Dostal som tovar, ktorý iní nemali.

• rychle dodanie
    • velka spokojnost s produktom (kvalita a aj cena)

Vsetko ok

• Veľmi rýchla a ústretová komunikácia - objednávku na moje požiadanie zrušili, keďže som si nevšimla dostupnosť "na vyžiadanie" a potrebovala som tovar urgentne. Inak by som počkala - čakacia doba mala byť 2 týždne, bohužiaľ som situáciu potrebovala vyriešiť urgentne.

Vsetko vyborne.lahke objednanie,dobra komunikacia,tychle dodanie,balenie super.

Obchod nebol ochotny expedovat ani komunikovat v pracovne dni medyi sviatkami.

Reakcia obchodu www.saniland.sk

Vážený zákazník, Vaše nízke hodnotenie nášho obchodu nie je objektívne, pretože sme mali medzi sviatkami zatvorené, čo samozrejme bolo napísané na našom eshope.

Rýchle a pohodlné

• Spokojnosť

kvalitný tovar ya prijateľnú cenu

Tovar bol zaslany podla objednavky bez problemov , rychlo mozem len odporucit. Za mna velka spokojnost a mozem len odporucit.

radiator mi prisiel peclivo zabaleny, po odbaleni som vsak spozoroval, ze je celkom dost doskrabany - asi priamo z vyroby od balicov. Pretoze bol velmi dobre zabaleny.
    Detailne fotografie som poslal do obchodu a dodnes som nedostal ziadnu odpoved. Cakal by som aspon nejaky zlavu alebo darcekovu poukazku... Alebo aspon "muuuuu".

bezchybná práca

• Dobre ceny
    • Rychle dodanie
    • Chcelo by to kus modernejsi eshop

Aj ked eshop nevypadal uplne lakavo, vsetko prebehlo bez problemov a veci skladom fakt mali skladom v CR. Zamna spokojnost.

• najnižšia cena vybraného produktu
    • dobrá komunikácia
    • dobrý termín doručenia
    • žiadna

• Ústretovosť, Serióznosť

• dobrá cena, lacná doprava

• Beproblémové objednanie
    • Výborná a skorá komunikácia-odpovede na doplňujúce otázky zákazníka
    • Rýchle dodanie,v mojom prípade na 2.deň od objednávky
    • Výber z možností platby
    • Cena tovaru,ktorý som si kúpila,bola nižšia ako najlacnejší variant na Slovensku
    • Nemožnosť potenciálneho vrátenia tovaru na Slovensku
    • Uvítala by som, keby sa doba na vrátenie predĺžila zo zákonných 14 dní na napr.30 dní

Stručne.Na základe mojej skúsenosti tento eshop doporučujem.

• Tovar som stale nedostala

Reakcia obchodu www.saniland.sk

Vážený zákazník, ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti, ale tovar ste nemohli dostať z dôvodov vianočných sviatkov a nasledujúcej inventúry. Túto informáciu máme na našich stránkach a bola tam aj v dobe Vašej objednávky.

www.saniland.sk

• sortiment, rychlost dodania

Rýchla komunikácia, všetko bez problémov, tovar donútený v poriadku, spokojnost