• Kvalitný tovar
    • Slovenské (české) výrobky

• rýchle doručenie, krásny obal v ktorom je set zabalený, krásny set, určite nie je posledný ktorý som objednávala. Proste pecka, zamilovala som sa na prvý pohľad.

• Tovar je kvalitný, rýchle dodanie

Tovar som dostala ako darcek, pre spokojnost som objednala tu istu velkost len inu farbu a velkost nesedi. V pase rozdiel 2cm dlzka aj sirka tiez tak.

Reakcia obchodu www.slippsy.sk

veľmi nás mrzí, že kvôli problému s veľkosťou, ktorý vieme riešiť, ste nám dali až takúto negatívnu recenziu, pričom si od nás objednávate produkt už opakovane.
    Keďže ide o málosériovú výrobu, veľkosť sa v niektorých prípadoch môže +- 1-2 cm líšiť.
    Produkty sme takisto počas rokov pre lepšie pohodlie o trošku zväčšovali . Prosíme o zaslanie správy na náš email [email protected] (tu riešime reklamácie) o ktorý sme Vás už žiadali na chate a produkt Vám radi vymeníme za kúsok, ktorý Vám sadne lepšie, poprípade vrátime peniaze. Ďakujeme. Za Slippsy team, Mirka

Všetko v poriadku.Ďakujem.

• pekné balenie
    • voňavé produkty prišli
    • kvalitné šitie
    • kvalitná látka

nemám

maju tu pekné veci

Krásne zabalený tovar, precízne šitie, super materiál za mňa 100% spokojnosť.

krásne zabalené , skvelý materiál

• Rychlost dorucenia
    • Kvalita tovaru

Nakupujem tovar pravidelne. Obchod mozem len doporucit.

Bohužiaľ strih pánskych boxeriek nevyhovuje, materiál tiež je hrubší ako som očakávala. Cena celkovo privysoka

Reakcia obchodu www.slippsy.sk

Dobrý deň, veľmi nás mrzí Vaša skúsenosť s našim tovarom. Nedostávame podobné spätné väzby často. Materiál je 100% bavlnený satén, ktorý je tenký a vzdušný. Strih je už roky skúšaný na tisícoch zákazíkov. Ale samozrejme ak Vám tovar nevyhovuje, kľudne ho môžete vrátiť a my Vám vrátime peniaze. Prajeme pekný deň. Za Slippsy team Mirka.

Tovar prisiel v poriadku a pomerne rychlo. Kvalita je ok.

• Nadherny tovar a velmi prijemne jednanie

• Kvalitný materiál, krásne vzory, veľkosť sedí, za mňa úplná spokojnosť.

Rýchle dodanie, tovar prišiel podľa objednávky

• Rychle dorucenie
    • Pekne balenie
    • Super slippsy :)

Na tento obchodík nedám dopustiť, top kvalita, top servis, top komunikácia so zákazníkom, rýchle dodanie, vždy sa rada vrátim!
    Želám veľa spokojných zákazníkov
    Zuzka