• nakúpil v obchode SOS Lekáreň pred 2 týždňami

OK

• nakúpil v obchode SOS Lekáreň pred 2 týždňami

• rýchla dodávka

• nakúpil v obchode SOS Lekáreň pred 3 týždňami

• Uzasny pristup, rychle dodanie a darceky k nakupu

• nakúpil v obchode SOS Lekáreň pred 3 týždňami

• Spoľahlivý

• nakúpil v obchode SOS Lekáreň pred 1 mesiacom

Prvýkrát som objednávala v SOS lekárni a som spokojná-rýchle doručenie,
    komunikacia bezchybne,ochota a koreknosť.Určite využijem aj nabudúce.

• nakúpil v obchode SOS Lekáreň pred 1 mesiacom

Super obchod ako cena komunikácia dodanie môžem odporučiť

• nakúpil v obchode SOS Lekáreň pred 2 mesiacmi

Priaznivé ceny a rýchle dodanie tovaru.Vďaka.

• nakúpil v obchode SOS Lekáreň pred 2 mesiacmi

• Tovar bol odoslany v poriadku

Nemam negativa

• nakúpil v obchode SOS Lekáreň pred 2 mesiacmi

Som úplne spokojný,aj s dobou dodania.

• rýchle vybavenie objednávky

• nakúpil v obchode SOS Lekáreň pred 2 mesiacmi

Myslim ze som na tovar cakal dlhsie ako bolo uvedene

• Prehľadný a rýchly.
    • Nepoznám

• nakúpil v obchode SOS Lekáreň pred 3 mesiacmi

Prisiel mi po dvoch tyzdnoch cakania iny vitaminovy tehotensky komplex ako som si objednala, sklamanie

Reakcia obchodu SOS Lekáreň

bohužiaľ bol produkt zle zaradený a tým pádom vám odišiel iný prípravok. Za komplikácie sa ospravedlňujeme. Tovar sme si prevzali späť a vrátili platbu.

• nakúpil v obchode SOS Lekáreň pred 3 mesiacmi

• na nete je dostupnost tovaru a v skutocnosti tovar nie je na sklade, prisiel mail s potvrdenim objednavky a dalsi den ze objednavka bola vyskladnena a expeduju kurierom, a potom zrazu ze sa ospravedlnuju ze tovar nemaju, takto som stratila dva dni u predajcu ktory vlastne tovar nemal, nakolko islo o dojcenske mlieko musela som urychlene hladat inde kde bolo expresne dorucenie

Reakcia obchodu SOS Lekáreň

komplikácie vznikla vo chvíli, keď sme ostatný tovar z objednávky naskladnili a systém vás už automaticky informoval, že sa expeduje. Vami objednaný produkt má veľmi často výpadky a jeho distribúcia je týmto veľmi sťažená. Ponúkame tisícky produktov, a nie je možné hlavne vďaka expiracím držať všetko skladom. Produkty, ktoré sú skladom reálne u nás sú označené plaketou "expedícia IHNED"

Týmto sa ospravedlňujeme za vzniknuté komplikácie a dúfame, že vaša budúci objednávku už prebehne k plnej vašej spokojnosti.

• nakúpil v obchode SOS Lekáreň pred 3 mesiacmi

• Veľmi pohodlné nakuoavanie- veľká vďaka

• Viacere moznosti vyzdvihnutia tovaru
    • Siroky vyber

Pohodlny a rychly nakup

• Celkom dobré ceny
    • niektoré produkty sú lacnejšie ako má konkurencia
    • poštovné je dosť vysoké
    • nie je možné platiť kartou

Reakcia obchodu SOS Lekáreň

Ďakujeme za pozitívny recenziu, radi by sme vysvetlili vyššiu cenu prepravy.
    Snažíme sa zákazníkom ponúknuť čo pokiaľ možno najnižšiu cenu liekov a preto je cena prepravy presne taká v akej výške ju nakupujeme od prepravcu. Niektoré e-shopy dotujú cenu dopravy na úkor ceny tovaru, ale to vo finále pre zákazníka vychádza menej výhodnejšie.
    Ľahko drahšie vychádza doprava aj z dôvodu odosielania tovaru z Českej Republiky, aj to vidíme ako pozitívum, pretože sa v ČR dajú zohnať prípravky, ktorých je na slovenskom nedostatok alebo sa vôbec nedistribuovali.

O možnosti platiť kartou momentálne rokujeme.

ďakujeme za pochopenie a teším sa na vašu ďalšiu objednávku

Vsetko ok

• nakúpil v obchode SOS Lekáreň pred 3 mesiacmi

• Nedodali mi výrobky v požadovaných farbách.

Vážený zákazník,

Mrzí nás táto poľutovaniahodná situácia. S pracovníčkami e-shopu som už situáciu prebral a chyba bola na našej strane. Bohužiaľ sú dodávatelia, pri ktorých farby nemôžeme vyberať a sami čakáme aké nám prídu. Problém bol však v komunikácii s vami ako zákazníkom, mali vám zavoalt a o tomto informovať. Už majú presný postup, ako podobné situácie riešiť a toto by sa už nikdy nemalo opakovať

Jan Erban

• Lacne lieky rychla dodavka
    • Draha preprava

Reakcia obchodu SOS Lekáreň

Ďakujeme za pozitívny recenziu, radi by sme vysvetlil vyššiu cenu prepravy.
    Ľahko drahšie vychádza doprava aj z dôvodu odosielania tovaru z Českej Republiky, však to vidíme tiež ako pozitívum, pretože môžeme ponúknuť širší sortiment produktov.

ďakujeme za pochopenie a teším sa na vašu ďalšiu objednávku