• rychle dodanie, maximálna spokojnosť

• V poslednej obj. 370162599, som si zakupil sosovky biofinity -2,75 a -4,0. -4,0 sedia paradne, ale -2,75 absolutne nie. Skusil som prvu a nesedela, vyskusal som teda druhu a absolutne ziadna zmena. Daju sa vratit, resp. reklamovat aj zvysne 4ks -2,75 ? Dakujem

Reakcia obchodu sosovky-online.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Mrzí nás, že ste mal s šošovkami problémami. Samozrejme ich môžete poslať na reklamáciu. Šošovky budú ďalej postúpené na odborné posúdenie. Ideálne by bolo, keby ste poslal aj šošovky, pri ktorých ste problém odhalil pri nosení. V prípade, že je to možné, uložte šošovky do puzdra s roztokom, všetko starostlivo zabaľte a pošlite na našu adresu.
    Ak budete čokoľvek potrebovať, obráťte sa na náš zákaznícky servis. Zatiaľ prajeme pekný deň.

• Prehladnost, vyber, ceny. Z obyvacky objednane, takmer do obyvacky dorucene. :o) Super!

• Rýchlo, kvalitne, odborne

Spokojnosť s dodaním aj s kvalitou šošoviek.

• Super rýchle doručenie

• Necakam dlho.zaslane na moju postu.ocakavala som UPC.

• chýba platba kartou

Reakcia obchodu sosovky-online.sk

ďakujeme za Vašu recenziu. Veľmi nás mrzí, že vám chýba možnosť zaplatiť objednávku online platobnou kartou. Budeme sa snažiť túto platobnú metódu čo najskôr zaradiť do možností.
    Zatiaľ ďakujeme za Vašu priazeň a prajeme Vám krásny deň.

• Rychlost dodania
    • Prehladna stranka
    • Siroka ponuka

Skvela je moznost "zopakovat objednavku", usetri cas :)

Som spokojna, kupujem u vas uz roky, nikdy nebol ziadny problem, ani s vyberom sosoviek, ani s dodanim. Dakujem.

• Rychle spracovanie objednavky a sprostredkovanie balika poste

• rychle super

Sosovky mi neprekrili povodnu hnedu farbu oci tak ako bolo na obrazku.

Reakcia obchodu sosovky-online.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Je nám veľmi ľúto, že ste neboli s efektom kontaktných šošoviek spokojná, ale každé oči sú iné a na každých očiach teda budú inak vyzerať aj farebné kontaktné šošovky. Pri kontaktných šošovkách ColourVUE - Glamour sú iba náhľady jednotlivých farieb kontaktných šošoviek a bohužiaľ nie reálne fotografie.
    Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekný deň.

Som spokojna,objednavam si pravidelne.

Super....rychlost, cena , kvalita

• Všetko super

v minulosti som dostáva aj darček

Reakcia obchodu sosovky-online.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme radi, že ste boli takmer so všetkým spokojná. V našom eshopu sú darčeky k nákupu k dispozícii len v rámci rôznych akcií, ktoré ešte môžu byť obmedzené konkrétne čiastkou nákupu. Pravdepodobne ste sa teda v minulosti s objednávkou trafili do takejto špeciálnej akcie. Ak chcete byť o našich akciách informovaná, určite sa prihláste k odberu newslettera.
    Ďakujeme Vám za priazeň a prajeme pekný deň.

Skvelé ceny a rýchle vybavenie objednávky. Naprostá spokojnosť.

všetko prebehlo v poriadku,nakupujem tu už dlhšiu dobu

• Veľmi rýchle dodanie, spokojnosť