• Dlhé dodanie

Dobrý deň p. Miroslav,
    to naozaj idete rozdávať takéto zavádzajúce recenzie? Poďme teda na fakty.
    Objednávku ste vytvorili 10.6.2023 niečo po 16 hodine. V tento deň Vám bola zaslaná informácia, že sa dovar pripravuje a bude doručený do 14 dní, ako to bolo uvedené aj pri produkte. Je mi úplne jasné, že túto informáciu ste prehliadli, podľa všetkého 2x a tak isto neevidujeme od Vás žiadny mail, že by bol nejaký problém. Dnes je 19.6.2023 a tovar budeme odosielať, čiže zajtra 20.6. je u Vás. To máme doručenie do 10 dní. Ak niečomu nerozumiete, stačí zavolať a informovať sa.

Prosím Vás, najskôr si riadne prečítajte podstatné informácie a nepoškodzujte seriózne spoločnosti. Nový zákazník, ktorý si pozrie hodnotenie, samozrejme u nás neobjedná, kvôli Vašej zavádzajúcej recenzii.
    Ďakujem

Strašne dlho čakám až ma to prestáva baviť

Dobrý deň p. Ľuboš,
    toto naozaj myslíte vážne? Absolútne nerelevantná recenzia od Vás. Poďme sa na to pozrieť bližšie a argumentovať faktami!
    1. Tovar ste si objednali 27.1.2023
    2. Dostupnosť pri tovare bola uvedená do 14 dní
    3. Odoslaná informácia na Váš mail s dostupnosťou 28.1.2023
    4. Dnes máme 3.2.2023
    5. Takže prešlo cca 7 dní
    6. Tovar je na ceste k nám a dorazí 6.2., doručenie k Vám 7.2.
    7. Doručenie tovaru vychádza na 11 deň

Za nás je teda všetko v úplnom poriadku.
    Písali ste ešte aj mail, kde som Vám to vysvetľoval, takže absolútne nerozumiem Vašej recenzii.
    Prajem Vám pekný zvyšok dňa a spokojnosť s tovarom, keďže sa už neviete dočkať :-)

lopta vydržala byť nafuknuta 1 deň a vyfučala bez toho aby sa poškodila.

Dobrý deň Sabina,
    ak Vám prišla takáto lopta, treba ju reklamovať, prípadne nás aspoň kontaktovať a obratom ju vymeníme, nevidím v tom problém.
    Lopta môže spúšťať cez ventilku, prípadne môže mať inú chybu výroby a do toho my nevidíme. Mrzí nás, že Vám bol doručený takýto tovar, ale treba to riešiť priamo u nás, heureka to nevyrieši ďakujem pekne.

• V dnešnej dobe dodania tovaru na druhý deň musím čakať 2 týždne na tovar ktorý je na sklade a ešte nedorazil

Dobrý deň p. Branislav,
    musím uznať, že recenzie viete rozdávať pekné :( len škoda, že nie je opodstatnená.
    Tovar, ktorý ste si objednali, bol na objednávku z externého skladu a dostupnosť pri ňom bola do 14 dní, ako to bolo uvedené aj pri danom produkte. Tak isto Vám bola odoslaná aj mailová informácia s touto dostupnosťou, a preto nerozumieme takejto recenzii od Vás. Som rád, že ste si zadali osobný odber z predajne, aspoň Vám to dodatočne vysvetlím pre budúcnosť ...
    PS:
    Treba pozornejšie čítať

• neaktualizovane skladove zasoby, napriek tomu, ze tovar bol oznaceny "skladom", tovar nebol dostupny (podla slov pracovnika) s cakacou dobou viac ako 5tyzdnov (informacia samozrejme az po zaplateni kartou)

Dobrý deň p. Matúš,
    zaujímalo by nás, o ktorú objednávku sa jedná, keď ste tak strašne nespokojný.

Predajca nebol schopny tovar sklompetovat a dodat ani viac ako tyzden od objednavky napriek tomu, ze ho deklaroval ako dostupny na sklade.

Reakcia obchodu Simplysport.sk

Nehnevajte sa, ale pri produkte bolo uvedené, že dostupnosť je 3-5 dní a robilo Vám problém počkať na zásielku 1-2 dni nad rámec stanoveného času. Tiež sme Vás kontaktovali po vytvorení objednávky ,kvôli úprave farby. Navyše zásielka bola už pripravená na odoslanie, keď som Vám volal druhý krát, takže to bolo Vaše rozhodnutie, že ste ju zrušili.

Tovar mi stále nedorazil ani obraz ani zvuk z ich strany už je tomu 4tyzdne

Reakcia obchodu Simplysport.sk

napíšte nám prosím aké číslo objednávky u nás máte, lebo neevidujeme žiadnu nevybavenú objednávku.

Nemam co hodnotit... Tovar nemam.

Lekárnička nesplnila moje očakávanie, prišla prázdna, bez fliaš, vyberal som z viacerých lekárničiek a lacnejšie mali náplň, tak som podľa obrázku očakával, že tam bude aspoň minimálne vybavenie....

Reakcia obchodu Simplysport.sk

To nás mrzí, že taška určená na športoviská nesplnila Vaše očakávanie, ale ak by obsahovala nejakú výbavu, ako rôzne liečivá, fľaše a pod. určite by ste to našli v popise rozpísané.