• Chýbajúce vybavenie
    • Vyhovorky
    • Doručovanie
    • Kvalita materiálu

Reakcia obchodu ShopMarket.sk

Mrzí nás, že došlo k oneskoreniu doručenia tovaru. Od nás odišla objednávka v ten deň. Kľudne nás kontaktujte a budeme sa vám snažiť kompenzovať čakanie zľavou z ďalšieho nákupu alebo vhodným darčekom k vašej objednávke.

• Tovar mi bol doručeny ale som nespokojný lebo čerpadlo bolo už použité rozbitý polystyren el.kabel od nejakej pamiatkovej farby nespokojnosť

Ďakujem za reakciu.
    Kľudne ste mohol volať našu zák. linku. Mali ste možnosť tovar bezplatne vymeniť alebo vrátiť. Veľmi radi by sme Vám v tom pomohli. Použitý alebo nami poškodený tovar nepredávame.

Nejhorší jednání, kdy jsem se kde ským střetla, nedoporučujem, tento obchod, arogantní jednání, při čekání objednávky, stále zvyšování kupní ceny, a nakonec zrušení objednávky ze strany obchodu, jen za to že jsem se zeptala, kdy zboží bude cca doručeno.

• Najhoršia osobná skúsenosť. Vírivka nám prišla poškodená s dierkou na boku a fučala po nafúkaní. Následne sme tovar reklamovali, výmenou na nový kus a prišla nám tá istá smiešne zalepená a znovu fučala.

Určite neodporúčam a už nikdy tu nebudem nakupovať. Za objednaní tovar sme zaplatili nemalé peniaze a prišiel poškodení. Následne sme vírivku reklamovali, čakali dlhšiu dobu a aj tak prišla len polepená a znovu poškodená. Miesto toho aby nám poslali nový kus alebo peniaze. Ale ja to takto určite nenechám.

Reakcia obchodu ShopMarket.sk

Mrzí nás vaša skúsenosť, no pokial ste obdržali hneď po zakúpení poškodenú vírivku, mali ste nás obratom kontaktovať alebo tovar v lehote 14 dní vrátiť. Vírivku ste zakúpili 16.9.2020 a reklamovali až 6.10.2020. Prečo ste nás nekontaktovali ihneď, keď vám prišla už poškodená vírivka?
    Ako každý predajca nafukovacích víriviek v prípade reklamácie posielame tovar na reklamačné oddelenie distribútora do Prahy, kde na základe odborného posúdenia ich vyškoleného technika vybavia reklamáciu výmenou tovaru alebo opravou tak, aby daná vada nebránila riadnemu užívaniu veci.
    Pokial vírivka aj po oprave stále fučí mali ste nás znova kontaktovať alebo obratom nám zaslať.
    Danú vec by sme radi vyriešili a bolo by dobré nás informovať a kontaktovať na zákazníckej linke.

Tovar som si šiel osobne po oznámení vyzdvyhnúť, ale na dverách kamennej predajne bol oznam, že je z technických príčin zavreté. Napísal som im okamžite email. Výsledok - prešiel týždeň a žiadna odpoveď. Tovar nemám.

Váž. pán Miroslav
    Objednávku sme nezrušili, bola Vám zaslaná SMS a email so správou, že tovar je pripravený na osobný odber tak, ako ste uviedol v objednávke. Objednávku ste mali pripravenú následujúci deň. Pokial by ste použil správny mail alebo kontaktný formulár, tak určite by sme obratom odpovedali. Pre objednávku ste prišiel mimo otváracej doby. Vaša objednávka je stále pripravená k osobnému odberu v čase 10:00 - 16:00 hod. Ďakujem ShopMarket.sk

• V Metre akurát majú za polovičnú cenu

Zaplaty na foto vobec nie su rovnake ako prisli boli len tri textilne 2 cierne ajedna seda a dve transparentne potreboval som modru takze je tovar v supliku.

Reakcia obchodu ShopMarket.sk

To nás naozaj mrzí...samozrejme Vám ponúkame možnosť vrátenia tovaru s tým, že uhradíme aj náklady spojené s prepravou vráteného tovaru. Mohli ste kľudne v deň objednávky kontaktovať našu zákaznícku linku, kde by sme radi prijali Vašu požiadavku na konkrétne barvy záplat a určite by sme vyriešili k plnej spokojnosti. Myslíme si, že sme ústretoví ku všetkým našim zákazníkom a snažíme sa vyhovieť každej požiadavke.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• az ked som sa spytala cp je s objednavkou, dozvedela som sa, ze tovar sa uz nevyraba

Správanie majiteľa k zákazníkovi.

• Žiadne technické údaje k výrobku a najdrahšia doprava akú som zažil

Na mailovú žiadosť o technické údaje k podlahovému infražiariču som dostal klamlivé údaje, ktoré nezodpovedali skutočnosti.
    A 8,50€ za dopravu 3kg balíka je prehnaná suma. Dopravcu som si nemohol vybrať, určil mi ho predajca.

obchod potvrdil objednavku a potom uz nic, dnes je jedenasty den.

Reakcia obchodu ShopMarket.sk

Vážený pán Marián. Nevšimol ste si, že tovar, ktorý ste objednával, je označený ako vypredaný. Kontaktovali sme Vás mailom následujúci deň a snažili sme sa s vami spojiť aj telefonicky.

Návod na pieskovú filtráciu Easy Master 330 je mätúci nie je tam vysvetlená funkcia ako napojiť filtráciu do vírivky, a ak som ju napojil tak mi začala unikať voda z vírivky-musel som ju vypustiť a teraz hľadám vhodnú hadicu na korektné napojenie vírivky, aby mi už netiekla. Nie sú popísané tri otvory IN OUT a WASTE a ani to ako to skutočne pracuje

Reakcia obchodu ShopMarket.sk

V návode na strane č.3 je riadne popisaná funkcia štvorcestného ventilu, tým samozrejme aj napojenie výstupných hadíc. Takisto na stránke produktu je popísané ako napojiť vírivku na filtráciu. V detaile produktu je možnosť dokúpiť montážnu sadu, ktorá je aj uvedená ako súvisiaci produkt. Ak by Vám nebolo niečo jasné ohľadom inštalácie, volajte na zákaznícku linku, kde Vám odborne poradíme. Dakujem

• Na stránke majú písané skladom. Voláte kedy to príde a oni povedia možno do mesiaca

Objednala som nafukovaciu vyrivku ku ktorej mal byt zdarma balicek ako darcek ziaden som ale nedostala.

Reakcia obchodu ShopMarket.sk

Kupelny balicek bol urceny pre virivky Premium a Elite. Informacia bola uvedena v texte a v nahlade produktov. Virivka, ku ktorej bol balicek, mala aj viditelne oznacenie o ziskani balicku. Vasa virivka je verzia Lite, na ktoru sa akcia nevstahovala. Pokial by ste nas kontaktovala, velmi radi by sme vam podmienky akcie vysvetlili.

• a
    • a

a

Dodali mi iný tovar

• neskorá zmena informácie o dostupnosti tovaru !

Reakcia obchodu ShopMarket.sk

Kazdy zákazník je vzdy včas informovaný o nedostupnosti tovaru a termine dostupnosti. Takisto aj informácia na našom eshope je pravidelne aktualizovaná ihneď ako je skladová dostupnosť odoslaná k nám od našého dodávateľa.
    Konkrétne k Vašej objednávke bola odoalaná informácia o dostupnosti v 29. týždni t.j. tento týždeň budú všetky objednávky tohto tovaru vybavené.