• Veľmu rýchle doručenie z ČR do SR napriek sviatkom.

Reakcia obchodu Severské svetlo

díky za kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste byl(a) spokojen(a) s rychlostí doručení :)

Mějte se fajn!
    Tomáš Prokop - Severské světlo

• Príjemná komunikácia, poradenstvo ohľadne konkrétnych žiaroviek. Krásny tovar. Počkať si na žiarovky z Dánska sa oplatilo. Úžasný dizajn.
    • Nieto

Dobrý den, Patricie,

děkujeme za krásnou recenzi, potěšilo nás to! Jsme rádi, že jste spokojena s našimi službami a designem produktů.

Ať vám světla dobře slouží a prosvětlují vaše dny :)
    Tomáš Prokop - Severské světlo

• nasli sme co sme hladali
    • nic

v poriadku, termin dodania dodrzany, tak ako bolo avizovane

Reakcia obchodu Severské svetlo

děkujeme za perfektní recenzi, vážíme si toho :)

Ať vám naše světla prosvětlují dny a mějte se fajn!

Tomáš Prokop,
    Severské světlo

• super obchod, dobra komunikacia, rychle dodanie

Super nakup a uplna spokojnost! Odporucam :)

Dobrý den, Lubko,

díky za pozitivní hodnocení, je to pro nás ta největší odměna (i když to zní jako to největší klišé :) )!

Ať vám svítidla dobře a dlouho slouží!

Tomáš Prokop,
    Severské světlo

• rychlost dodania
    • design

Naozaj krásne svietidlo. Kvalitné materiály. Dobre sa skladalo a inštalovalo.
    Kupili sme aj žiarovky ovládané cez apku.

• vyber svetiel podľa dĺžky kabla

Konecne obchod kde sú svetla aj pre vysoké stropy. Komunikacia s obchodom super. Svetla perfektne zabalené. Ja som veľmi spokojná. Ešte by mohli mat v ponuke aj led svetla nad ostrovček s takými dlhými káblami.

Veľmi milá komunikácia, možnosť rozdelenia doručenia produktov skladom a na objednávku.

• ked som objednavala tovar, tak pri Vic 22 bolo kontaktujte nas- tak som zadala objednavku na dalsie 3 produkty a zaplatila a potom som kontaktovala predajcu, ze chcem doobjednat Vic 22, ten bol za chcilu na sklade a prosila som o zaslanie flatury s ibanom, aby som to mohla doobjednat; doteraz mi odpoved neprisla, Vic 22 uz opat nie je na sklade a ked som volala aby som sa uistila preco mi nikto neodpisal keby dali vediet na cas mohla som reagovat ale po telefone len povedala slecna ze kolegyna druha nestiha. V severskom svetle som uz objednavala aj predtym a chystala som sa zas ale uz sa asi nechystam po tejto skusenosti. U inych predajcov by sa to dalo.

nevyhoda- ked tovar chcete do objednavky pridat z dovodu ze nebol na sklade a potom ked je na druhy den tak vam nechcu vyhoviet a pridat to do objendavky, pytala som fakturu s doplatenim cez IBAN bez dopravy ale nedockala som sa, okrem toho dlha dodacia lehota. Objednavala som uz viackrat ale asi uz posledny. A pri minulej objednavke na bielej lampe s krytom chybal kryt.

• Dorucenie rýchle , objednavka prišla v poriadku.
    • nie je

• Krásny tovar, bezpečné balenie, rýchle dodanie, dobrá komunikácia

Spokojnosť, dobrá spolupráca obchodu so zákazníkom

• Krasny tovar
    • Kvalitny tovar
    • vyborne akcie
    • Siroky sortiment
    • Rychlost dodania
    • Nenasla som ziadne

• Všetko prebehlo perfektne. Tovar bol zabalený bezpečne, nemám co vytknúť.

• Expresne dorucenie
    • Kvalitny tovar

velmi rychle dodanie a tovar zodpovedajuci popisu!