• akoze eukalyptus "gunni" zisiel z 10 semien 10 rastlin..ale gunni to na 1000percent neni lebo voni citronovo...eukalyptus pauciflora z 8 semien nevyklicilo ani jedno...to bola moja posledna objednavka z tohto eshopu

maju tam asi pekny bordel ked gunni voni citronovo

děkujeme za Vaše hodnocení.
    V naší nabídce máme semena Eukalyptu gunni Lemon Bush, které mají vůni citrónu.
    Tato informace je uvedena i v popisu produktu.

Z jakého důvodu Vám nevyklíčila semena Eukalyptus pacifora opravdu neumíme na základě dostupných informací určit.

tým SemenaOnline.sk

Zásielka mi bola doručená v poriadku, ale sklamanie nasledovalo po otvorení škatule...Cibule gladiol boli plesnivé...Čiže videli to i kolegyne v práci...Takže nebolo to seriózne od Vás...Ja som Vám neposlala o 3 eur menej, ale toľko, koľko ste si určili, to znamená, že ja som tiež očakávala cibule zdravé, prvotriednej kvality. S pozdravom...

děkujeme za Vaše hodnocení.
    Kvalita cibulí a hlíz se v rámci expedice kontroluje. Samozřejmě může dojít k přehlédnutí nebo pochybení, to není možné nikdy zcela vyloučit.

Pokud se Vám stane, že dostanete cibulku nebo hlízu ve špatné kvalitě, je třeba nás hned po rozbalení zásilky kontaktovat.
    Rádi s Vámi vzniklou situaci vyřešíme, věříme k oboustranné spokojenosti.

tým SemenaOnline.sk

Pravdepodobne rovnaký eshop ako osiva-semena.sk, kde som si už raz objednala, zo všetkých semien vyšlo 1 semienko v tom obchode, a v tomto tak isto.

děkujeme za Vaše hodnocení.
    Na kvalitě semen si zakládáme, jak jsme zde již uváděli, spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli.

Na úspěchu pěstování ze semen má však vliv více faktorů.
    Pokud Vám žádná semena neklíčí, určitě bychom zkontrolovali, zda jste postupovali podle návodu.

Tovar esťe neprisiel!!!!!!!!!!

děkujeme za Vaše hodnocení.
    Zásilky se zvoleným dopravcem Slovenská pošta zasíláme z České republiky a doručení standardně trvá 4 - 5 pracovních dní. Tato informace je uvedena na našich webových stránkách v informacích o dopravcích, které nabízíme a také v košíku.

Pokud Vám nevyhovuje delší termín doručení, mohli jste si zvolit kurýrní službu, u které je však vyšší cena za doručení.

tým SemenaOnline.sk

Poštový kuriér mi "doručil" zásielku asi tak že si mám pre ňu prísť na poštu... ako v stredoveku

Reakcia obchodu SemenaOnline.sk

děkujeme za Vaše hodnocení, přestože hodnotíte dopravce a nikoliv náš obchod.

Dopravce je pouze smluvní partner, kterého jste si vybral ze 4 nabízených možností.
    Pokud nejste se službami České pošty spokojen, doporučujeme příště zvolit jiného dopravce.

Příjemný zbytek dne,

• Nevhodné balenie
    • V niektorých baleniach skutočne len pár semiacok

děkujeme za Vaše hodnocení.
    Semena si sami balíme a máme i svoje originální balení. Počet semen v jednotlivém balení vychází z ceny semen.
    V názvu výrobku je vždy uvedeno množství v kusech nebo gramáž, nabídka je předem zřejmá.

tým SemenaOnline.sk

• Tovar mi nebol vôbec doručený, len prišiel email, že odoslaná objednávka.

děkujeme za Vaše hodnocení.
    Zásilky se zbožím odesíláme v den objednání nebo následující pracovní den (pokud nečekají na platbu).
    Pokud jste obdržel informaci, že zásilka byla odeslána, znamená to, že jsme Vaše zboží zabalili a předali dopravci.
    V případě, že Vám zboží není dodáno v předem avizovaném termínu, je třeba řešit přímo s námi.
    Rádi pro Vás zásilku prověříme u dopravce.

tým SemenaOnline.sk

Tovar som objednala pred 11 dňami a ešte mi nebol doručený. Take nie som veľm spokojná.

Reakcia obchodu SemenaOnline.sk

zásilky se zbožím se expedují z ČR a doručení si tedy vyžádá určitý čas.
    Rádi pro Vás zásilku prověříme u dopravce.

neprehladny

Veľmi dlhá doba dodania

Myslím, že som nedostala tovar ešte stále, pritom mi prišiel mail, že platba za tovar bola uskutočnená. Asi to nie je chyba obchodu?? ale kde mám semiačka??

