• Široký výber produktov

• veľmi rýchle doručenie

• V mojom prípade som potrebovala zmenit objednávku. Boli veľmi ochotní, tovar mi bol veľmi rýchlo doručený aj po zmene. Veľki mili som bola prekvapená. Spokojnosť.

• výborná komunikácia s obchodom
    • v balení bolo všetko pootrebné k montáži

Zatiaľ všetko ok, tovar som neskúšal

• poradia ak treba

‍♂️

• Je nezodpovedné žiadať o hodnotenie pred dodaním tovaru. Robíte si zo zákazníka srandu.....

Reakcia obchodu LEDCO svietidlá

Dobrý deň.
    Ospravedlňujeme sa za zdržanie zo strany dodávateľa. Nakoľko uvedený produkt v čase objednávky nebol skladom, tak ho systém automaticky objednal. Bežná dodacia doba od spomínaného dodávateľa bola 5 dní, ale aktuálne nám termín posunuli o čom sme Vás aj informovali. Žiaľ dotazníky od Heuréky sa odosielajú v konkrétnom časovom odstupe od zrealizovanej objednávky.
    S pozdravom LEDCO tím.

• prozakaznicky pristup

odporuucam :)

• Rýchlo doručené

Rýchle dodanie

• Neuveriteľná rýchlosť dodávky za 18 hodín po zaplatení mi bol tovar doručený. :-)

rychle vybavenie, siroky sortiment

Všetko bolo v poriadku. Produkty som ešte nestihol pozapájať a vyskúšať

• pani z eshopu ma viac krát proaktívne kontaktovala aby upresnila ešte aj také detaily, ako farba prívodného kábla
    • rýchle doručenie

Konfigurátor je super vec. Vyklikáte čo potrebujete a príde vám hotový LED pas, ktorý už len pichente do zásuvky a hotovo.

• Maju na sklade tovar, ktorý inde je vypredaný
    • Nové priestory v Trnave, kde je ochotný personál
    • Prehľadné web stránky.
    • Promptná komunikácia cez email aj telefón.
    • Nedostal som notifikáciu, že tovar je pripravený k vyzdvihnutiu, preto dlhšie potrvala dodávka.

• R7chlost vybavenia tovaru a ochota personalu
    • Doteraz mi neprišiel tovar,piše sa že do 24h

Reakcia obchodu LEDCO svietidlá

Dobrý deň.
    Ospravedlňujeme sa za prípadne komplikácie, ale produkt v čase Vašej objednávky sme nemali označený na doručenie do 24h, nakoľko už bol vypredaný. Bežne tento produkt objednávame z veľkoskladu s dodaním 3-5 dní a túto informáciu sme mali aj uvedenú pri produkte v čase objednávky. Snažili sme sa Vás kontaktovať telefonicky, že produkt je dlhodobo nedostupný aj u dodávateľa. Kolegyňa Vás bude ešte kontaktovať emailom ohľadom ďalšieho postupu.
    S úctov Tím LEDCO.