• Bezproblémová komunikácia.
    • Ako jeden z mála obchodov má upozornil na výrobnú chybu produktu skôr než mi ho doručili.
    • Žiadna

Doručenie tovaru bolo síce trošku dlhšie ako som očakávala ale nič strašné vzhľadom na to že boli dva sviatky aj víkend, tovar prišiel v poriadku, vyzerá presne ako na obrázku, komunikáciu s e-shopom by som tiež ohodnotila kladne.

Tovar bol zaplateny a prisiel len mail na druhy den, ze objednavka sa vybavuje a odvtedy nic... zrejme objednavyju tovar z ciny a cakaju, kym dorazi, alebo nepride vobec nic... esteze so bola len mala suma, ze postovne bolo drahsie....

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

pri tovare, ktorý ste si objednali, bolo uvedené, že sa nachádza na externom sklade, a teda dodanie bude cca 3-5 dní, čo sme aj splnili. Veríme, že aj napriek dlhšiemu čakaniu ste s tovarom spokojný.
    Skvelydarcek.sk

• Rychlost , ochota , komunikacia a kvalitny tovar

• rychla komunikacia

obchod reagoval rychlo doručenie dobre

• Rýchle jednanie aj dodanie.Spokojnost.

• Spokojnosť

• Nakupovala som prvýkrát a som veľmi spokojná najmä s rýchlosťou, akou bola moja objednávka vybavená

Kupovala som prvýkrát a som spokojná.

Prišiel nam len mail, že prijali sme vašu objednávku a potom týždeň nič len čakanie. Nakoniec prišiel mail, že majú veľa objednávok a že to môže trvať. Nenapísali ani približne čas, dátum nič. Tak sme nakoniec objednávku zrušili. Nemôžeme čakať na tovar xy týždňov.

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

ospravedlňujeme sa za dlhšiu dobu dodania pri niektorých produktoch, ale stáva sa, že dodávatelia meškajú s dodávkou tovaru, alebo je zvýšený počet objednávok. Na 4. deň ste boli upovedomený emailom o predĺženej dobe dodania, kedy sa ako zákazník môžete rozhodnúť, či si objednávku ponecháte, alebo ju zrušíte. Ak sa dodanie predĺži, vždy je to len o pár dní, nie o pár týždňov.
    S pozdravom Skvelydarcek.sk

• Prvý krát
    • Keď bude treba aj druhy

• Dorá komunikácia
    • Na tovar som čakala 12 dní

Tovar mi bol doručený v poriadku, som s ním veľmi spokojná. Napriek s prvotným problémom dodania tovaru obchod odporúčam. Problém dokážu rýchlo vyriešiť. Ďakujem

Ja žijem v Nemecku a chcela som mojim rodičom urobiť radosť, čo sa mi bez pochýb prostredníctvom SkvelýDarček podarilo! Veľmi pekne ďakujem!

Som spokojný, tovar dorazil v poriadku a rýchlo

ako opisat skusenosti s obchodom??? vynikajuce jeden den som si objednala na druhy den som mala zasielku doma tak že mojaspokojnost velká a rybie kosti navleky paradne vynikaju na stoličkách ...dakujem želam vela uspechov

• Výborne ceny

vsetko ok

Neviem obchod ohodnotit inak, ako na zaklade mojej skusenosti: objednaa som velke tasky, ktore mali podla webstranky skladom. Po asi tyzdni mi napisali, ze ich vlastne nemaju. Peniaze mi vratili na ucet. Skoda no...

Velmi rýchle dodanie a kvalitný tovar.

ziadna odpoved na otazky, ktore boli odoslane emailom, jediny promptny email zo strany eshopu prisiel s informaciou o chybajucej platbe, po jej odoslani sa okamzite zmenili dodacie lehoty.

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

mrzí nás Vaša skúsenosť, na emaily sa snažíme odpovedať obratom, avšak môže sa stať, že sa odpoveď omešká. Ak odpoveď neprichádza dlhšie je potrebné skúsiť kontaktovať iným spôsobom napr telefonicky, alebo cez chat na stránke eshopu. Dodacie lehoty sa menia, nakoľko kvôli covidovej situácii sú meškania tovaru od dodávateľov, prípadne sa tovar stane nedostupným. Veríme, že aj napriek tomu ste s tovarom spokojný.
    S pozdravom Skvelydarcek.sk