• Predava neexistujuci tovar

Overte si tovar, ktory chcete objednat, najprv telefonicky.

Reakcia obchodu elland.cz

ďakujeme za Vašu recenziu. Mrzí nás, že ste neboli spokojný s našim e-shopom. Ako bolo odkomunikované, tovar sme nemali na sklade a snažili sme sa ho získať od našich dodávateľov avšak neúspešne nakoľko je pravdepodobné, že už do budúcna nebudeme mať vôbec tento typ produktu. Mrzí nás Vaša zlá skúsenosť s našim e-shopom. Veríme, že v prípade budúceho nákupu budete spokojnejší.

Prajeme pekný deň

• Žiadne.
    • Všetky.

Absolútne neschopní.

Reakcia obchodu elland.cz

ospravedlňujeme sa Vám, ak ste mali s nákupom v našej spoločnosti nepríjemností. Ak Vám môžem nejako poradiť, prosím, kontaktujte nás e-mailom na adrese [email protected]

Ďakujeme

• ?
    • dodacie lehoty

OK

Reakcia obchodu elland.cz

ospravedlňujeme sa Vám za nedodržanie predpokladaného termínu dodania tovaru. Pri väčšine objednávok termíny dodržíme, no, nájde sa aj pár výnimiek, kedy sa to omešká z nejakej príčiny. Samozrejme, ak sa Vám to stane ešte raz, určite sa ozvite.

Ďakujem za pochopenie a prajem pekný zvyšok dňa.

S pozdravom tím elland.cz

• Miesto nového, mi poslali použitý holiaci strojček s chlpmi v celom prenosnom puzdre... nevyčistený...

• ponukaju tovar ktory vôbec nemaju

slaby obchod

• žiadne, klame
    • klame

nekupujte nič z tohto obchodu

Reakcia obchodu elland.cz

ospravedlňujeme sa Vám, ak ste mali s nákupom v našej spoločnosti nepríjemnosti. Ak Vám môžeme nejako poradiť, prosím, kontaktujte nás e-mailom na adrese [email protected]

Ďakujeme
    S pozdravom tím elland.cz

Ako mozem nieco vopred hodnotit ked som to este nedostal ? Pokafrana heureka prehnane a preafektovane reaguje zbytocne vopred. Zamyslite sa nad tym pani administratori.

• Nie som spokojna nakolko som si objednala tovar a stale mi nebol doručený.Už je to 10 dní a stale nič.

Reakcia obchodu elland.cz

Ďakujem za pochopenie a prajem pekný zvyšok dňa.
    S pozdravom tím elland.cz

Obchod mi nedodal objednané množstvo, telefonicky ma informoval o nedostatku tovaru na sklade.

• Predávajú niečo čo nemajú

Je to dosť na hovno keď nemajú tovar ktorý ponúkajú

• žiadne, som hlboko sklamaný prístupom obchodu
    • neserioznosť a nekorektné správanie

NEODPORÚČAM!!!!!!!

• dobre ceny
    • doprava drzy arogantny kurier hulvát s ktorym sa neda skoro vobec slusne dohodnut to je u mna hlavna

• nasiel som to, co som inde nenasiel
    • vobec nekomunikuju po nakupe

ak sa dostanete do situacie, ze budete potrebovat vyriesit problem s dodanym tovarom, tak obchod vobec nekomunikuje.

• Nizke ceny
    • Komunikacia so zakaznikom

Neodporucam dlha dodacia lehota

• Slabý popis výrobku resp.neúplný.

Objednaný wifi router bol len v poľštine a iných cudzích jazykoch. O tejto skutočnosti obchod neinformuje.

Chladnička je na vonkajších bočných stenách
    preliačená a poškrabaná.

• Má ich veĺa!!!

Je to banda,pretože mi prišiel poškodený tovar a nemôžem sa dovolať pravdy!

• dva krat som komunikovala s obchodom, kde mi zarucovali zaslanie tovaru, este stale som ho nedostala. maju tam nekonecny bordel

objednavajte iba ak vam to nesuri

Kupovala som mlynček na mäso. Krásne vyobrazený a došli mi len nadstavce. Tento tovar stál 19,09 Eur poštovné 3,75 a poslanie naspäť ako reklamáciu 12 Eur. To znamená že moja škoda za 19 eurový tovar je skoro 16 Eur. Obchod by mi mal poslať aj poštovne ich aj moje, pretože mali na stránke zavádzajúcu informáciu.

• Obchod si nestoji za dodacou lehotou, jednanie zo zakaznickym centrom ohladom stavu objednavky bolo povrchne a nic konkretne som sa nedozvedel