Super obchod, veľmi dobrá komunikatívnosþ so zákaznikom :)

Velmi příjemná a profesní komunikace. Ochota, trpělivost. Obdržel jsem všechny přesné informace. Platil jsem předem v CZK, zboží došlo v pořádku v avizovaném termínu. Obchod lze rozhodně doporučit a příště se do něj vrátit.

Děkuji.

• Mozem si v klude vybrat co chcem.
    • Standardne nosim velkost M , ale objednal som si L. Ak by som dopredu nevedel , ze velkost M mi je mala , tak by boli problemy s velkostou a naslednym vracanim tovaru. Ale nastastie som bol dopredu informovany. Toto je znacna slabost internetoveho obchodu vo vseobecnosti.

Je to O.K.

• Dobra komunikácia a ochota riesit mimoriadnu situaciu
    • Pokial je v sortimente tovar ktorý chcete, dostanete vo operatívne

Solahlivy

• prehľadnosť a jednoduchosť nákupu
    • neviem posúdiť

vhodný na nákup

• Výber tovaru..
    • Fotky....

Oplatí sa vybrať z ponuky tovaru..

• mnozstvo tovaru skladom, doprava nad 100 EUR zdarma, vyborna komunikacia s obchodom, dorucenie do par dni.
    • ziadne zasadne som nenasiel

mnozstvo tovaru skladom, doprava nad 100 EUR zdarma, ziadne zasadne problemy alebo vyhrady nemam.

• Idividualny pristup. Potreboval som poslat tovar skor, stacilo poslat PrtScr uhrady platby. Volali mi tlf a overovali velkost topanok, aby sa znizilo riziko nespokojnosti. Dobra zastupitelnost ludi.

Moj prvy nakup, som spokojny s celym procesom.

• skvela telefonicka komunikacia a naozaj expresne odoslana zasielka
    • nenasla som

vyborna volba

• mali tovar aký som potrebovala, rýchle doručenie, dobrá komunikácia
    • zatiaľ som nezistila

som spokojná. Ďakujem

• Rýchlosť dodania

Vsetko super. Zmenila by som iba to, aby tovar v krabici "nelietal".

• nič extra
    • Predražená doprava. Kuriér určite nestojí toľko koľko si účtujú. A veľa eshopov už má dopravu zadarmo, alebo aspoň od určitej sumy tovaru. Tu som to nenašiel.

Reakcia obchodu ShopBike

Cena prepravy je do 100€ bez ohľadu na váhu 5€ a 2€ dobierkové. Nad 100€ máte dopravu zadarmo. Mohli by ste nám dať tip ,ktorá prepravná spoločnosť účtuje za menšie ceny? ďakujeme pekne za odpoveď

• Tovar skladom majú skutočne skladom. Este v ten deň mi tovar poslali a na druhý deň som to uz mala doma. Čiže žiadne čakanie. Fakt super.

• dobré ceny
    • žádné

Chtěl jsem koupit kolo gohst htx3, hledal jsem dlouho a našel v čechach bylo všude za 37990kč, až jsem narazil na stránky shopbike.sk a po registraci cena ještě klesla a doprava byla zadarmo, prostě parádní karbonové kolo za super peníze,za 27627kč a to je sakra rozdíl. Urcitě tento obchod doporučuji a určitě to nebyl poslední nákup v tomto obchodě, mam zálusk jěště na nějakou silničku stejné značky.

• limitovane moznosti garancnej prehliadky

velmi pozitivny dojem z komunikacie s predavajucim, velmi proaktivny pristup vo vybaveni ako objednavky tak aj zasielky

• Rychlosť

Odporučam všetkym

• veľa tovaru, prehľadne usporiadané, ľahko sa vyhľadáva,dobré ceny, skvelá komunikácia s predávajúcimi, rýchle dodanie tovaru, vedia poradiť

Odporúčam, veľa tovaru, prehľadne usporiadané, ľahko sa vyhľadáva,dobré ceny, skvelá komunikácia s predávajúcimi, rýchle dodanie tovaru, vedia poradiť

• ponuka tovaru
    • nemá

skuste,uvidite,prekvapia vas.

• Pohodlnosť
    • oblečenie sa nedá vyskúšať, veľkosť podľa tabuliek nie vždy sadne, výmena predražuje nákup

Dá sa.