• Objednany tovar nebol na sklade a boli sme nútený kúpiť nevhodnú alternatívu.

Reakcia obchodu Slniečkovo

Veľmi nás mrzí Vaše hodnotenie, nakoľko sme Vás telefonicky informovali o tom, že žiaľ dodávateľ už nemal v ponuke Vami objednané farebné prevedenie ponúkli sme Vám iné farebné prevedenie s ktorým ste sama súhlasila, ak ste bola presvedčená že si ho neprajete mohli ste objednávku stornovať,nikto Vás do ničoho nenútil. Ďakujeme

nedostala som to čo som si objednala,

Reakcia obchodu Slniečkovo

Veľmi nás mrzí Vaše hodnotenie, nakoľko sme Vás telefonicky a aj mailom informovali o tom, že žiaľ nie našou vinou nám dodávateľ odoslal pod kódom tovaru z Vašej objednávky inú deku. Dokonca sme Vám posielali aj foto a volali sme spolu, či môže byť táto deka a sama ste odsúhlasili jej odoslanie. Nikdy by sme si nedovolili bez súhlasu zákazníka odoslať iný produkt, ako mal pôvodne objednaný a veľmi nás mrzí, keď zákazníci takto bezdôvodne klamú a ohovárajú :-( Ďakujeme

• obchod je velmi maly,isli sme tam az z ineho mesta,aby sme videli autosedacku,no zial vsetko sa da objednat cez internet.ja chcem skor vec vidiet ako si objednat a potom byt prekvapena...

kupili sme malemu garaz,vyslo ma to 49 € ale je to velmi male a nekvalitne za tu cenu.kolaje co sa do seba spajaju su polamane,lebo ma to velmi tenke spoje,vytah sa stale rozpadava,nalepky sa po dvoch dnoch odlepili,gracka ma hodnotu tak max 15€.lutujem,ze som to kupila.skoda penazi.

Reakcia obchodu Slniečkovo

Milá Andrejka.V obchode sa snažíme mať z každého niečo, ale nakoľko je obchod menší, nemôžme tam mať všetko :-( Máme telefónne číslo aj priamo do predajne aj na ishop a kľudne ste sa mohli telefonicky informovať, či máme danú autosedačku na predajni. Naozaj už nemôžme my obchodníci za všetko...aj ja sa veľakrát vyberiem do obchodu a nedostanem v ňom všetko o čo mám záujem, ale určite s toho neviním obchodníka :(
    Garáž je od renomovaného výrobcu garáží, autíčok atď. FARO, čo teda nieje len tak hocijaký výrobca . Ja osobne ju mám pre mojich dvoch synov a majú ju už 5 rokov a tiež ju skladajú, rozkladajú a je v poriadku. Garáž od nás brali aj naši spokojní zákazníci a do dnešného dňa sme nemali jednu zlú recenziu na ňu...a ešte jedna vec....táto stránka slúži na hodnotenie našich kvalít, nekvalít a nie na hodnotenie výrobku :-( Ak chcete hodnotiť produkt, na to Vám príde dotazník zvlášť a tam sa môžte posťažovať...my nie sme výrobcovia , ale predajcovia. Výrobok je kvalitný a od firmy FARO a my žiadne nekvalitné produkty v ponuke nemáme, nakoľko si vyberáme len kvalitu .

• pre mna už žiadne.
    • darčeky v rozobratom stave.

Fakt som čakala že ten darček poteší mojho syna a nie že ja sa musim posnažit aby bol komletny. pokladnu som poslala spät.Zo Slniečkovo už neobjednám pretože sa bojim čo zaa príde.

Reakcia obchodu Slniečkovo

Ďakujeme Katka za Vaše hodnotenie,aj keď my ako obchod nemôžeme za to v akom " rozobratom stave" výrobca pokladňu do krabice vloží...tu máte hodnotiť predajňu,jej kvality alebo nekvality a nie produkt :-( My žiaľ tie produkty nevyrábame a nieje to ani nejaký čínsky nekvalitný produkt,ale pokladňa je od francúzkeho výrobcu SMOBY.A keď si myslíte,že ten produkt sme Vám my ako predajca rozobrali naschvál,tak sa ospravedlňujeme.Aj keby ste si tú pokladňu kúpila kdekoľvek v kamennej predajni,verte,že to isté by ste priniesli domov aj odtiaľ,takže v tomto prípade ste nám síce uškodili,ale neprávom,ale aj toto nás posunie vpred.ĎAKUJEME :-)

• Ponuka produktov, ktoré reálne nevedia dodať.

Reakcia obchodu Slniečkovo

Veľmi nás mrzí Vaša reakcia,nakoľko ste si objednával dievčenský batoh v posledný augustový týždeň,kedy sú už žiaľ,nie našou vinou sklady prázdne a takýto sortiment vypredaný, po kontaktovaní dodávateľa,že batoh má na sklade sme Vás informovali o odoslaní Vašej objednávky,ale žiaľ dodávateľ ho aj napriek tomu nedodal a nieje v jeho kompetencii na to upozorňovať všetkých dodávateľov. O nedodaní Vašej objednávky sme Vás v čas informovali hneď na druhý deň telefonicky a snažili sme sa Vám ponúknuť iný produkt,žiaľ bezúspešne.Aj napriek tomu ďakujeme za Vašej hodnotenie.

• Poslali mi poškodený tovar. Krabica postrekovača Futbal bola prelepovaná lepiacou páskou. Bolo na nej hneď vidieť, že výrobok už bol otvorený. Takže im ho asi niekto vrátil a napriek tomu ho poslali ďalšiemu zákazníkovi.

Reakcia obchodu Slniečkovo

Tovar určite poškodený a ani vrátený nebol,nakoľko je to novinka na trhu a vy ste prvá kvôli komu sa daný tovar objednával.Ak bol tovar poškodený,mohli ste tovar reklamovať,ale vy ste nás ani len nekontaktovala.Krabica je lepiacov páskov prelepená originál od výrobcu a my sme daný tovar ani len neotvorili.Ak ste s tovarom nebola spokojná mohla ste ho bez udania dôvodu do 14-tich dní vrátiť.Aj napriek tomu ďakujeme za Vaše hodnotenie.