Do poznámky pri nákupe som uvádzala, že je objednávka darčekom a prosila som o neprikladanie faktúry do balíčka. Balíček dorazil aj s faktúrou, na moju e-mailovú sťažnosť som dostala ospravedlnenie, že za to môžu externí brigádnici. Ospravedlnenie si cením, ale trápnu situáciu pri doručení to nezmení a človek by pri nie najlacnejšom spodnom prádle čakal, že zákaznícky servis bude lepší a nepriloženie faktúry je to najmenej, čo môžu urobiť. Rozhodne to bola moja prvá a posledná objednávka.

• objednavala som 15-12 so zarukou dorucenia do Vianoc Sice mi dosiel oznam ze zo skladu tovar expedovali ale prepravcovi ho neodovzdali

Tovar som dostala ako darcek, pre spokojnost som objednala tu istu velkost len inu farbu a velkost nesedi. V pase rozdiel 2cm dlzka aj sirka tiez tak.

Reakcia obchodu www.slippsy.sk

veľmi nás mrzí, že kvôli problému s veľkosťou, ktorý vieme riešiť, ste nám dali až takúto negatívnu recenziu, pričom si od nás objednávate produkt už opakovane.
    Keďže ide o málosériovú výrobu, veľkosť sa v niektorých prípadoch môže +- 1-2 cm líšiť.
    Produkty sme takisto počas rokov pre lepšie pohodlie o trošku zväčšovali . Prosíme o zaslanie správy na náš email [email protected] (tu riešime reklamácie) o ktorý sme Vás už žiadali na chate a produkt Vám radi vymeníme za kúsok, ktorý Vám sadne lepšie, poprípade vrátime peniaze. Ďakujeme. Za Slippsy team, Mirka

Bohužiaľ strih pánskych boxeriek nevyhovuje, materiál tiež je hrubší ako som očakávala. Cena celkovo privysoka

Reakcia obchodu www.slippsy.sk

Dobrý deň, veľmi nás mrzí Vaša skúsenosť s našim tovarom. Nedostávame podobné spätné väzby často. Materiál je 100% bavlnený satén, ktorý je tenký a vzdušný. Strih je už roky skúšaný na tisícoch zákazíkov. Ale samozrejme ak Vám tovar nevyhovuje, kľudne ho môžete vrátiť a my Vám vrátime peniaze. Prajeme pekný deň. Za Slippsy team Mirka.

• Nespokojnosť s tovarom papuče široké a tvrdé

Reakcia obchodu www.slippsy.sk

veľmi nás mrzí Vaša nespokojnosť, peniažky sme Vám obratom zaslali na účet.
    Máte pravdu, papuče vyrábame širšieho strihu pre väčšie pohodlie. S tým, že sú tvrdé však nemôžeme súhlasiť. :)

Za Slippsy team,
    Mirka.

Tovar mal byť doručený do 2 pracovných dní avšak nestalo sa tak, prišiel až na 4 pracovný deň.

Dobrý deň Boris,

vašu objendávku si veľmi dobre pamätáme. Ihneď ako sme dotelefonovali sme Vám ju boli odniesť na poštu a odoslali 1. triedou na Vaše požiadanie, pretože ste chceli balíček do druhého dňa ako darček. Bohužiaľ na pošte spravili chybu a balíček došiel s omeškaním 1 pracovný deň za čo sa opravedlňujeme.

Za Slippsy team Mirka.

Pri výmene boli komplikácie s tým, že mi bolo povedané že tovar ktorý chcem vymeniť za inú veľkosť majú, ale následne mi prišiel mail, že už neni. Keď som si menila za iný tovar tak mi nebolo povedané koľko sa bude doplácať alebo či sa niečo bude doplácať. Dozvedela som sa to až pri odbere a aj sumu. Pri tom mi bolo povedané, že to je ako ospravedlnenie tak som nerátala s platbou.

Reakcia obchodu www.slippsy.sk

ako sme sa už telefonicky včera rozprávali ospravedlňujeme sa za nedorozumenie.
    Platili ste však len za rozdiel ceny produktov, ktorý ste si vybrali.
    Ako ospravelnenie sme Vám zaslali darčekovú krabičku a poštovné za výmenu zadarmo.
    Samozrejme si vážime svojich zákazníkov a tak Vás poprosíme o zaslanie čísla účtu na náš email, kde Vám daných 5,20€ čo bol rozdiel v cene 2 produktov obratom zašleme.

Za Slippsy team Mirka.

• Rychle dodanie
    • Tovar nezodpoveda velkosti. Uzky strih, normalne nosim L , tak vratil som tovar a objednal XL , XL uz velke. Sklamal som sa.

Reakcia obchodu www.slippsy.sk

mrzí nás Vaše sklamanie, ale predávame desiatky tisíc produktov ročne a veľkosti sú už naozaj overené. Ak Vám produkt nesadol ani po výmene, nie je problém ho zaslať späť na našu adresu a vrátime Vám plnú výšku sumy za ktorý ste produkt kúpili.
    Slippsy team