Tých garantovaných 40 stupňov, možno tak na Sahare.

Koleso my prišlo vajcovè a krivè

1 pedál zle otáčal.. Druhý bol v poriadku.. Ale s jedným zlým pedálom sa nebude dobre bicyklovať..

• Nákup z domu

Popis na stránke nesedel s dodaním produktom.

• poškodený tovar a hodili to poškodenie na mňa.
    • zdielal som to na fcbk.a prišiel mi komentár od jednej pani ze sa jej stalo nieco podobné poslali jej poškodený tovar a odmietli akukolvek reklamáciu.
    • Ked som chcel situáciu riešiť podávali si tam telefon medzi sebou a kazdy sa vyhovaral.

Online si tam nekupujte nič ,je to mačka vo vreci! Odpady ktorých sa potrebujú zbaviť.

Reakcia obchodu ShopBike

musíme zareagovať na obvinenie zákazníka. Zákazníkovi sme poslali plášte zabalené v baliacej priehľadnej fólii. Na druhý deň nám agresívne volal ,že čo sme mu to poslali za poškodený tovar. Poslal nám fotky a evidentne ich dorezal pri rozbaľovaní. My sme mu určite poslali plášte nepoškodené. Vyzvali sme ho ,aby nám poslal plášte aj s obalovou fóliou. Tvrdil ,že to roztrhal rukami. Bolo to opáskované a pochybujeme ,že to odbalil len rukami. Na to nám odpísal ,že nám nič nepošle, že nechce prísť o plášte a aj peniaze a vyhrážal sa nám takouto recenziou. Dva razy nám zložil telefón, keď sme si to chceli s ním vydiskutovať. Tým, že nám plášte odmietol poslať späť , sa len potvrdilo ako to bolo. Sme smutní z takéhoto zákazníka , ktorý nás chce neprávom ohovoriť. V dnešnej dobe nikto nechce prevziať zodpovednosť za svoje chyby a hľadá ich v iných. Určite si treba prečítať predchádzajúce recenzie a čitateľ si urobí názor sám.

S pozdravom Kysucký Vladimír

• Rýchle doručenie všetkého tovaru
    • Veľmi drahý dovoz

Daný obchod nevyužijem pokiaľ neprejdú na lacnejšiu dopravu.. Mnohé obchody dodávajú do 3 eur na zásielkovne. Tu je to 2 násobok...

Cena E-Shope 31,50€ bez akého koľvek upozornenie pri dodávke cena 45, € .

Ponúkali tovar, ktorý nemajú.

• Objednal som si zadny tlmic. V popise aj fotografii uvedene ze je aj so spojovacim materialom. Tlmic bol doruceny vsak bez spojovacieho materialu. Nasledne som informoval o tejto skutocnosti s poukazanim na nezrovnalost predajcu na co do dnes nereagoval takze som nespokojny.

• Drahé poštovné

• chces som reklamovat tie plaste, ale sa neda

• Žiadna.
    • Na stránke majú tovar, ktorý nemajú, ani nie sú schopní zohnať, pritom pri telefonickej otázke tvrdili, že ho fyzicky majú. Neboli ale ochotní zmerať niektoré rozmery, ktoré som potreboval. Skrátka, klamanie, neochota.

Ja tam už nakupovať nebudem, ani to nikomu neodúporúčam.

Reakcia obchodu ShopBike

mohli by ste byť konkrétnejší? Prečítajte si recenzie pred Vami. Snažíme sa vyhovieť a poradiť každému. Určite neklameme a ani nie sme neochotný. Obviniť a ohovárať je najľahšie. Ak máte odvahu ,tak nám zavolajte a vysvetlite nám to. 0918544071

S pozdravom Shopbike

Nedodane bez komunikacie- nebolo skladom aj ked bolo v ponuke

Reakcia obchodu ShopBike

niektoré emaily nám odfiltruje SPAM. Overovať objednávky je najlepšie telefonicky.

S pozdravom Shopbike

• Asi iba komplexnost tovaru a roztriedenie do kategorii
    • Uctuju dopravne. Dokonca aj pri dodani tovaru na viac krat (z dovodu, ze tovar nie je skladom) Vam nauctuje dopravne 4 eura pri kazdej dodavke!
    • Ledva jedna fotka k produktu a ani tu si neviete zvacsit. Musite si dat otvorit obrazok na novej karte. Celkovo nie prilis moderny web.
    • Pri pokuse doplnit do vytvorenej objednavky dalsi tovar nereagovali na mail. A hoci som to riesil aj telefonicky a potvrdili to, tak to neprislo. Cize nie prilis dotiahnute procesy predaja. Proste co sa sluzieb tyka, tak jednoducho absolutne nic navyse. Nic, cim by sa odlisili od konkurencie. Teda mozno paradoxne nic, cim by sa ku konkurencii priblizili, kedze kopec obchodov uz ma sluzby a pristup na vyssej urovni.
    • Myslim, ze ani ceny nic moc.

Reakcia obchodu ShopBike

- nevieme ,ktorý eshop posiela tovar na viac krát bez poštovného. Mohli by ste nám dať link? Nekompletný tovar posielame len na prianie zákazníka. Dodatočný tovar na objednávku pravdaže zasielame aj s dopravnými nákladmi. Nevieme čo je na tom nepochopiteľné?
    - snažíme sa dať k produktom čo najviac fotiek. Ak nám dodávateľ poskytne len jednu, tak s tým nevieme nič spraviť
    - sme malá predajňa a snažíme sa zákazníkom vyhovieť či najviac. Ale posledné dva mesiace to bol naozaj veľký nápor a porosíme zákazníkov o pochopenie. Jeden zo 100 zákazníkov sa sťažuje...asi je to normálne. Pozrite si naše staršie recenzie.

• Tovar bol doruceny ale bol poškodený (dodávateľ poslal už poškodený tovar,alebo bol poskodeny pri preprave). Bol vrátený,doteraz nemám informáciu o ďalšom postupe.

mohli by ste byť konkrétnejší? Zavolajte nám na tel. 091854071

ďakujeme

S pozdravom Shopbike

Obchod tovar nedodal a ani nereaguje na email.

Reakcia obchodu ShopBike

ospravedlňujeme sa ,ale sme Vás email prehliadli. Máme toho veľa a stane sa nám nejaký prešľap. Tovar bol objednaný a doprava trvá aj týždeň. Myslím si ,že aj zákazníci by mali byť zhovievavejší v tejto hektickej dobe. Zákazníkov si vážime.

S pozdravom Kysucký Vladimír

• Nevytriedený e shop... majú v ponuke veci ktoré sa nedajú objednať ani cez dodávateľa...

Reakcia obchodu ShopBike

mrzí nás Vaša nespokojnosť ,ale môžte byť konkrétnejší o ktorý tovar sa jednalo? Radi by sme predchádzali takýmto nedorozumeniam.
    S pozdravo Shopbike

Dodaný tovar poškodený a špinavý

• obchod nemá aktuálne údaje, aj po telefonickom dohovore a potvrdení mi objednávku už druhý krát stornovali.