Poslali asi na iný model auta

• tovar došiel nefunkčný... A to som neobjednával činu.

Tovar som prijal ale po zapojení absolútne nefungoval.

Sú Made in Poland. Na to že sú poľské tak sú drahé.

• Poslali mi sučiastku na iný typ vozidla.

Zbytocne objednavate podla kodu motora, alebo typu vozidla, poslu vam iny diel.

• Spinac centralneho zamykania prisiel nefukcny

• Majú v názve názov značky auta
    • Snažia sa aspoň komunikovať aj keď nemajú žiadne potrebné náhradné diely len nepotrebné zbytky, čo majú všade
    • Vôbec nijak sa nesnažia sa zohnať potrebný diel, len pozrú, či je na sklade a nič viac ich nezaujíma. Diel som si zohnal sám zo zahraničia.

Tovar objednaný aj zaplatený v sobotu... zdĺhavé dodanie v piatok.napriek garantovanemu a zverejnenemu termínu 2 pracovne dni to trvalo 5prac dni....tovar je z časti nefunkčný nakolko sa jednalo a rele modul Ktorý ma viac funkcií preklapania.

• neaktualizovana stranka kedze ventil bol skladom a po objednani mi dosiel email ze aktualne tovar nemaju a cakacia doba je tyzden co by mi osobne nevadilo keby nemam objednane auto do servisu na zajtra aj s vymenou oleja kedze je po intervale a tak budem musiet tam este raz objednat auto ked dorazi tovar.Momentalne sa mi to stalo prvy krat na tejto stranke tak dufam ze aj posledny krat.

• Tovar nebol dodaný kompletný

• Namiesto remeňa mi prišla tesniaca guma na kufor

Neodporúčam nikomu nakupovať v Škoda diely.sk. Tovar mi bol poslaný úplne iný a navyše nie originál diely, ako som si objednal, hoci si započítali cenu za originál diel.
    A samozrejme reklamácia je vlastne nemožná.
    VARUJEM KAŽDÉHO KTO CHCE NAKUPOVAŤ V Škoda diely.sk
    POZOR!!!!!!!!!!!!!!!

Dostal som nesprávnu súčiastku.

Balík mi prišiel dotrhany a poškodený

• Viečko na nádrže patrí pre iný druh fábie. Je neuzamykatelné. Mal by byť bez uška,len čisto guľaté...

Prišlo to do troch dní, ale mi to nepomohlo, lebo mi poslali Matice M10x1.25 CZ, ktoré nepasujú na skrutky "Skrutka M10x1,25x70 CZ". Musel som ist do železiarstva a kupil som si druhe a tie uz pasovali.

Ked som im napisal ze mi poslali nekvalitný výrobok tak len skonštatovali ze diely z Číny môžu take vady obsahovat,,ale kludne im to mozem poslat naspäť a s doplatkom mi pošlú kvalitnejšie.... Nevyhoda obchodu? Vedome predávajú nekvalitné vyrobky aby si clovek potom u nich kúpil drahšie "kvalitnejšie" a mozno ani ta stredna kvalita by nebola dobra a zase by mi ponúkli vymenu samozrejme s ďalším doplatkom aby mi poslali tie najdrahsie "najkvalitnejšie" samozrejme mam možnosť odstúpi a vratia mi peniaze ale nie nato som si to objednaval aby somnou cvicil obchod a aby som si s nimi posielal balíčky, mam aj lepsiu zabavu na praci, co sa tyka zrkadiel obe maju vyrobne defekty, male bodky zaryté do skla, pravé ma preliacinu o velkosi jednoeurovky co skresluje vyhlad cez neho a tak isto pri vrchnom okraji je tak zahnute ze vidim aj oblaky nad autom....

Manažér je absolútne arogantne zviera ktoré, nemá čo robiť na Tom to poste. Poslal som peniaze za tovar, ktorý sme telefonicky pre 8 dňami rusili a stornovali do dnešného dňa mi neboli poslané naspäť a jedná sa o 550€ čiastku. Čo sa týka, manažéra p. Polievku je to podľa mňa, človek ktorý nevie čo robí.

nicsomsiuvasvzivotenekupilataksimazmaztezdatabazy

Nekvalitný tovar, nedal sa namontovať a navyše pri montáži sa rozpadol.

• Prisla objimka s popraskanou tesniacou gumičkou asi dobré staré skladové zásoby