• Žiadna
    • Bicykel pôsobí veľmi lacno
    • Na najlacnejší bicykel použili pár nálepiek patrola , ktoré sa odliepajú
    • Od kolies až po rám sú použité veľmi nekvalitné materiály
    • Bicykel bol otlčený a farba zošúchaná
    • Veľké sklamanie a odporúčam kupovať bicykel len v predajni na bicykle a nie lacné čínske bicykle

Už nikdy viac . Na obrázku vyzerá pekne , no v realita je veľkým sklamaním

Obchod zrusil po 2 tyzdnoch mojho cakania celu objednavku, v ktorej boli 3 tovary. Uviedol, ze jeden tovar je poskodeny a posledny kus. Nedodali my vsak bez slova ani zvysne 2 tovary. Neprofesionalita

Po dvoch týždňoch od objednávky, žiadna informácia, kedy tovar bude doručený.

Reakcia obchodu Popron.cz

Dobrý deň, vaša objednávka sa bude čo v najlbižších dńoch vyexpedovaná. Tovar bol o víkendu naskladnený. Nakoĺko ste si objednal tovar z EU zahraničia, kde bolo dodanie 10 až 14 dní k nám na sklad. Balík nebolo možné dřív odoslať. V predvianočnom zhone je doručenie tovaru na sklad zo zahraničia viac komplikovanejší a dodanie nie je presné ako uvádzame na stránkách. Ospravedlńujeme sa, že ste musel čakal.
    S pozdravom Popron.cz/ Abc Toys

Ak potrebujete objednat nieco ku konkretnemu datumu, mozno hladajte inde. Alebo objednavajte z vacsim predstihom. Cize otazka, ci obchod odporucam.... Ano, ALE.
    Produkt, ktory som objednala 15.11. mal dobu dodania 7-8 dni. Bol mi doruceny az dnes 1.12.
    Inak prebehla objednavka v poriadku, ale ta doba dodania ma dost zaskocila.

Reakcia obchodu Popron.cz

Dobrý deń, veľmi nás to mrzí, že tovar bol doručený v neskorom čase. Bohužial v predvianočnom zhone, ani dopravci zo zahraničia nám tovar nedodávajú na sklad jak je stanované na webových stránkách. Ešte raz sa ospravedlňujeme. S pozdravom Popron.cz/sk

• Po týždni od objednania, žiadne info o vybavení objednávky. Až po mojom kontaktovaní, kedy bude doručený tovar, mi bolo oznámené, že tovar je vypredaný, napriek tomu, že na stránke mali uvedené, že je skladom.

Neprišiel návod ani ovladačka,pusal som im nevedelu ani odpisat odrbavaci stroj ani poriadne nefunguje neprišla ani ktnemu faktura nič takže ho neni ani ako vratit

Pri objednávaní 2. júna pri tovare bolo uvedené dodanie za 5-7 prac. dní, ale žiadnu reakciu, potvrdenie objednávky a pod. som nedostala za týždeň, ani do predchádzajúceho dňa pred narodeninami, na ktoré som objednala tovar ako darček, preto som kúpila nejaký darček inde. Objednávku som zrušila e-mailom. Na nasledujúci deň som dostala správu, že tovar bol odoslaný. Keď som reklamovala, že som objednávku zrušila a namiesto tovaru som žiadala vrátiť platbu, dostala som pokyn, že zásielku nemám prebrať od Packety, oni balík vrátia odosielateľovi, a keď sa zásielka vráti späť, potom mi budú vrátené peniaze. Platba za zrušenú objednávku mi bola nakoniec vrátená 2. júla.

• Dlhe čakanie.