Recenzia

objednali sme si regál, ktorý mal byť dodaný o cca 2 pracovné dni, ubehlo 9 dní a nič nebolo dodané.

• Regál je veľmi dobrý. Keď ho porovnám s podobným, ktorý mám doma (Metalkas R175 - kupovaný v Kauflande), tak tento Biedrax je z hrubšieho plechu, čiže je pevnejší a aj sa ľahšie skladá - zložil som ho za cca polovičný čas. Čiže kvalita tovaru je úplne v poriadku, lenže veľké výhrady mám k zabaleniu tovaru.
    • Regál bol zle zabalený, nemal žiadnu ochranu rohov a po rozbalení som zistil, že tri police z piatich majú na DMF doskách poškodený roh - toto sa pravdepodobne stalo pri preprave. Regál bol zabalený do kartónu, ktorý je pravdepodobne určený na balenie menšieho regálu. Kartón nepresahoval okraje regála a tieto boli len obalené streč fóliou, ktorá neochránila rohy balíka. Stačilo, že niektorý kuriér buchol rohom balíka o zem a police sa poškodili. Cez povlnenú streč fóliu na rohoch, nebolo poškodenie vidieť, takže som balík prevzal, netušiac čo nájdem vo vnútri.

Obchod neodporúčam, lebo čo s toho, keď predávajú kvalitný tovar, keď ho nevedia zabaliť tak, aby sa nepoškodil pri preprave. Keď nemali dostatočne dlhý kartón, tak mohli použiť dva menšie a tak rohy balíka ochrániť. Kauflandový regál mal cca tretinovú cenu, ale balenie bolo perfektné a to ho ani nikto neposielal kurierom.

Tovar bol doručený neskôr ako som predpokladal, bol som už na dovolenke, takže ho prevzal sused. To by až tak nevadilo. Horšie je, že teraz, keď som ho rozbalil, bol som nemilo prekvapený. Namiesto police na vešiak na bicykle Biderax SK098 došiel stojan na bicykle Biderax MŠK 5886. A k objednanému nástennému regálu neboli dodané stojiny na stenu. S tým som sa ešte v žiadnom e-shope nestretol. Mám podozrenie, že sa v Horných Bludoviciach pri balení tovaru niečo oslavovalo. Dúfam, že obchod bude pri vybavovaní reklamácie dôslednejší.

• Voči obchodu to beriem celkom v pohode. Výber dopravcu síce nezvládli, lebo peniaze obdržíte a potom Vás to už nezaujíma, kedy je tovar dodaný, lebo Vy svoje peniaze máte. Ako rýchlo tovar dostane zákazník je už mimo Vás, ale dali ste jedinú možnosť. Je to na zamyslenie, ale mnohé firmy sa zaoberajú aj touto alternatívou.
    • Čo vyčitám obchodu je, že nie je možnosť voľby prepravcu. Ten dopravca, ktorý je zvolený je zlý. Je zbytočne drahý a jeho služby nezodpovedajú skutočnosti. Sú omnoho lacnejší dopravcovia, lacnejší a aj dodávka je rýchlejšia.

Veľmi budem zvažovať ďalší nákup u Vašej spoločnosti. Dôvod aký dopravca to bude realizovať. Dĺžka času dodania od obdržania finančných prostriedkov je pre mňa rozhodujúca. Keď zmeníte filozofiu a peniaze obdržíte pri dodaný tovaru aj platobnou kartou budete TOP. Aj Vaša firma sa bude potom snažiť viacej získať dodávateľa, ktorý rýchlo dodá tovar a Vám sa vrátia finančné prostriedky čo najrýchlejšie.

• Tovar prišiel poškodený

Ako moze vobec niekto predavat regal za 160 euro,ktory je vyrobeny z materialu hrubeho asi ako papier a ktory sa cely hybe po dotyku jednym prstom..

Vážený pane Duriska,
    děkujeme za Vaši recenzi. Objednal jste si kvalitní regál, který se v žádném případě nesmí hýbat "po dotyku". Buďto je na vině špatně sestavený regál nebo závada v některém z dílů. Možná by bylo lepší obrátit se nejdříve na nás s reklamací nebo žádostí o pomoc, poslat video nebo foto a popsat důkladněji závadu. Nemáme však od Vás ani uplatněnou reklamaci ani žádný email, tudíž nejsme schopni Vám poradit. Máte možnost se na nás kdykoliv obrátit, reklamace řešíme stejně rychle a s úsměvem jako objednávky.
    za tým obchodu slovenskéregále.sk - Marek Szostok

• Obchod čo sa týka doručenia je dobrý no čo sa týka tovaru v danom prípade regále je tovar nekvalitný za danú sumu, regal cez 100e má kvalitu ako regál z kauflandu za 20e.
  • 11 dní po príkaze na úhradu a tovar ešte stale nedorazil.

Iná objednávka, úplne iná faktúra, úplne iný tovar nezhodujúci sa ani s faktúrou ani s objednávkou skrátka veľmi zlá skúsenosť
    ČO teraz ako to budete riešiť

Dobrý den paní Kavuljaková,
    objednala jste si 1 regál bílý a 1 regál pozinkovaný, a přesně dle objednávky jsme Vám regály doručili a vystavili fakturu. Pokud jste se u objednávání spletla, není lepší se s námi spojit a dohodnout výměnu? Než vinit náš obchod z chyby, kterou jsme neudělali?
    Marek Szostok - za tým obchodu slovenskéregále.sk

• Obchodom som spokojná, len regálom nie!

Regál mi prišiel poškodený, nožičky boli celé ohnuté..

