Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Viac o Overené zákazníkmi.

• vyhodne ceny

Tovar mi prisiel taky ako som si objednal a celkovo s komunikaciou obchodu a pristupom som spokojny.

• nakúpil v obchode SexShop ORION pred 2 mesiacmi

• moznost pozriet si tovar na predajni
    • diskretnost
  • nakúpil v obchode SexShop ORION pred 2 mesiacmi

Recenzia bola odstránená z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Recenziu nesmú písať osoby akýmkoľvek spôsobom spriaznené s daným obchodom.

• spolahlivost
    • diskretnost

som spokojny

• dobrý výber
    • spoľahlivosť
    • veľké akcie pri kúpe viacerých produktov

Dá sa na nich spoľahnúť, aj keď dôjde k nejakej chybe, tak to vedia okamžite napraviť a odkomunikovať. Seriózny prístup a maximálna diskrétnosť aj pri osobnom prevzatí na predajni.

• Rychlost doručení
    • Solidní jednání
  • nakúpil v obchode SexShop ORION pred 7 mesiacmi

• diskrétnosť
    • rýchle vybavenie
    • výhodne akcie
    • dalo sa platiť iba dobierkou

Reakcia obchodu SexShop ORION

Ďakujeme za recenziu, momentálne je stále možné platiť iba na dobierku avšak už v priebehu tohoto mesiaca bude možné hradiť objednávky aj vopred pomocou platobnej karty resp. prevodom.

Ďakujeme za pochopenie.

• Rychlost
    • Komunikacia
    • Dobra cena
  • nakúpil v obchode SexShop ORION pred 9 mesiacmi

• rýchle jednanie, anonymita, príjemný personál

• Diskrétnosť
    • Rýchla odozva
    • Maximálna spokojnosť
  • nakúpil v obchode SexShop ORION pred 9 mesiacmi

• Dobre ceny, spolahlive a rychle dorucenie.

• Široká ponuka
    • Prehľadný e-shop
    • Celoročné akcie

Reakcia obchodu SexShop ORION

Dobrý deň, ďakujeme za kladné hodnotenie. Našim cieľom je ešte širšia ponuka a ešte krajší eshop ako máme momentálne na čom neustále pracujeme.

• nakúpil v obchode SexShop ORION pred 10 mesiacmi

• vybavenie objednávky v deň objednania
    • ponuka kvalitných výrobkov
    • výhodné akcie a darček k nákupu
    • aj keď sa obchod pri vyhľadávaní nezobrazí ako najlacnejší v konečnom dôsledku pri nakombinovaní tovaru a akcii je oveľa výhodnejší
    • milý prístup predávajúcich

Reakcia obchodu SexShop ORION

Ďakujeme za hodnotenie, dá sa povedať že ste tu zhrnuli všetky naše výhody.

• Diskrétnosť rýchlosť

• Profesionálny prístup, Diskrétnosť
    • Rýchle dodanie
    • Perfektná akcia 2 +1 na všetok tovar
    • A darček k nákupu ma milo prekvapil ..Takže v podstate som zaplatila len za 2 veci a prišli mi 4

Som veľmi spokojná s nákupom. Tovar som mala hneď v ten deň ako som si ho objednala. Darček k nákupu, ktorý si môžem vybrať z možnosti je fakt super nápad. Odporúčam

Reakcia obchodu SexShop ORION

Ďakujeme Vám za pozitívnu recenziu a vážime si že ste sa so svojou skúsenosťou podelili.

• nakúpil v obchode SexShop ORION pred 1 rokom

Rychle dodanie

• nakúpil v obchode SexShop ORION pred 1 rokom

Trosku divne značenie. Keďže je to spolu s parfumériou. Doneste so nejakú tašku alebo igelitku so sebou. Lebo to co som si objednal, mi proste dali do ruky. A asi nechcete chodiť s erot.pomockami po ulici len tak.
    Inak super obchod. Veľký výber. Darček k objednávke potešil. Takze super. Odporúčam všetkými 10 prstami.

Reakcia obchodu SexShop ORION

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za pochybenie. Zákazníci si nemusia nosiť zo sebou tašky aj keby to určite prospelo životnému prostrediu nakoľko ku zakúpenému tovaru dávame automaticky grátis čierne -nepriesvitné igelitové tašky. V budúcnosti by sme ich chceli nahradiť ekologickejšou alternatívou. Neustále sa máme v čom zlepšovať. Ďakujeme za recenziu.