• Dobre ceny
    • Ústretovosť

Dobre poradili keď som chcel zmeniť už objednaný tovar z osoby na firmu

• Rýchle vybavenie objednávky, dobrá doprava.

• Maximálna spokojnosť. Rýchle vybavenie a doručenie tovaru. Odporúčam všetkým

• - najlepšia cena na tento typ NB
    • - dlhšia doba dodania
    • - ani na jedno telefónne číslo sa nedá dovolať, komunikujú len cez kontaktný formulár ( na ten ale v priebehu dňa odpovedajú)

treba zlepšiť komunikáciu so zákazníkom cez telefón

Ochotny , ustretovy personal .

• rýchlosť dodania a dobré ceny

• tovar mi dorazil rychlo po pripisani platby na ucet predajcu, kvalitne zabaleny, strucne a vystizne informovany o stave objednavky..bol som nadmieru spokojny :)

nakupoval som tu prvy krat a som spokojny

Super rýchle dodanie, vynikajúca komunikácia

• Jednanie obchodu na dobrej úrovni
    • Spoľahlivý obchod

Rozhodne odporúčam

• Bezproblémový obchod

Všetko prebehlo podľa dohody.

• Tovar bol doručený v top stave, veľmi rýchlo. Pozitívne hodnotím aj komunikáciu, pretože som mala požiadavku volať deň vopred dodania tovaru. Vrelo odporúčam tento obchod

Spokojnosť, odporúčam

Výhoda Internetového nákupu.

• Televizor som si vybrala na internete. Cena zakupeneho televizora bola 2. najnizsia na internete. Netusila som, ze obchod nie je v Bratislave. Na moju pisomnu objednavku obchod reagoval okamzite. Oznamili mi, ze ziadany typ televizora maju a po zaplateni mi ho bezpecne poslu. Komunikacia so zakaznikom bola vecna, slusna, ustretova.
    • Zakupeny tovar som dostala prostrednictvom kuriera az domov.Zasiela bola dobre zabalena a televizor prisiel v absolutnom poriadku.

Obchod SM-SERVIS odporucam zakaznikom pre rychlost, ochotu a spolahlivost pri dodani tovaru.

• vsetko prebehlo ako malo, od objednania po dodanie tovaru

• objednávka prebehla v poriadku ,bez problemov

Prve dni sa nic nedialo, aj napriek tomu, ze bol tovar skladom. Ale inak termin dodania nakoniec v norme. Trosku skoda, ze hned po potvrdeni, ze bol tovar odovzdany prepravnej spolocnosti, klesla cena u konkurencie a tak tam bol produkt lacnejsi o 29,- eur. Nezrusil som to ale, pretoze si zasluzili predaj z toho dovodu, ze ako prvi zlacneli ten vyrobok. Aj ked zjavne mohli o viac. :)

• dobre ceny

Nebol ziaden problem ani zazrak. Vyplnil som potrebne udaje, potvrdenia prisli emailom, kurier sa ozval a tovar doniesol. Na druhej strane co ine by som mal od kazdeho jedneho eshopu v roku 2019 ocakavat??

• Komunikácia