• ziadna
    • neprijemna komunikacia

regaly sa tazko skladaju, clovek sa trapi kym to da dokopy, nasadite jednu policu, ked davate druhu, prva vypadne, nekonecny pribeh, ziadny navod. Oproti inym regalom je to nekvalitny produkt. Neboli dodane plastove patky, co som zistil, ze mali byt ked som pozeral navod na youtube, ale zase naviac dve stojky, ktore su nanic, proste v obchode maju chaos a bordel. V dodacom liste sa o plastovych podlozkach nehovorilo, teda sa neda skontrolovat obsah.
    Ked som to v obchode reklamoval skoro ma obvinili za ja som na vine za ich nekvalitny vyrobok, cudny obchod. Regaly za tie peniaze nestoja, predrazeny vyrobok. Urobili ponuku ze mozem tovar vratit, ale original zabalemy. Lenze ked ho neodbalite, neviete aky je to smejd.

Vážený pane ing.arch. Mikle Barát,
    čekali jsme vaši recenzi. Vaše tvrzení, že u regálu chybí návod a patky se dá vyřešit velmi jednoduchým a elegantním způsobem, a to že zavoláte nebo napíšete mail s reklamací nebo dotazem, obratem bychom Vám poslali návod a patky nové, popřípadě Vám poslali mailem odkaz na videonávod, kde by jste viděl jak se regály skládají a poté také zjistil, že se jedná o jedny z nejlepších regálů na trhu. To jste neudělal.

Vy jste zvolil jinou cestu a to velmi hrubou reakci mailem a poté i tuto recenzi. Laskavě si uvědomte, že pojem eshop neznamená, že zde sedí roboti co si nechají všechno líbit. Pracují zde matky a otcové od rodin, co občas udělají chybu a nezabalí do balíku vše co tam má být - a pokud se o tom od Vás zákazníků dozvíme, vyřešíme reklamaci obratem.

Byla Vám nabídnuta možnost vrátit zboží ve lhůtě 14 dnů. A je už zcela na Vás jak se zachováte. Určitě nejsme čudný obchod jak uvádíte, snažíme se zákazníkovi vyjít vždy vstříc, nabízet kvalitní zboží a samozřejmě kvalitní služby a pokud bychom to dělali špatně, nemohli bychom fungovat v několika státech EU již více než 12 let.

Pokud se ale zákazník bude chovat sprostě a arogantně, ať nečeká že se na něj budeme usmívat, bude z našeho obchodu vykázán stejně, jako kdyby se tak choval například v Kauflandu nebo v Globusu.

Marek Szostok - za tým obchodu slovenskéregále.sk

• neviem
    • klamliva informácia o tovare skladom
    • zmatok na logistike

Objednal som a dopredu zaplatil tovar, lebo bol oznaceny ako skladom. Po niekolkych dnoch, ked tovar neprisiel som volal, ze kde je a dostal som odpoved, ze nie je vyrobeny a ze mi nevedia garantovat kedy ho dostanem.
    Objednavku som teda zrusil, dostal spat peniaze. A ocividne maju zmatok v logistike, lebo mi prisla sprava od kuriera, ze dnes mi maju dorucit tieto regale :)

Vážený pane Gajniak,
    děkujeme za Vaši recenzi. Bohužel se nám v čase předvánočním stalo, že jsme (v pátek v poledne - kdy jste regál objednal) vyprodali určitý typ regálu. Naskladněný byl hned v úterý a proto jsme Vám odeslali objednané zboží. Vy jste následně objednávku zrušil, ale to už bylo zboží na cestě. Nejedná se tedy o zmatek v logistice, ale o to, že byly regály odeslány dříve než jste objednávku zrušil.
    Příjemné Vánoční Svátky
    za tým obchodu slovenskéregále.sk - Marek Szostok

Je to nekorektný obchod, lebo som objednel výšku regálu2,1m a z obchodu poslali rozrezané stojny, ktoré si mám spojiť malým plieškom, čo vôbec neuviedli v internetovom obchode. Potrebujem pevné stojky, a nie labilné, ako dodali. Myslím si že takýto regal je vhodný len vyhodiť do smetí, Nikomu neodporúčam kúpu takéhoto regálu ani nepriateľovi

• dobre ceny
    • nejasna komunikacia ci bola objednavka vybavena / tovar expedova a kedy ho ocakavat

• Zle zabaleny tovar. Pokriveny cely regal

• Tovar bol inzerovany ako na sklade a nasledne nam bolo telefonicky ohlasene, ze skladom nie je a bol ponuknuty alternativny alebo cakanie cca 14 dni.

• Čakal som stabilný regál a nie tancujúci regál
    • Gumené kladivko, čo som k tomu doobjednal sa rozpadlo po prvých úderoch(Poľsko)

tancujúci regál

Reakcia obchodu slovenskeregale.sk

děkujeme za Vaši recenzi. Zakoupil jste 2 typy regálu. Jeden z nich je stabilní hned po složení. Ten druhý regál patří k nejlevnějším regálům a už v popisu má uvedeno, že je třeba jej ukotvit ke zdi. Pokud koupíte regál za pár Eur, nečekejte od něj zázraky, pokud si však připlatíte, můžete si vybrat z dalších cca 4000 typů regálů.
    za tým obchodu slovenskéregále.sk - Marek Szostok

• Tento regal je slaby vobec nieje taky silny ako ho propagujete!Som velmi nespokojny.

Tie regaly niesu take ako na obrazku.

Vážený anonyme,
    regály, které prodáváme už léta, odpovídají jak popisu, tak obrázkům nebo videím. V této cenové hladině se jedná o jedny z nejkvalitnějších regálů na českém a slovenském trhu. Pokud jste nespokojen, máte právo zboží vrátit.
    za tým obchodu slovenskeregale.sk - Marek Szostok