• Na jednom z osvetlení chýbalo tesnenie

Zadna vyhoda, platba realizovana 16. 11. 15:13 hod, zasielka dorucena 23.11.2022 po urgenciach a nepravdivych vyhovorkach

Reakcia obchodu EinParts Europe

email zákazníka.. bez komentáře:
    Er hat gesehen und gelesen, du bist ein normaler Idiot, die Sendung wurde nicht verschickt, also weißt du es gut, du Idiot, dein IQ ist gleich dem Wert des Reifendrucks, auch nach einer Reifenpanne, puh
    Viděl a četl, ty jsi normální pitomec, zásilka nebyla odeslána, tak to dobře víš, pitomče, tvoje IQ se rovná hodnotě tlaku v pneu i po defektu, fuj

Žiarovky vôbec nesvietia,,ako je uvedené v popise.... žiaden Xenón efekt......klasické žlté svetlo.... žiadnych 5000K

• obstojna svietivost ak sa obreze krytka aby nesvietili do vnutra naraznika, necakajte ale vykon originalnych hmloviek
    • NEPASUJU - nutne bastlit a prisposobovat, vyrezavat a struzlikat
    • netesniace prechodky kablov - voda do nich prenikne jak lusk !
    • za tu cenu niekomu musi asi prasit na gebulu !!!
    • nulova podpora predajcu

Zakupil som produkt "LED Denné Svietenie s Hmlovkami VW Transporter T5 (2003-2009)" - v popise na stranke obchodu je uvedene: "Jednotlivé osvetlenia sú prispôsobené pre montáž na konkrétne modely. Vďaka tomu máte istotu, že osvetlenie Duolight bude na vaše auto perfektne pasovať." Montaz ma stala 130eur.
    Bohuzial hmlovky nesedia ani z daleka "perfektne". Jednak bol problem s uchytenim - skrutky nepasuju presne. Dalsia vec je ze hmlovky su vacsie a optika nesedi do originalnych krytov ktore sa nedaju zaklapnut a trcia - tie asi bude potrebne frezovat/vyrezavat a ajtak to nebude sediet presne a bude problem s prenikanim vody.
    Posledna kvapka je prechodka kablov do hmlovky, ktora vobec netesni - predpokladam ze po case do hmlovky zacne prenikat voda a teda tieto hmlovky velmi pravdepodobne nebudu mat dlhu zivotnost.
    Odoslal som email predajcovi ohladne zmienenych problemov ale nedockal som sa odpovede, teda podpora je rovna nule. Som velmi sklamany.

Obednany led svetla do spz na urcity typ auta. Po doruceni a rozbaleni svetylka uplne na jinaci auto a jine nezcna foto.

Dil je moc maly. Nepasuje tam.

Kupil so ziarovky H7 LED na VW Sharan 2015 sucastnost, typ EPLH53A.Dnes som ich chcel nainstalovat a NEFUNGUJU.Nesvietia.Namontovane boli spravne.

• Nieje kompletny tovar
  • Nedvíhajú telefón!!!