Reakcia obchodu SemenaOnline.sk

velmi nás mrzí Vaše recenze.
    V případě, že Vám zboží nepřišlo, je třeba se na nás obrátit přímo e-mailem nebo telefonicky. Využít můžete i kontaktní formulář na webových stránkách. Rádi prověříme, z jakého důvodu Vám zboží dosud nepřišlo.

Příjemný zbytek dne.

Tým SemenaOnline.sk

• Neodporucam

Obchod nema vo formulari moznost odberu na firmu. ICO, DIC sme zadali do poznamky. Faktura prisla bez tych udajov.
    Po ziadosti mailom aj telefonicky, nam nevysli v ustrety. Pani na telefone bola neprijemna. Ziaden zaujem. ,,Ze to neopravia, ked chcete vratte si tovar,,.
    Takyto pristup v dnesnej dobe.
    Neodporucame tento obchod.

• 10 dni cakanie na tovar????

Dobry den,

Vasu objednavku sme spracuvali s trojdnovym oneskorenim, ale problem bol, ze ste si vybral dopravu Slovenskou postou, ktora ako piseme na webe trva 4 - 5 prac.dni od odoslatia. Skoda, ze ste si nevybral DHL, to trva len 2 prac. dni,

Zuzana Kalinova

• ABSOLUTNA NEOCHOTA
    • KLAMLIVÉ INFORMÁCIE

Tovar som si objednal prepravnou spoločnosťou na miesto bydliska. Cena prepravy bola 3,80€ a po týždni, odkedy mi napísali že mi tovar odoslali mi prišla SMS s tým, že mám balík uložený na pošte a mám si ho ísť osobne vyzdvihnúť (za 3,80€). Keďže som pracoval dlhé roky ako obchodný zástupca a viem ako fungujú prepravné spoločnosti, som si istý že môj balík mi nebol odoslaný kuriérom Sl. Pošty ale ako obyčajná listová zásielka 2. triedou za 60 centov.

Dobry den,
    zial ste si neporiadne precital sposob dopravy. U Slovenskej posty jasne piseme, ze dodanie trva 4 - 5 prac. dni! Presne tak sa aj stalo!

Za druhe, nikde neuvadzame, ze tovar posielame kurierom! Tovar posielame z CR, preto je cena takato, a piseme to aj na nasom webe!

Pekny den,

Kalinova

• velmi dlho to trvalo

Reakcia obchodu SemenaOnline.sk

Dakujeme za Vasu recenziu. Zvolil ste si najlacnejsi sposob dopravy, ktory trva 4 -5 prac. dni. Zasielka Vam pritom dorazila uz TRETI den po prijati platby.

Pokial ste tovar potreboval skor, stacilo vybrat ineho dopravcu, ktoreho tiez mame v ponuke,

tim semenaonline.sk

• Obchod má veľmi peknú stránku
    • Je prehľadná a popis produktov je výborný
    • Posielajú semiačka zabalené v sáčkoch, ktoré ma sklamali pri otvorení balíčka.
    • Vrecká sú vyrobené z obyčajného papiera a je na nich vytlačené počítačom množstvo a druh tovaru.
    • Som zvedavý či semiačka sú naozaj tie čo sú v objednávke.
    • Podľa môjho názoru je to rozvažované.

Treba si nájsť iný e-shop v ktorom predávajú v originálnych baleniach.
    Na obrázku to vyzerá krásne ale po rozbalení sxom bol sklamaný.

Je to obchod s ktorého ked objednate si tovar tak trva velmi dlho kym Vam dojde, ked pisem tento nazor tak este tovar nemam

Dobry den pani Kacmarikova,

pokial Vam objednavka este neprisla, stacilo nas kontaktovat a zistit, kde je problem. Vasa zasielka sa dnes dorucuje, zial ste si vybrala najpomalejsi sposob dopravy, ktory trva 4 - 5 prac. dni od odoslatia. A este k tomu u nas v CR bol statny sviatok, takze preto sa zasielka opozdila,

Kalinova

• môžem zaplatiť za NIČ
  • Objednala a zaplatila som si tovar a do dnešného dňa som nič nedostala,hoci som to urgovala.

Reakcia obchodu SemenaOnline.sk

Vazena pani, v ten den, ked ste urgovala, sme tovar poslali. Kedze ste si vybrala sposob dopravy ten najpomalejsi, tak Vam to este neprislo, uz je to kazdopadne v poste,

tim www.semenaonline.sk