• nefunkčne trafo(prívodný kabel)

Ako môžete pribaliť nefunkčný tovar?

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

Dobrý deň, tak to nás mrzí, ale pred odoslaním sme do prijímača nahrali novší softvér a naladili stanice (to ste si určite všimli) a to by s pokazeným napájacím adaptérom nešlo, takže u nás bol prijímač plne funkčný. Pošlite prosím pokazený adaptér k nám, obratom vymeníme. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti.

• žiadna
    • drahšie ako inde

Inštalácia za houby. Objednal som tu lebo ponúkajú v cene konfiguráciu, zaplatil som si pred inštaláciu DEFINE. Ten nainštalovaný bez nastavení satelitov aj v prvom operačnom to isté, nahraté len zoznamy programov a to len v prvom operačnom systéme. Kontaktoval som ich a odpísali mi čo viem frekvencie satelitov. Nastavenia sa nedajú použiť niečo sa tam navzájom ovplyvňuje čo ja ako amatér neviem urobiť a musím si to dať urobiť za peniaze niekde inde.

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

Dobrý deň, neuviedli ste nám pred objednávkou aký typ LNB máte, takže oba systémy boli nastavené pre Single LNB a nie pre Monoblock LNB, ktorý máte Vy. V emailovej komunikácii sme Vám neuviedli žiadne frekvencie, ale konkrétne návody ako si oba systémy nastaviť pre monoblock. Oba systémy sú nezávislé , ale máte dvojtunerový prijímač, ktorý v Define vyžaduje mať pripojené oba tunery, takže možno je chyba v tom, že nemáte k prijímaču dva nezávislé káble od LNB. Ak nemáte, tak aj to sa dá vyriešiť, stačí komunikovať s našou podporou.

• Ak ked firma prezentuje, aj pocas vytvarania objednavky, ze doprava bude zdarma, po objednani sa nedala zrealizovat platba online, kvoli zasahu firmy. A nasledne upravili fakturu o 25€ viac!

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

Dobrý deň, doprava zdarma neplatí na nadrozmerný tovar, máme to uvedené v procese objednávky a aj v dodacích podmienkach. Každopádne sa ešte raz ospravedlnujeme za nepríjemnosti.

• Dobrý večer chtěl bych vás poprosit o radu chtěl bych si objednat kanál+. Mám modrý kolečko na maďarské programy nejde mi to smazat de mi to 5 minut a. pák se to vypne

• neodporúčam
    • Nebol kompletný tovar bol aj poškodený

Nahnevaný som lebo objednávka neprišla kompletná ale aj nefunkčná
    zaplatil som 451.30 € to neni malá suma
    balík bol neprerušený a bol tak dobre zabalený že bolo umenie
    otvoriť, po rozbalení nedá sa všetko narýchlo pozrieť či tam je alebo neni
    Takže nebol dodaný Dreambox tuner Multistream Dual DvB S2X za 89.90 €
    Nebol kompletný Dreambox DM920 UHD 4K 1x Dual DvB S2X Multistream 359.90 €
    Dreambox DM920 UHD 4K a Unicable LNB Inverto nastavený nakonfigurovaný
    tak že čo má Dreabox ninštalovaný ten 1 tuner je nefunkčný, kde sa má nasadiť
    druhý tuner tam je len krycí plech, to je podvod!
    Keď som vyral ten tuner bolo vidieť tam bielé fleky, či tam zatieklo voda neviem
    Tak som našiel iný e-shop (abcom) a kúpil som tuneri Multistream Dual DvB S2X
    akcia za 69 € 2 kusy
    najprv som nasadil len 1 tuner, nakonfiguroval a ručne som vyhladával
    transpondéri už to bolo OK
    tak takto som dopadol dlhé roky som bol verným zakazníkom ellano.sk
    a tak mi odvďačili za dôveru, už nikdy viac u Vás nekúpím nič,
    spravili ste mi pekné vianoce, obrali ste ma o 3 tuneri, kus 89.90 €.

• Obchod super.
    • Doručenie na druhý deň
    • Produkt nie je schopný prevádzky.
    • Jeden z motorov musím reklamovať. Nevypina.

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

Dobrý deň, tak to nás mrzí :( Pošlite ho prosím, vybavíme k spokojnosti. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti.

• Bol poslaný rozbalený, zjavne použitý tovar!

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

Dobrý deň, nie sme "posúvači krabíc" ako iné eshopy, tovar pred odoslaním vždy konfigurujeme a otestujeme, takže môže vykazovať známky rozbaleného tovaru. Nepredávame však používaný tovar ako nový, na to máme v eshope špeciálnu kategóriu, kde je takýto tovar jasne označený a so zľavou. Ďakujeme za pochopenie.

I live in Germany, I paid by bank transfer, now they have my money and I didn't get the product.
    I've been cheated and deceived

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

Hello, we apologize for the delay, our system did not match your payment because you did not include the order number or name in the payment. We contacted you ourselves with the fact that we do not have the payment from you. Your order is already on the way to you, here is the tracking number: https://tracking.packeta.com/de_DE/?id=3309016871

• Na svém portálu nabízeli zboží, které neměli na skladě.

