• vraj nemajú , zrušili a ešte stále im to svieti na stránke, že majú...

Reakcia obchodu www.sklsport.sk

za vzniknutú situáciu sa ospravedlňujeme, problém nastal pri aktualizácii skladu, ktorá prebieha raz denne a občas sa stane, že sa tovar predá medzitým na jednej z našich kamenných predajní. Keď sa objednávka stornuje, ide informácia o vypredaný sortimentu na admina, ktorý ju musí vypnúť z eshopu, tzv. môže to trvať niekedy 30 sekúnd a niekedy 1 hodinu.

Sklsport Tím

Tovar bol na stránke dostupný.Vecer som uskutočnil objednávku a ráno mi prišiel mail že objednávka bola zrušená. Na základe môjho telefonátu som dostal informáciu že tovar je nedostupný. A zaplatené peniaze mi budu vrátené spet na účet.

Sklsport Tím

Aj napriek tomu, ze tovar bol na stránke stále skladom, obchod mi dvakrát zrušil objednávku.

Reakcia obchodu www.sklsport.sk

za vzniknutú situáciu sa opsravedlňujeme, problém nastal pri aktualizácii skladu, ktorá prebieha raz denne a občas sa stane, že sa tovar predá medzitým na jednej z našich kamenných predajní.

Sklsport Tím

veľmi ústretový a ochotný personál

Ďakujeme

Objednávka zrušená bez uvedenia dôvodu..

Reakcia obchodu www.sklsport.sk

ospravedlňujeme sa, ale tovar, ktorý ste si objednal už bol vypredaný.

• svojvolne zrusili objednavku

Reakcia obchodu www.sklsport.sk

ospravedlňujeme sa, ale tovar, ktorý ste si objednal už bol vypredaný.
    Tím sklsport.sk

Prišli mi iné nohavice aké som si objednal a na mail nikto neodpovedá

Reakcia obchodu www.sklsport.sk

ospravedlňujeme sa za nedorozumenie, odpisovali sme Vám na mail, kde túto situáciu ďalej riešime.

Tím sklsport.sk

• Udali zlú cenu a objednávku mi zrušili. Ako je to ich chyba tak mi ju mali predať lebo bolo všetko už zaplatené. Neodporúčam

Reakcia obchodu www.sklsport.sk

mrzí nás situácia, ktorá vznikla, ale toto je normálny postup, ktorý používa každý predajca na Slovensku. Zmena ceny je vyhradená a spomenutá aj vo VOP aj z tohto dôvodu, kedy sa chyba môže stať. Ešte raz sa ospravedlňujeme.
    S pozdravom,
    Tím SKLsport

• Tovar ktorý mali na stránke a ktorý som si objednal bol už vypredaný, čiže slabá aktualizácia stránok.

Reakcia obchodu www.sklsport.sk

Dobrý deň skladový systém nám samozrejme funguje ale nie je online 24/7 a aktualizuje sa 2x za deň, čo je samozrejme komplikácia. Ospravedlňujeme sa Vám, za toto pochybenie, na oprave fungujeme a momentálne predávame na eshope, len tovar, kde máme viac skladových zásob ako jeden kus.

• neaktualizujú tovar,ktorý majú

Nefunguje Vám skladový systém, tovar ktorý bol na sklade, bol zaplatený v skutočnosti neexistoval. Platba mi ešte nebola vrátená. Tovar v inom počte som si musel nakoniec vyzdvihnúť osobne na predajni. Chybu systému potvrdili viacerí zamestnanci Intersportu. Vraj sa to deje stále. Podám sťažnosť na slovenskú pobočku ako aj na matku do švajčiarska. Spôsobilo to nemalé komplikácie a náklady mne ale hlavne Vám. Nie je možné v dnešnej dobe aby Vám nefungoval skladový systém. To, či ste franšíza zákazníka vôbec nemusí zaujímať.

Reakcia obchodu www.sklsport.sk

Dobrý deň skladový systém nám samozrejme funguje ale nie je online 24/7 a aktualizuje sa 2x za deň, čo je samozrejme komplikácia. Keďže nám tento systém poskytuje naša matka a tento nedostatok tam riešime už niekoľko rokov budeme samozrejme len radi ak Vás vyslyšia a tento náš problém sa nám aj vďaka Vašej nespokojnosti podarí odstrániť. Do vtedy sa Vám za komplikáciu ospravedlňujeme. Vrátenie peňazí prebieha automatizovane v zmysle podmienok platobnej brány do 72h. Konkrétne Vaša objednávka / platba bola prijatá 15.8.2022 o 18:34 a peniaze Vám boli poslané späť 16.8.2022 o 7:55. Prajeme pekný deň a ďakujeme za nákup.

