• Po niekoľkých mailoch o informácii v akom stave je moja objednávka ,som nedostala ziadnu odpoved ,žiadna komunikácia..Tovar mi mali dodat do 24hodin ,preslo 5dni a nemám žiadne informácie

Platila som 128 eur za nič. Krabička mi mala prísť darčeková a prišla obyčajná a náušnica jedna dokonca chýbala. Písala som a doteraz mi neprišla ani odpoveď žiadna. Tento obchod rozhodne neodporúčam. 128 eur preč a ešte som na poslednú chvíľu musela zháňať náušnicky,keďže sme mali oslavu o 2 hodiny. Veľmi pekne ďakujem.

Hodiny, ktoré som si objednala v obchode nemali, napriek tomu, že boli zadané ako možnosť nákupu.

Reakcia obchodu SILVERTIME.SK

hodiny bolo na e-shope možné objednať s tým, že u informácie o dostupnosti hodín bolo uvedené Na dotaz. Náš dodávateľ čakal na dodanie tovaru od nemeckého výrobcu. O dlhšej dobe dodania sme Vás informovali obratom informovali.

Ospravedlňujem sa za vzniknuté komplikácie.

Pekný deň,
    Jirka zo SILVERTIME

• Objednany tovar mi este neprisiel, nemam ziadnu informaciu v akom stave je moja objednavka. Doba expedicie mala byt do tyzdna, uz to budu skoro dva tyzdne, preto mi to pride zavadzajuce. Este pred objednavkou som sa pytala na upresnenie rozmerov, dodnes mi neprisla odpoved, napriek tomu som si tovar objednala.

Sľúbené dodanie tovaru do 14 dní nebolo dodržané.Po 3 týždňoch mi ale aspoň zavolali,že mnou objednaný tovar neprišiel a ani do Vianoc nepríde.Musela som na poslednú chvíľu hľadať inde.Škoda.

• přehled pěkný
    • hodinky ještě nemám

po ujištění že je zboží objednáno deset dní po objednávce pak již žádné info a ani zboží po 47dnech.

• prehľdnosť,ochota
    • zaslal mi poškodený tovar a musel som ho reklamovať

Boli mi zaslané hodinky, ktoré mali viditeľne šuchnuté vrchné púzdro hodiniek /tak zvanú čmouhu/ s vysvetlením, že si to nevšimli. Hodinky som musel zo Slovenska do Čiech reklamovať cez Gls prepravnú službu za 20,- Eur. Bolo mi vysvetlené, že hodinky opravil na počkanie výrobca a zasielajú mi tie isté hodinky späť.No ja som si hodinky nenápadne zo spodu poznačil a zistil som , že mi boli zaslané úplne nové nepoškodené hodinky, za čo ďakujem. No sklamalo ma klamstvo zo strany predajcu.
    Je to moja prvá a dúfam posledná skúsenosť s týmto obchodom, pokaľ sa hodinky nepokazia v záruke. Verím a dúfam, že tieto hodinky nikto z vás neobrží ako čierneho Petra. Všetkým pekný deň.Maťo.

• nebol doruceny tovar o ktory som mala zaujem. ponukli sice inu altenativu, ale mali mi pri internetovej objednavke napisat ze danny tovar nieje na sklade..neobjednavala by som ho