Tovar bol poškodený

Reakcia obchodu Sklenený shop sk

Poškozený tovar nás mrzí. Obraťte se prosím na nás, abychom Vám mohli poškozené zboží nahradit. Tým Sklenený shop sk

• Neposlali to čo som si objednal

Reklamácia,zle dodaný tovar,.

Reakcia obchodu Sklenený shop sk

Je nám ľúto, že ste neboli s nákupom spokojný. Nákup ste uskutočnili na stránke Heuréky, kde mali problém s napárovaním produktu na ich stránku. My sme mali vyexpedovali presne čo sme mali v objednávke. Avšak vy ste na ich stránkach videl produkt s iným objemom. Chybu sme napravili a doposlali produkt, o ktorý ste mali záujem. Nabudúce odporúčame nákup priamo na našich stránkach. Tím Sklenený shop sk

Tovar ako taký sa mi páči , ale zásielka m i došla s rozbitým plytkým tanierom , čo ma totálne nahnevalo , pretože tovar by ste mali zabezpečiť kvalitnejšie . Takýchto nekompletných súprav mám viac , preto som si to objednala aby som mala aspoň jednu kompletnú sadu .

Reakcia obchodu Sklenený shop sk

Je nám ľúto, že tovar nedorazil v poriadku. Máte možnosť dodávku reklamovať a po dodaní fotodokumentácie zásielky posielame náhradný tovar. Uvítame spätnú väzbu, ak by ste mali námet ako vylepšiť balenie zásielok. Tím Sklenený shop sk

• Pekný tovar a rýchle dodanie.
    • Tovar síce prišiel rýchlo a je naozaj pekný, ale jeden pohár prišiel rozbitý a forma reklamácie v obchode je nastavená dosť zle. Pokiaľ chcete niečo vyreklamovať, treba tovar vrátiť naspäť tak, ako bol do škatule a urobiť množstvo fotiek. Na základe iných recenzií som sa však dozvedela, že ani to v konečnom dôsledku nepomôže, lebo vás odkážu na prepravnú spoločnosť, s ktorou si to už máte vyriešiť vy. Práve pre tento prístup nemôžem obchod odporučiť. Mali by počítať, že niekedy sa niečo také stane, keďže predávajú krehký tovar, a vychádzať kupujúcim viac v ústrety. Ja osobne tu už po tejto skúsenosti nič nekúpim.

Reakcia obchodu Sklenený shop sk

Dobrý den, je nám líto, že jste nebyla s nákupem spokojená, ale rádi bychom uvedli informace uvedené ve vaší recenzi na pravou mírou. Škodu, která vznikne při přepravě zboží řešíme s přepravcem my na základě fotodokumentace zásilky a přebíráme za její vyřízení plnou zodpovědnost. V žádném případě není pravda, že zákazníky odkazujeme v případě škody při přepravě na přepravní společnost. Pokud nám zákazník fotodokumentaci dodá, tak do 3 dnů odesíláme náhradu. V případě, že zákazník zlikviduje přepravní krabici i balící materiál nebo nám fotky z jakéhokoliv jiného důvodu nedodá, tak bohužel reklamace u přepravce není možná. O způsobu reklamace zákazníky informujeme v emailu o odeslání objednávy i informační nálepkou na přepravní krabici. Zákazníci, kteří si chtějí případnou reklamaci přepravy zjednodušit mají možnost si přiobjednat příplatkovou službu Reklamaci komfort za 1,2 euro. V tomto případě škody a nahrazení zboží hradíme my v plném rozsahu, s přepravcem reklamaci vůbec neřešíme, stačí nám jen jedna fotka rozbitého zboží a náhradu odesíláme v nejbližším možném termínu. Boužel v případě této objednávky si zákaznice Reklamaci komfort nepřiplatila, dodala jen fotku poškozené sklenice a na naší výzvu ohledně doplnění fotek již nereagovala. Tým Skleneny shop sk