• Clovek co to predava je uplne mimo
    • Clovek co to predava ani nevie poriadne co predava

Neucta k zakaznikovi a clovek co Vas mota dookola informaciami ale neodpovie na to co sa pytate. Nevie poridne technicky ani co predava

Reakcia obchodu SmarterHOME

Vazeny zakaznik,

je mi osobne luto za vase hodnotenie. Do predajne ste prisli s jasnou predstavou, aky produkt chcete (tedee zamok) v sade, a upozornil som vas na potrebne nalezitosti pri instalacii.
    Navrhol som vam aj odbornu instalaciu nasim montaznym partnerom, co ste odmietli a zamok ste si chceli nainstalovat sam.
    Pred instalaciou a samozrejme uz pred kupou, je potrebne si dosledne premerat povodny zamok a vlozku, teda vobec zistit ci je mozne novy zamok namontovat. Toto napr. riesi nasa montazna firma.
    Komunikoval som s vami slusne, vecne a oboznamil som vas s technickymi detailami.
    Kedze mame za viac ako 10 rocne skusenosti 100% spokojnost od nasich zakaznikov, verim, ze ide len o nedorozumenie.
    Kazdopadne, dakujeme za vase hodnotnie, urcite je to pre nas ponaucenie ako mozno priamejsie odkomunikovat vase poziadavky.
    S.Petras
    konatel

Bol som nútený objednávku zrušiť. Dodanie do Ruska iba spoločnostiam a iba DHL.

Reakcia obchodu SmarterHOME

Dear sir,
    thanks for your feedback. Unfortunately due to business restrictions the standard parcel companies we are using (GLS,DHL, TNT-FedEx) can not deliver to private persons in Russia and delivery to Russia is only possible to companies (subjects with company ID).
    We used to deliver to Russia but as far as the restrictions are valid it wont be possible.
    We hope that the situation will change soon so we can provide our products to everyone who is interested in Russia.
    Thanks for understanding and we hope for future business.
    Best regards,
    SmarterHOME