• - cena
    • - rýchlosť dodania
    • - spôsob komunikácie
    • - nemám výhrady

Z obchodu Shoparena som chcela objednať svojmu 73ročnému otcovi vyhrievaciu vestu s power bankou. Prečítala som si recenzie na obchod Shoparena a mala som obavu, či mi výrobok vôbec príde. Recenzie hovoria o tom, ako nikto na druhej strane nedvíha telefóny a podobne. Ja som pre istotu zavolala vopred, telefón pán na druhej strane okamžite zodvihol a vysvetlil mi výhody/nevýhody vesty. Tovar mi po zadaní objednávky prišiel do 5tich dní, spolu s malým darčekom - potešil deti. Áno, naozaj nakupujúcemu pri zadaní objednávky vybehne hrubým červeným písmom upozornenie, že v prípade nákupu na dobierku a neprevzatí tovaru do stanovenej lehoty je kupujúci povinný zaplatiť pokutu 15 €, ale v ďalšej vete je hneď doplnené, že ďakujú všetkým, ktorí si tovar riadne prevezmú a vyplatia. Normálna vec. Takže za mňa - nemám výhrady. Treba čítať ponuku a upozornenia s porozumením a trpezlivo.

• !!! PODVODNICI !!!

!!!POZOR NA TENTO OBCHOD!!!
    Su to podvodnici! Nedodaju tovar a neda sa ich kontaktovat. My to ideme zajtra riesit cez policiu.

• nedodanie tovaru

V obchode shoparena som si objednala nákrčník mala tam byť vyobrazená zelená maska z filmu prišla mi zelená silonova handra s dvomi reflexnými pásikmi . Obchod zavádza obrázkami na uvedené číslo sa nedá dovolať.!!!! Za mňa veľké sklamanie.

• Dva týždne čakám na tovar

Žiadna komunikácia. Dva týždne som čakal na tovar a potom som cez mail zrušil objednávku. Žiadna odozva. Po mesiaci mi príde sms, aby som zaplatil pokutu, inak to dajú exekútorovi.
    Po ich prvom vygenerovanom mailu mi od nich neprišla žiadna správa, až ťa výhražná sms-ka. Celý deň sa snažím dovolať, no bezúspešne.

• Čakám dva týzdne na tovar

• Dodanie bolo rychle

Objednala som si z Shoparena zmrstujucu hadicu 60 m. Dodanie bola rychle. Ked som ju zacla pouzivat zacala na viacerych miestach tiect. Zatelefonovala som na cislo 0950568434, panko velmi neprijemny ,vulgarny a dokonca sa mi vyhrazal.Mam rozhovor nahrany. Reklamovat sa neda, na adrese Bernolakova 7 Hlohovec sa panko nezdrziava cca 2 roky. Zablokoval si moje cislo - nevadi . Nie som sama koho oklamal, budeme to riesit spolocne.

Reakcia obchodu Shoparena

A teraz skutocnu pravdu: Hadicu sme riadne odoslali, ked nam pani - velmi arogantna volala jednoducho sme jej povedali, ze ju moze reklamovat - poslat naspät a OBRATOM jej posleme druhu. Napriek vsetkemu sa niekolkokrat voci nam spravala vrcholne arogantne a drzo! A to o tom vyhrazani - zvazujeme trestne oznamenie pre ohovaranie!!! O vypovednosti jej recenzie hovori aj to, ze KLAME, pretoze ziadne jej cislo sme si nikdy nezablokovali...zeby paranoja?!!! Sme asi jediny obchod na Slovensku, ktory vo väcsine pripadov riesi reklamaciu IHNED - ODOSLANIM DRUHEHO PRODUKTU, RESP. VRATENIM PENAZI - a to zakaznik ani nemusi tovar reklamovat 3krat, ako je to v zakone! Takze kto hovori pravdu je len na zakaznikovi, ze pan ANONYMNY UZIVATEL... My dakujeme ostatnym, v tomto roku uz vyse 100 000 SPOKOJNYM zakaznikom, za nakup na nasom portali. Pekny den, konatel spolocnosti.

ja som objednával dva kusy a bývam na 4 poschodí dodávate+ bol ochotný pomôcť ale ja som to odmietol bolo to ťažké. Ja som blbec, že som odmietol pomoc.

