Tovar došiel v poškodený, krabica roztrhana. Keď som to reklamoval odpoveď bola na poškodenú krabicu sa reklamácia nevzťahuje
    a tovar som zaslal foto a zatiaľ sa mi neodpovedali.

Nekonečný termo že

Reakcia obchodu Slevnuj.sk

dle Vašeho popisu v hodnocení nám není jasné, v čem je problém. Kontaktujte nás.

Slevnuj.sk

• Ooslali my taku ze rozpadne

dobry den , tovar mal byt dodany do 48 hod , tak snad do Vianoc pride ,

Reakcia obchodu Slevnuj.sk

zásilka Vám byla doručena. Doba 48-72 hod je termín odeslání, nikoli doručení, což je zřetelně uvedeno na našich webových stránkách. 2 dny jsme čekali na úhradu objednávky z Vaší strany, poté bylo nedostupné výdejní místo, které jste si v objednávce zvolil. Z tohoto důvodu byla doba dodání prodloužena.

• Naozaj rýchle dodanie
    • Zo 6 objednaných kusov bolo len 5 rovnakých, 1 hrnček poslali úplne iný
    • Hrnčeky nemajú objem 200ml, len 150ml
    • 2 hrnčeky sú prasknuté pri ušku

Reakcia obchodu Slevnuj.sk

poškozené hrníčky Vám budou v rámci reklamace bezplatně vyměněny. Co se týče objemu hrníčku, ten je opravdu 200ml.

Slevnuj.sk

Pri objednavke bol uvedeny termin dodania 1-2 dni. Tovar ani po tyzdni nebol dodany.

• Nedodali ste to,čo bolo zobrazené !

Dodaný úplne iný tovar ako bol objednaný.

Reakcia obchodu Slevnuj.sk

neevidujeme od Vás žádnou informaci o dodání jiného zboží. Kontaktujte nás, prosím, abychom mohli danou situaci vyřešit k Vaší spokojenosti.

• Prišlo rýchlo...
    • Nekvalitný čínsky tovar, rozpadáva sa...
    • V prípade menšej objednávky sa neoplatí posielať tovar spať pre výšku poštovného do ČR...
    • Obchod má pobočku na Slovensku aj v Česku ale vratený tovar preberá len v ČR...

Nekvalitné náboje NERF Mega ktoré sa po prvom použití rozpadavajú !
    Nikde pri objednávaní nebola zmienka že sa jedná o lacnú čínsku atrapu !

Reakcia obchodu Slevnuj.sk

přijali jsme Vaše odstoupení od kupní smlouvy a čekáme na dodání zboží, abychom vše mohli vyřešit.

Neodporúčam!
    obrázky krásne reálne som si vedela predstaviť tento nosič na každodenné nosenie dieťatka no keď mi prišiel ostala som v šoku!!!!

Reakcia obchodu Slevnuj.sk

již s Vámi řešíme vrácení zboží v rámci Odstoupení od kupní smlouvy.

Slevnuj.sk

• Tovar nezodpovedá vyobrazenému v ponuke.

Reakcia obchodu Slevnuj.sk

pokud Vám některé zboží z Vaší objednávky nevyhovuje, můžete využít nároku na vrácení zboží v rámci Odstoupení od kupní smlouvy. Formulář k vyplnění je dostupný na našich stránkách obchodu v sekci reklamace.

Slevnuj.sk

• Vzhľadom k tomu, že tovar som si dala diručiť na adresu s tym, že ho uhradím pri prevzatí, za čo tam bol aj 5,99€ poplatok, ktorý som akceptovala, tovar mi nedoručili lebo som neplatila online platbou. Načo tam uvádzate možnosti keď ich sami neakceptujete. Tak buď si vyberiem online platbu alebo pri doručení. Nespokojnosť.

Reakcia obchodu Slevnuj.sk

objednávka byla stornována z důvodu neuhrazení platby. Zvolila jste si platbu předem přes GoPay, nikoli na dobírku při převzetí zboží, jak uvádíte. Kdyby jste nás kontaktovala, rádi bychom Vám platbu změnili. To se ovšem nestalo.

Hezký den.

Slevnuj.sk

• Doruceny iny typ tovaru. Sklamanie.

Reakcia obchodu Slevnuj.sk

žádali jsme Vás o vyplnění reklamačního formuláře, abychom mohli situaci vyřešit. Do dnešního dne od Vás nic neevidujeme.

Hezký den.

Slevnuj.sk

Zavadzate zakaznikov ohladom tovaru nespravnymi udajmi.

Reakcia obchodu Slevnuj.sk

bohužel nevíme, o co se ve Vašem případě jedná. Neevidujeme od Vás žádnou reklamaci či informaci o nesprávných údajích produktu. Kontaktujte nás, děkujeme.

Slevnuj.sk

• iný tovar ako objednaný

Reakcia obchodu Slevnuj.sk

situaci s Vámi momentálně řešíme, bude Vám vrácena platba. Omlouváme se za nepříjemnost, která nastala.

• Rychle dodanie, nizke ceny

Tovar nekvalitny, zdeformovana nefunkcna silikonova zatka

Reakcia obchodu Slevnuj.sk

bohužel od Vás neevidujeme reklamaci, abychom mohli situaci vyřešit k Vaší spokojenosti.

Slevnuj.sk

• Vôbec neakceptujú reklamácie, napíšu, že Vy, ako zákazník ste "babrák" a neviete výrobok používať, úplne neprofesionálny prístup, bez toho aby výrobok videli, vám napíšu, že reklamáciu Vám neuznávajú. Arogantný prístup manažmentu! NIKDY VIAC!!!

Proste všetko ZLÉ. Zárobkový e-shop.

• Tovar prisiel rychlo.
    • Tovar bol jedna velka umelohmotna trapošina.Tak som ho hned vratil ale uz viac ako dva tyzdne cakam na peniaze.
    • Postovne + platba na dobierku + spatne postovne 10.25€ nakupna cena tovaru 10.18€ tak pocitam ze tu umelu bučoru som zaplatil postovnym lebo mna spatne postovne stalo 2.5 €

Istotne uz sluzby tohto shopu nikdy nevyuzijem.

Reakcia obchodu Slevnuj.sk

odstoupení od kupní smlouvy jste si založil dne 24.1.2022 a peníze Vám byly zaslány zpět dne 9.2.2022.

Slevnuj.sk

• Kontaktoval som obchod no neodpoveda

Tovar doruceny ale vobec nezodpoveda fotke na eshope, potrebujem pumpicku na barel so zvernou maticou, poslali mi pumpicku na bandasku kontaktoval som obchod ziadna odpoved

Reakcia obchodu Slevnuj.sk

omlouváme se Vám za prodlení s odpovědí na Váš email. Na Váš dotaz bude odpovězeno v co možná nejkratší lhůtě. Děkujeme za pochopení.

Slevnuj.sk

• Tovar nemal deklarovane vlastnosti, nemohol som ho pouzit

Reakcia obchodu Slevnuj.sk

neevidujeme od Vás reklamaci či Odstoupení od kupní smlouvy. V případě uplatnění nás kontaktujte, abychom situaci mohli vyřešit k Vaší spokojenosti.