Sosovky mi neprekrili povodnu hnedu farbu oci tak ako bolo na obrazku.

Reakcia obchodu sosovky-online.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Je nám veľmi ľúto, že ste neboli s efektom kontaktných šošoviek spokojná, ale každé oči sú iné a na každých očiach teda budú inak vyzerať aj farebné kontaktné šošovky. Pri kontaktných šošovkách ColourVUE - Glamour sú iba náhľady jednotlivých farieb kontaktných šošoviek a bohužiaľ nie reálne fotografie.
    Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekný deň.

som nespokojná s dobou dodania - obchod mi garantoval dodanie v pondelok a tovar mi došiel až v utorok. objednávala som 12.7.

Reakcia obchodu sosovky-online.sk

děkujeme za Vaší reakci. Velice nás mrzí, že jste nebyla spokojena s dobou dodání. Prověřili jsme si Vaší objednávku a bohužel došlo ke zpoždění odeslání. Je možné, že došlo k systémové chybě, která toto zpoždění zapříčinila.
    Omlouváme se a doufáme, že Vám toto opožděně dodání nezpůsobilo žádné problémy.
    Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

• zlá komunikácia

nebola som spokojná tovar mi prišiel poškodený a je pre mňa nepoužiteľný, žiadali ste ma nech vám tovar pošlem naspäť avšak cena poštovného je vyššia ako cena celkového tovaru. Keď som chcela nájsť nejaký kompromis a dohodnúť sa už mi viac ani neodpisuje nikto. Som veľmi nespokojná a určite si z tejto stránky už nikdy neobjednám.

Reakcia obchodu sosovky-online.sk

Dobrý deň, moc sa vám ospravedlňujeme za túto negatívnu skúsenosť. Snažíme sa neustále zlepšovať vaše služby a pracujeme na to, aby sa táto situácia už nikdy neopakovala.

• zasielkovna nie je v meste bydliska
    • otvaracie hodiny zasielkovne su iba do 17 hod...na vyzdviohnutie potrebujete v praci volno,

neochotne damy v zasielkovni v Ziline
    tazko sa tam dovolat

Reakcia obchodu sosovky-online.sk

Dobrý deň, mrzí nás vaša nespokojnosť s výdajnými miestami. Stále sa ich snažíme rozširovať, aby boli všetci naši zákazníci spokojní. Ďakujeme za váš dotaz a prajeme vám krásny deň.

• Je to uplne mimo mesta

Reakcia obchodu sosovky-online.sk

Dobrý deň, moc nevieme ako tento zápor myslíte, keďže sa jedná o e-shop, a po celom Slovensku máme 110 výdajných miest, ktoré stále rozširujeme.

• Dobra cena.
    • Hoci prevod prebehol v ramci jedneho dna, obchodnik zabezpecil vyskladnenie neskor, nie okamzite.
    • Navyse sa manipulovalo s obsahom skatule so sosovkami: papierova krabica nebola zalepena a 2 blistre so sosovkami boli oddelene od ostatnych.

• Vyhodne zlavy
    • Nebola mi poskytnuta pomoc v pripade nedorucenia tovaru.

Treba si dokladne prestudovat kazdy detail pri objednavani a plateni tovaru.

• TOVAR SOM DO DNESNEHO DNA NEDOSTALA A NIKTO SA NEOZVAL ZE CO SA DEJE A JE TO 10DNI OD OBJEDNAVKY NEDOPORUCUJEM TENTO OBCHOD SOM SKLAMANA

NEDOPORUCUJEM

• Dlha doba dodania..

• Cakanie skoro 10 tyzdnov na sosovky

• nedodržanie termínov dodania tovaru
  • velmi drahy fake- ktory na dhgate kupite za 9 dolarov (tiez 8ks)

• osobny odber, usetrenie penazi za postovne

• Pri vyzdvihnutí objednávky som si nepamätala heslo a bol to na predajni problém, nakoniec sme sa predsa len dohodli. Smiešne, nie?

• cenu
    • absolutne ziadna smska nic az nakoniec nejaky teply mail

komu ide o cenu, nech sa paci ale obchod posiela milion zbytocnych emailov, v BA bola zasielka prijata 16teho do nitry prisla 18teho v dobe kedy sa nedalo uz ani vyzdvihnut takze az 20teho, zrejme ju niesli pesi alebo na konoch a smsku pri doruceny neposielaju asi len trik alebo reklamny tah

• rýchlosť,
    • len tak
    • neviem

bolo prvý krát, uvidíme nabudúce
    som spokojná
    odporúčam