ma vaha nausnic-pre mna tazke,tahaju ucho, ale nexavam si ich na prilezitostne nosenie,pripadne darujem)

Komunikacia ok, vsetko ako ma byt

• Tovar je pekny ale nakolko sa cela retiazka toci na ruby nie som s nou spokojna napisala som aj mail ze chcem objednavku vratit nereaguju na to.Vyhodila som do luftu 20e.

Rýchle dodanie,super komunikácia ešte aj darček k nákupu.

Pri tovare ktorý som si objednala bola doba dodania 1-2 dni (pracovné). Na štvrtý deň som kontaktovala firmu e-mailom (čo sa deje)? Odpovedali za dva dni, že mali vraj problémy s objednávaním, že v priebehu týždňa by mi mohli tovar poslať. Tovar mal byť darček.

Len napísali po 7 mych dňoch že objednávka zrušená bez udania dôvodu

• vagabundi ........

Dobrý sortiment no ani po dvoch týždňoch mi neprišiel mal že tovar odoslaný a už vôbec nie tovar. Bez akéhokoľvek varovania že to môže trvať dlho, že tovar nieje na sklade a trebapockat na naskladnenie. Ďakujem neprosím, neodporúčam ďalej

Objednavku ani len neodoslali, ziadna komunikacia . Nereaguju na maily, telefonaty...

Tovar nedorazil, na mail a telefonaty nereaguju.

Este som nedostala tovar a uz ste mi poslali dotaznik ci som spokojna s nakupom.Nezdvíhate xy krat telefony nereagujete na email, nedopatram sa k mojej objednavke.Takto sa to nerobi voci zakaznikom,ziadna komunikacia ziadne info.Cele zle!

Som spokojna aj s dorucenim a aj pristupom k zakaznikom.

Prstienky mi dorazili v najlepšom poriadku a ako na obrázku. Maximálna spokojnosť!!!

• rychlo a lacno