• Prisiel iny tovar ako bol objednany

Reakcia obchodu www.sklsport.sk

Dobrý deň, poprosíme Vás o informáciu v čom spočívala inakosť tovaru? Lebo neevidujeme od Vás žiadnu vratku alebo reklamáciu. Objednával ste si powerbanku https://www.sklsport.sk/fixed-power-bank-zen-2/?variantId=67070.

Ďakujeme

Tovar nebol na sklade.Ale na stránke bol dostupný…

Reakcia obchodu www.sklsport.sk

Ďakujeme za spätnú väzbu. Nakoľko náš e-shop ponúka tovar ktorý primárne predávame v našich kamenných predajniach je možné, že Vami vybraný tovar si zároveň vybral niekto v predajni. Za spôsobenú komplikáciu sa ospravedlňujeme.

Dobrý deň objednávku ste nám zrušili tak že spokojní nie sme museli sme tovar zháňať inde .

• Obchod zrušil objednávku, presne ako pred dvomi rokmi, tie isté korčule sú na stránke ktoré nemajú. Platba bola uhradená pred týždňom, doteraz nie sú vrátané peniaze na účet ! Samozrejme som kvôli tomu volala, pani bola naozaj veľmi milá a ústretová, vraj do dvoch troch dní budú peniaze naspäť. Nie sú !

Reakcia obchodu www.sklsport.sk

Dobry deň naš webshop je online presne jeden rok takže predpokladáme, že ste si nás s niekym pomylila. Peniaze v zmysle VOP sú vrátené na účet DO 14 dní štandartne to trva cca 5-7 dní. S pozdravom

Jednu polozku nakupu sme potrebovali vratit, pretoze nam nebola dobra velkost. Museli sme si ale vybrat iny tovar na mieste, pretoze neposkytuju kredit na nakupnu kartu, ani nevracaju peniaze za vrateny tovar. Ja to vnimam ako obmedzujuce.

Reakcia obchodu www.sklsport.sk

Dobrý deň, kredit na zákaznícku kartu alebo nákupne poukážky ako altrenatívu na vrátenie peňazí samozrejme poskytujeme. Samozrejmosťou je aj vrátenie peňazí do 14 dní od zakúpenia.

• Slabá komunikácia, žiadne echo ohľadom dopravy

Akciovú cenu pokazil chýbajúci tovar v balení.
    Vraj, kolega to zabudol uviesť.
    Hamba.
    Takto sa to nerobí.

Reakcia obchodu www.sklsport.sk

Dobry deň mote prosím upresniť čo Vám v baleen chýbalo podľa objednávky ste si objednal jeden tovar, echo ohľadom dopravy ste obdržal mailom následne by Vás mala kontaktivať prepravná spoločnosť, čo však mi už nedokážeme ovplyniť.

• Neriesenie problemov
    • Nekomunikacia s klientom

Objednala som si tovar. Hned som volala telefonicky, kde mi v pondelok potvrdili objednavku s tym, ze damske topanky maju, ale aj ked na nete boli aj panske, tie v skutocnosti nemaju. Ale tistia a daju mi vediet.
    Potom sa nik neozval, tak som opat volala a vraj teraz maju panske ale damske maju a nebudu uz mat.
    Pisala som im mail, ako to chcu vyriesit a preco nekomunikuju…ako odpoved mi prislo stornovanie objednavky z ich strany.
    Uplne zly pristup, zavadzanie klienta, neriesenie situacie.

• Ponúkajú tovar,ktorý nemajú...

Objednala som si topánky cez internet, vo veľkosti, ktorá svietila, že je na sklade v DK. Na druhý deň mi volal pán z DK, že ich nemajú, vravím v poriadku, dostupné sú v iných predajniach, mohli by ste mi ich stiahnuť do DK ? Nie. Tak som si ich objednala z RK a nebol žiadny problém, absolútne neodporúčam! Táto veľkosť je dostupná na internete ešte doteraz pritom realita je iná.

Reakcia obchodu www.sklsport.sk

Ďakujeme za recenziu, predajna v RK ale bohužial nie je naša takže topánky nevieme jednoducho preskladnit.

Prajeme pekný deň