• Toovar napriek zmenenému obsahu kvôli termínu dodávky - nedorazil

Reakcia obchodu Ševt

nakoľko nevieme posúdiť o akú objednávku išlo, keďže ste neuviedli č. objednávky a ani vaše meno, nemôžeme posúdiť vašu reakciu na Heureke. Objednávku si viete overiť prostredníctvom emailu [email protected].
    S pozdravom Ševt papiernictvo

• Pomalý, nepružný

• Tovar objednany 29.11. Aj zaplateny hned. Dnes je 14.12. Tovar ste asi poslali pesi. Este nedorazil.

Nespolahlivy

Neodporúčam tento obchod, keď ani po dvoch týždňoch mi objednávka neprišla, volala som tam. Pani mi oznamila že este to je na sklade, hoci som dopredu zaplatila. Az po vyreklamovani mi objednávku poslali

• Doručenie do predajne.
    • Predražený tovar.

• Tovar stale nebol doruceny - 11 dni od uhrady.

Reakcia obchodu Ševt

veľmi nás mrzí dlhé čakanie na dodanie vašej objednávky. Hoci náš expedičný personál pracuje aj v tejto mimoriadnej situácii na maximum, vybavenie a doručenie objednávok vzhľadom k ich zvýšenému množstvu sa predlžuje. Toto upozornenie bolo (aj je) zavesené na našom e-shope, info je aj v košíku + dostali ste informáciu aj v emaili aj keď ste uskutočnili objednávku.

Ševt papiernictvo

Objednany tovar,ktory mal byt na sklade, ani po dvoch tyzdnoch stale nedorazil...a to este ani nie su Vianoce...z obchodu ziadne informacie o tovare,ci dodani,musite osobne volat,ci pisat...nakolko sa malo jednat o darcek pre inu osobu,pre mna osobne velke sklamanie...

Tovar som si objednala 5.11. a 20 dni neskor ho stale nemam. Jedna sa o zakladny tovar, 5 zositov, jeden balik kancelarskeho papiera a podlozka. Minuly tyzden som priamo kontaktovala SEVT a pani mi potvrdila, ze vsetko bude expedovane do minuleho piatku a teda, ze tovar dostanem na zaciatku tyzdna. To sa samozrejme nestalo a len dnes mi prisla sprava, za sa tovar este len expedoval zo skladu. Jedna vec je, ze obchodnik ma problem so skladom a druha, ze nema absolutne prehlad o svojich objednavkach a ani nie je schopny potvrdit, kedy bude urcity tovar odoslany.

Reakcia obchodu Ševt

veľmi nás mrzí dlhé čakanie na dodanie vašej objednávky. Avšak z dôvodu skvalitnenia nášho e-shopu sme robili zmeny, ktoré ovplyvnili dobu dodania. Toto upozornenie bolo (aj je) zavesené na našom e-shope, info je aj v košíku + dostali ste informáciu aj v emaili aj keď ste uskutočnili objednávku.

Ševt papiernictvo

Zatiaľ som nedostal informáciu mailom ani sms, že tovar je pripravený.

Tovar som si objednala 31.10 a dnes je 11.11 a ešte objednávka nedorazilaaj keď na stránke majú napísané doručenie 5-7dni

• dobrý výber
    • extrémne dlhá doba doručenia. 27.10.2020 objednané, zaplatené. do 9.11.2020 tovar stále nedoručený
    • nevýhodné balenia pri niektorých položkách. Napr. čierny tuš sa dá kúpiť len 3 ks, menej nie je možné.

Veľké sklamanie z takéhoto eshopu. Doba doručenia je neuveriteľne dlhá. Človek sa musí dožadovať kedy príde tovar, žiadne info, kedy bude tovar doručený alebo prečo to tak dlho trvá.

Ševt papiernictvo

• vybavovanie objednávky zatiaľ trvá dva týždne

Ševt papiernictvo

• Je to viac ako 10 dni, co sme objednavku vytvorili a tovar stale nedorazil.

preslo 10 dni od objednavky a stale tovar pre kancelariu nemame

Ševt papiernictvo

Nedodanie v stanovenom termíne; ak sa neinformujeme sama, neviem nic o stave objednávky. Objednávané položky ukazovalo ako dostupné, nakoniec s nimi je problem...nikdy viac!

Reakcia obchodu Ševt

Aj napriek dostupnosti našich produktov na sklade, sme nevieme zapezpečiť v momentálnej situácii rýchlejšie.
    Ešte raz sa ospravedlňujeme

Ševt papiernictvo

• obchod nauctuje si poplatky

Polovica objednávky prišla iný tovar ako bol objednaný. Napr. Objednané gumovacie gelove pero- prislo gelove pero bez možnosti gumovania. Obal na Format A4, ktorá je inde záležitosť centov, som objednala cez sevt, pretože mali variant ktorý umoznuje balenie po šírke. Prisli mi obaly iba na zabalenie po vyske (cezPrvý a poslednýkrat som nakupovala. Tak zbabranu objednávku som už dlho odniekiaľ nedostala.

Reakcia obchodu Ševt

žiaľ vašu reklamáciu sme neevidovali v našom e-shope a rovnako ste nás ani nekontaktovali. Po vašom hodnotení na Heureke sme sa dozvedeli o probléme s vašou objednávkou, po ktorom sme vám ihneď písali.
    Na mail ste dodnes nereagovali.

Mrzí nás ak je zle dodaná objednávka, avšak hodnotenie je nekorektné, nakoľko sme o tomto probléme nevedeli a nevieme ho vyriešiť.

Veríme, že sa nám ozvete naspäť.

tím Ševt

4.9. som objednal diar, bol som informovany o oneskoreni doručenia ale ze v piatok 11.9. bude tovar na predajni v Auparku, kam som si ho objednal. Doteraz som nebol nijako informovaný, či sa tam tovar nachádza ale uz mi prišlo hodnotenie nákupu.

Reakcia obchodu Ševt

veľmi nás mrzí táto situácia. Ospravedlňujeme sa za chybu našej vnútornej komunikácie medzi predajňou a e-shopom. Žiaľ v tomto hektickom školskom období vaša objednávka prišla do predajne, ale kolegyne zabudli informovať z predajne e-shop, aby vám mohli potvrdiť vašu obj. na os. odber.

Veríme, že aj napriek neskoršiemu oznámení o vyzdvihnutí vašej objednávky, nám ostanete verný. :)

tím Ševt

Dobrý deň. Objednavala som on-line a zaplatila kartou tiež on-line. Jedna vec nebola mi odoslaná aj keď bola zaplatená (vrecko na prezuvky "Hot Wheels"). Takže obchod neodporúčam.

Reakcia obchodu Ševt

mrzí nás vzniknutá situácia s nedodaným 1 produktom. Objednávku ste reklamovali a následne sme vyriešili doposlaním.

Ospravedlňujeme sa a veríme, že v budúcnosti budeme mať od vás pozitívne hodnotenie.

tím Ševt

Prisli mi ine rozmery obalok ako som objednala,musim ist reklamovat a kedze som ich potrebovala urgentne su to zbytocne problemy.

Reakcia obchodu Ševt

ešte raz sa vám ospravedlňujeme pri chybnom dodaní obálok.
    Naše pracovníčky e-shopu vašu nezhodu ihneď začali riešiť. Čoskoro vaša obj. bude v poriadku dodaná.

Ďakujeme za vaše pochopenie a trpezlivosť