• Drahé doručenie

Výhod ja rýchle dodanie a nevýhoda že som si objednal tovar na dobierku a musel som zaplatiť kartou cez internet a až tak mi bol poslaný kód na otvorenie schránky.

• Nedali vediet dopredu zakaznikom, ze tovar odoslu az o 10 dni po prijati platby. Az po dotazovani sa. Ak by sme to ako zakaznici vedeli dopredu, vyriesili by sme to inak. Toto sa nerobi, lebo tovar sme potrebovali mat dodany vcas.

Vlajka bola zle vyhotovená, ten správny otvor bol na opačnej strane, museli sme ju upravovať v deň volieb, prestrihnutím zašitého okraja, inak by sme ju mali dole hlavou.

Reakcia obchodu sk.vlajky.eu

děkujeme za Vaše hodnocení a mrzí mě, že máte takové potíže s vlajkou.

Žádný požadavek na uchycení od Vás ale nemáme, a tak Vám byla poslána vlajka tak, jak se standardně vyvěšuje. Kdybyste nám napsali, že potřebujete jiné uchycení, vlajku bychom vám tak vyrobili.

Samozřejmě se mohlo stát, že byl problém v uchycení z výroby, ale stačí nám napsat na email [email protected] a vše dořešíme.

Přejeme hezký den.

Tým Vlajky.EU

• Obchod změnil obsah košíku až po zadání dodací adresy podle svého uvážení!

Obchod manipuluje s vybraným zbožím v košíku bez vědomí zákazníka.

• trochu sa to podoba na SK vlajku, no je ina
    • znak je vacsi ako ma byt, vacsi ako polovica vysky co na prvy pohlad nepasuje do celku
    • obruba znaku je hrubsia ako na SK vlajke
    • znak sa nepodarilo napodobnit, nema dovnutra zaoblene ramena dvojkriza
    • znak je natiahnuty do sirky, cize nie je umiestneny do totozneho rannogotickeho stitu ako na SK vlajke
    • na prvy pohlad to je nepodarok, pritom na stranke ministerstva je vzor vo vektorovom formate, ktory stacilo vytlacit
    • ak si dobre pamatam, vsade zaskrtavam, ze nemam zaujem o tento dotaznik, no prisiel mi aj napriek tomu