• Veľmi rýchle doručenie.

Po nakúpe som si lepšie prezrel tovar ktorý som si kúpil a uvedomil som si že som spravil blbosť že som tu nakupoval. Všade inde na internete je tovar ktorý som si objednal lacnejší ako na stránke Solik.sk....Jednoducho majú predražené produkty. Nikdy si už nič neobjednám.

Dobrý deň.
    Dávate malú pozornosť poznámkam, pri objednávke cez eshop som vás žiadal skontrolovať či náhradne diely sú na Fanming 201 LCD.

• Dobrá komunikácia
    • Odborné poradenstvo
    • Ceny produktov
    • Rýchlosť dodania - na druhý deň

Riešili sme novú kuklu pre zvárača telefonicky mi všetko vysvetlili ohľadne parametrov kukiel. Podľa toho čo zvára náš zvárač mi ponúkli niekoľko kukiel a spravili mi cenu. Vybral som Most Pyxar a zatiaľ maximálna spokojnosť z mojej strany aj zo strany zvárača.

Reakcia obchodu Solík SK, s.r.o.

Ďakujeme vám za vašu recenziu. Sme veľmi radi, že ste spokojný s našou komunikáciou, odborným poradenstvom, cenami produktov a rýchlosťou dodania. Vaša spokojnosť s kuklou Most Pyxar nás teší a sme radi, že splnila vaše očakávania.

Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek ďalšie otázky alebo potreby, neváhajte nás kontaktovať. :)

• ok

• rýchlosť
    • kvalitné balenie
    • dobrá komunikácia
    • darček k objednávke

Reakcia obchodu Solík SK, s.r.o.

Ďakujeme za vašu spätnú väzbu. Sme radi, že ste ocenili rýchlosť dodania, kvalitné balenie, našu komunikáciu a darček k objednávke. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá. Tešíme sa na vašu ďalšiu spoluprácu.

• Z tohto obchodu som kupoval prvýkrát a som veľmi spokojný.

rychla objednavka . rychle dodanie

• Rýchly dovoz, tovar ôk ešte som nevyskušal.

Osobna skusenost s obchodom velmi dobra. Ako vzdy.

Vyborne ceny, velmi rychle dodanie

Reakcia obchodu Solík SK, s.r.o.

Ďakujeme za vašu pozitívnu recenziu! Sme radi, že ste boli spokojní s našimi cenami a rýchlosťou dodania. Tešíme sa na vašu ďalšiu spoluprácu.

• Dobrá komunikácia.

Reakcia obchodu Solík SK, s.r.o.

Ďakujeme za vašu spätnú väzbu! Sme radi, že ste boli spokojný s našou komunikáciou. Tešíme sa na vašu ďalšiu objednávku!

Vždy rýchla dodávka.

Reakcia obchodu Solík SK, s.r.o.

Ďakujeme za vašu recenziu! Sme radi, že oceňujete našu rýchlu dodávku. Tešíme sa na vašu ďalšiu objednávku! Ak máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať telefonicky 0917 880 640 alebo e-mailom na adrese [email protected]. :)

• Rýchle dodanie, tovar skladom.

• Rýchla dodávkajjm

• Rýchle vybavenie,na druhý deň som si už prevzal zásielku

Reakcia obchodu Solík SK, s.r.o.

Ďakujeme za vašu spätnú väzbu! Teší nás, že ste boli spokojní s rýchlym vybavením a dodaním zásielky už na druhý deň. Budeme sa tešiť na vašu ďalšiu objednávku!

• Rychlá doprava
    • Kvalitní produkty
    • Přesně to co potřebuji
    • Nic

Reakcia obchodu Solík SK, s.r.o.

Ďakujeme za vašu recenziu! Sme radi, že oceňujete našu rýchlu dopravu a kvalitné produkty. Teší nás, že sme mohli splniť vaše očakávania. Budeme sa tešiť na vašu ďalšiu objednávku! Ak by ste čokoľvek potrebovali, neváhajte nás kontaktovať telefonicky 0917 880 640 alebo e-mailom na adrese [email protected]. :)

• komunikácia
    • kvalitné výrobky
    • rýchlosť dodania objednávky

• Dobra cena daneho produktu,super rychle doručenie