• Tovar bol doručený bez návodu v slovenčine

tovar bol doručeny bez prekladu návodu.....v skutočnosti je tovar iny kvlitou ako reklama-........tovar posielaju bez zar.lystu.....ale to nič len ako odrbávaku v REKLAME...a ked dostanete tovar tak sa len NASERTA.../to je pekne slovo/

Nejsom spokojná obednala som si ružové tabletky balík prišiel aj som prebrala ale už tab. mám od známej tak som písala že chcem vrátiť balík a oni sa už druhý deň neviadrili tak neviem čo si myslieť o tom je to strašne aby človek čakal na odpoveď ale oni keď chcú tak všetko hneď

Reakcia obchodu Shoparena

Prepacte, ale nas portal ziadne ruzove tabletky nepredava?! Viete vobec na koho pisete recenziu?

Tovar prišiel v porušením balrni. Mal známky poskodenia čiže je pravdepodobne že obchod predáva použitý tovar.

Reakcia obchodu Shoparena

Vaz. zakaznik, NIKDY sme ziadny pouzity tovar nepredavali!!! Mozno sa nam medzi predavane kusy "zaplietol" reklamovany kus (inak si to zial neviem predstavit, resp. sa to mohlo stat nasmu dodavatelovi), ale NIKDY sme ziadny pouzity tovar nepredavali. Skoda, ze uz nenapisete, ze sme reklamaciu absolutne bez problemov vyriesili... mozno ak by sme neboli ochotni, alebo nieco podobne, v tom pripade by bol dovod na podozrenie, ale takto...?!?! Navyse sme sa Vam uprimne ospravedlnli...
    konatel spolocnosti

• Dnes je 26.5.2019 a od 14.5.2019 tovar stále nemám dodanný aj keď je už zaplatený.

Tovar som po týždni urgoval, avšak v telefóne sa so mnou veľmi neochotne rozprával nejaký pracovník, alebo majiteľ.

Čakam už 18 dní na dodanie tovaru.Viete sa len vyhrážať zmluvnou pokutou ale splniť moju objednávku je asi nad Vaše sily.

Reakcia obchodu Shoparena

Za 1. na odoslanie mame 15 PRACOVNYCH dni! Aj ked tovar posielame okamzite, aj nam sa stane, ze sa nam nieco vypreda a cakame na dodavatela - MOZNO BY STE O TOM VEDEL, KEBY STE NAM DVIHAL MOBIL. Pekny den.

• Rychle dodanie tovaru

• Žiadna komunikácia, mobilné číslo nedostupné
    • Peniaze ani tovar pravdepodobne neuvidite

Pozor na tento obchod, takto to prebiehalo u mňa - peniaze prevediete na účet (26.4.), dostanete po týždni mail, že dostali peniaze na účet, po nejakej dlhšej dobe, že tovar vám bol odoslaný a odvtedy ani ťuk... Tovar nikde, mobil nedostupný, mailová komunikácia žiadna (dnes je 9.5.)...

Reakcia obchodu Shoparena

Prepacte, ale ked Vam niekto do 5 minut neodpise, znamena to, ze je KONIEC SVETA??? Alebo to, ze Vam do troch dni nepride tovar??? Navyse za toto mi nemozeme a nevieme to ani ovplyvnit... skuste sa obratit na Sl. postu...
    Je zaujimave, ze NIKTO z tychto bezdovodne sa stazujucich tu uz nenapise, ze napr. na druhy den po negativnom hodnoteni mu tovar prisiel, resp. ze sme vsetko vybavili k jeho spokojnosti...
    P.S.: To, ze vy neberiete telefon je uz celkom v poriadku...NIEKOLKOKRAT SME SA VAM SNAZILI DOVOLAT !!!

• Dlhe doručovanie

Objednal som si teleskopicke palice.skoro vsetky weby vam dorucia tovar do 2 dni.Tu cakam tyzden a nic.

Reakcia obchodu Shoparena

K tomuto asi nie je co dodat... niekto si u vas kupi tovar , za ktory by hocikde inde zaplatil dvoj az trojnasobok a ak mu ho neposlete takmer v ten den, tak Vam da taketo hodnotenie...

Termo obedár by mal mať názov Mini obedár. Vhodný pre malé deti na polievku dve rovnaké misky. Termo obedár je trojka trieda. Poškodený, špinavý, malilinký. Automatická led 3x, chýba diel ktorý svieti, ostatné pánty sú dodané 2x ako boli objednané. Načo mi budú pánty bez svetla slúžiť...neviem. Môj dojem šmejd tovar.

Dňa 15. 4.som uhradila objednávku, žiadna odozva, informácia,,,,

Reakcia obchodu Shoparena

Tovar Vam bol riadne - podla nasich VOP odoslany. PRECO TO TU NENAPISETE??? Ale po par dnoch, co Vam nepride tovar, pisete takuto recenziu??? Sprostost ludi je nekonecna...

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.