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

Dobrý deň, máte pravdu, mali sme nesprávne uvedený stav skladu. Prijali sme opatrenia, aby sa takéto situácie v budúcnosti stávali čo najmenej. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti.

• Zoraďovnie staníc
    • Blokovanie niektorých app. na Google play

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

Zákazník omylom hodnotil produkt a nie obchod: "K obchodu nemám pripomienky. Všetko je v poriadku. Asi som sa zmýlil."

• Obchod nedokáže zákazníka informovať prečo zásielka mešká !!!

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

Dobrý deň, tovar sme neodoslali, pretože Vám neprešla platba kartou, informovali sme Vás o tom aj emailom hneď v deň prijatia objednávky. Kolegovci sa s Vami už dohodli na platbe prevodom na náš účet, tak akonáhle nabehne platba, tovar Vám odošleme.

Tovar bol zaplatený a ani po 6. dňoch nemám informáciu, že bol odoslaný a tak ani dodnes neviem, kde sa nachádza. Stav objednávky na stránke Ellano ja zaplatené no nie odoslané. Ak ani dnes 9.3.2022 mi nebude oznámené, že tovar bol odoslaný tak odstupujem od zmluvy, lebo nemienim čakať dokedy sa niekto v Ellano preberie zo zimného spánku.

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

Dobrý deň, máte pravdu pochybili sme, veľmi nás to mrzí. Nedopatrením sme Vašu objednávku považovali za vybavenú. Dúfame, že tovar nakoniec prišiel v poriadku. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti.

• Rýchla dodavka
    • Nekorektné jdnanie

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

Dobrý deň, potrpíme si na korektnej komunikácii so zákazníkmi, preto je pre nás prekvapením to čo píšete. Pýtali ste sa na technickú špecifikáciu zakúpeného produktu, kolega Vám ju poskytol a už ste sa neozvali. Bez komunikácie niet pomoci. Budeme Vás kontaktovať, veríme, že sa veci vysvetlia.

• Predávajú SAT.prijimace, ktoré nie sú poriadne otestované a nefungujú základné funkcie, asi preto,lebo nastavenie robia zadarmo ,už sa mi to stalo 2 krát,už nebudem nikdy nakupovať z tohto obchodu

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

Dobrý deň, funkčnosť jednotlivých funkcií prijímačov je závislá od výrobcu a vývojárov softvéru, my nemáme možnosť ich ovplyvniť. Možno ste len niečo zle nastavili, neevidujeme od Vás podnet, ani žiadosť o radu. Kľudne nás kontatujte, radi poradíme, prípadne nie je problém prijímač vymeniť za iný model.

Konzola konštrukčne pevná, stabilná... ale prevedenie trocha fušerské, žiadny pravý uhol a nezaškodilo by zvary a ostré hrany aj trocha opracovať

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

Dobrý deň, mrzí nás, že nie ste spokojný s dodaným držiakom. Dáme podnet dodávateľovi na zlepšenie kvality. Ospravedlnujeme sa za nepríjemnosti

Dodanie prebehlo bez problémov. Ale prevádzka prístroja je sklamaním. Pre objektivitu uvádzam, že teoreticky môže byť chyba aj v TV. ale starý prijímač beží bez problémov, takže...

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

Dobrý deň, tak to nás mrzí, napíšte nám prosím Váš problém na email, vyriešime k spokojnosti.

Složité vrátit výrobek na Slovensko.

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

Prečo by to malo byť zložité? Stačí tovar zabaliť a poslať k nám. Najlacnejšie to máte cez Zásilkovnu, prípadne cez Českú poštu. V prípade nejasností nás prosím kontaktujte cez email/telefonicky.

Poslali mi produkt s ulomeným krytom a narušenou bezpečnostnou nálepkou.

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

Dobrý deň, tak to nás mrzí, také veci sa žiaľ sem-tam pri preprave stávajú. Treba to nahlásiť prepravcovi, alebo nám a box Vám vymeníme. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti.

Dlhé vybavovanie objednavky

• Nespokojnosť s Vašou spoločnosťou
    • Vrátil som Vám nepoužiteľný Set Top Box v originálnom balení
    • Doteraz ste mi nevrátili financie ani ste sa nevyjadrili po obdržaní vráteného tovaru !!!!!!!!!!
    • Ako Vás môžem odporúčať ???????

Žiaľ neodporúčam Vašu spoločnosť pre neserióznosť. Pri evidovaní objednávky vypisujete možnosť vrátenia zakúpeného tovaru a keď sa vyskytne situácia k vráteniu tak nereagujete ?!?!?!?!

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

Dobrý deň, mrzí nás, že ste nespokojný. Poskytli sme Vám technickú podporu cez telefón, žiaľ nie každý set-top box sa dá použiť s akoukoľvek káblovkou lokálneho poskytovateľa, s tým my nič nenarobíme, nie sme výrobcom žiadneho STB. Prijímač nám od Vás prišiel späť len pred pár dňami, kolegovci Vám už vystavili dobropis a poslali platbu na Váš účet. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti.