Doručenie bolo rýchle. Avšak žiaden návod, technické parametre v príbale. Kvalita plochy príruby, na ktorú treba pri montáži priložiť gumove tesnenie absolútne nedostatočná. Reklamačné riadenie v neprospech zákazníka.

objednal som , neprislo, ked objednam , chcem to mat do troch dni.

• Neodpovedaju na mail a tovar nebol doruceny

Reakcia obchodu Sharks-shop.sk

Veľmi nás mrzí, že ste nám napísali recenziu, ale nerozumieme, prečo ste nespokojní. Tovar ste dostali a neposlali ste nám žiadny e-mail o prípadných reklamáciách. Pošlite e-mail na adresu [email protected] so svojou žiadosťou.

Váš Sharks-shop.sk

Problemy s uhradou tovaru...
    Objednavka zrusena bez udania dovodu a oznamenia ...

• Objednaný tovar bol na stránke pritomný, ale po objednani sa zistili že ekektr. Skutre už došli... Prečo sú zákaznici klamaní?
    • určite u vás už nič nekupim

Čakať vyše 10 dní a tovar stále nie je odoslaný to je čudné. Na zaslaný mail nikto nereaguje komunikácia nulová.

obchod sa ani neunúval odpísať na emaili asi garážovi obchod komunikácia nulová s takým niečim som sa ešte nestretol hanba značke

Som zhnusení kvalitou výrobku, rovno do koša. Predávate šmeid ktory nefunguje. Oblbujete zákaznika nepravdivým popisom výrobku. Do solárneho lapaču hmýz ste mi odporúčili vložiť nenabíjatelné baterie, lebo ste mi lapač dodali s nevhodnymi, nepouživatelnymi bateriami.

• nespolahlivost a komunikacia

• Tovar prišiel v krabici , ktorá bola celá splesnetá , pravdepodobne im to zmoklo a nechali to stáť. Našťastie ,tovar ,ktorý som objednala nebol poškodený, inak by som to vrátila. Ale pohľad na balík nebol vôbec vábny !

• Darček ktorý mal byt k nákupu som nedostal