• nezistil som

Doporučujem.

S pozdravom a prianím pekného dňa tím elland.cz

• Tovar mal naozaj na sklade a dodal v čase ako bolo napísané na ich webe.

Spoľahlivý obchod

Reakcia obchodu elland.cz

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu recenziu. Teší nás Vaša spokojnosť a doporučenie nášho e-shopu. Veríme, že aj v prípade budúcich nákupov budete s nami spokojný.

• rýchlosť dodania spoľahlivosť

• kvalita
    • zatiaľ žiadne

obchod je prehľadný
    dodanie rýchle
    odporúčam nákup v tomto obchode

• Komunikacia a neochota

Kupil som platno k projektoru, prislo bez navodu. Ked som si dozadoval navod z eshopu napisali mi, ze mi ho poslu obratom od dodavatela. Cakal som na navod, ziaden neprisiel a lehota 14 dni na vratenie tovaru uplynula. Nasledne som sam kontaktoval vyrobcu a navod som mal obratom a zistil, ze na platne sa neda nastavit koncovy bod, teda pre mna nevhodne a nepouzitelne platno. Samozrejme eshop odmieta tovar vymenit aj ked som ho chcel vymenit za podstatne drahsie platno. Pripad nahaleseny na SOI, uvidim ake bude stanovisko.

ABSOLUTNE NEODPORUCAM.

Reakcia obchodu elland.cz

ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Mrzí nás a ospravedlňujeme sa ešte raz za tieto nepríjemnosti. Avšak v e-mailovej komunikácií Vám bolo napísané, že si daný návod vyžiadame od dodávateľa a že hneď ako ho budeme mať k dispozícii Vám bude zaslaný.
    Odstúpenie od kúpnej zmluvy je možné len do 14 dní, tak ako je uvedené v obchodných podmienkach.
    S pozdravom elland.cz

• cena tovaru
    • dodávka do týždňa aj keď to nie je skladom
    • neviem

• flexibilita

bez výhrad

• Nepohnem sa z domu
    • Žiadne nakoľko som objednavala prvýkrát

Spokojnosť

S pozdravom tím elland.cz

• ľahké a rýchle objednanie tovaru a dúfam že v prípade poruchy aj rýchle riešenie
    • slabinou obchodu je neschopná prepravná služba obchod by som odporučil len v prípade zmeny prepravnej spoločnosti Geis za inú

jednanie z obchodom a ochota obchodu je dobrá jediná pripomienka ak si chcú udržať naďalej dobré meno je výmena alebo náprava prepravnej spoločnosti Geis,ktorá lehotu dodania nieje schopná dodržať ani po dohode a vyžaduje čakanie zákazníka doma celý deň.Upozornenie zákazníka na približný čas dodania tovaru alebo kontakt na kuriera žiaden a v prípade vlastnej iniciatívy o zisk kontaktu na kuriera je tel.číslo čo nik nezdvíha ani po niekoľko násobnom pokuse.Bez tejto nápravy obchod radšej neodporúčam.

Reakcia obchodu elland.cz

ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Mrzí nás a ospravedlňujeme sa ešte raz za tieto nepríjemnosti. Snažíme sa podobným situáciam vyhýbať, no niekedy sa aj tak stane chyba. Mrzí nás to a veríme, že s budete s Vašou objednávkou spokojná.
    S pozdravom elland.cz

• OK!

Odporučam

S pozdravom tím elland.cz

• bez prehanania vyborna cena.
    • Znackova chladnicka,ktoru som tu kupoval bola o neuveritelnych 20 az 100e lacnejsia ako v inych obchodoch.
    • nepoznam

Dobra komunikacia,rychle bezproblemove dodanie,vyborna cena,presne dodrzany termin.
    Chladnicka zatial slape,uvidime ak by prislo k reklamacii ako sa budu chovat.

Celková spokojnosť

S pozdravom tím elland.cz

• Kúpil sok ebook reader o 20Eur lacnejsie ako és predáva v známich online predajniach!

Bez problemov

S pozdravom tím elland.cz

• Co som porovnaval s konkurenciou na Slovensku,tak vsetko bolo o par eur lacnejsie co som objednal
    • Ziadne

Moja prva objednavka,ktoru som uskutocnil,ale nemam nic negativne,takze mozem zatial len odporucit

S pozdravom a prianím pekného dňa tím elland.cz

• Nema podrobny popis k tovaru.

• Rychlost dorucenia

Celkova spokojnost s eshopom.

S pozdravom tím elland.cz

• Standardny online obchod kde som nasiel najnizsiu cenu tovaru ktory som nakupoval.
    • Nielen tento obchod a je to policko koment pri objednavke ktore asi nikto necita. Darmo tam napisem prosimposlite to tak aby to neprislo vo stvrtok, samozrejme ze tovar mal byt doruceny vo stvrtok a musel som este riesit zmenu dodacieho terminu s kurierskou sluzbou.

Stabdardnu online obchod ktory sa da odporucit.

Reakcia obchodu elland.cz

ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste si náš e-shop vybrali na základe lepšej ceny. Veríme, že budete s tovarom spokojný a dobre Vám poslúži.Mrzí nás a ospravedlňujeme sa ešte raz za tieto nepríjemnosti s dodaním. Snažíme sa podobným situáciam vyhýbať, no niekedy sa aj tak stane chyba.

• lacno
    • rýchlo