• Dobrá cena
    • Transparentné doručovanie
    • Produkt funguje fantasticky
    • Kopec príslušenstva navyše

Celý zážitok s nákupom bol skvelý. Obchod poradil pri výbere, doručenie prebehlo rýchlo, tovar prišiel dobre zabalený a funguje perfektne.

Reakcia obchodu Samshop.sk

Vážený zákazník ďakujeme Vám za vaše hodnotenie, sme radi, veľmi si to vážime. Nakoľko sa neustále snažíme zlepšovať úroveň poskytovania služby, zvyšovať ponuku produktov nás utvrdzuje aj vaše hodnotenie v tom že sme na správnej ceste. Práve spokojnosť zákazníka a jeho pozitívny pohľad na našu predajňu samshop.sk nás z roka na rok posúva ďalej v raste a prosperite. Prajeme Vám všetko dobré, spoľahlivé a pohodlné využívanie produktu, s pozdravom Tím samshop.sk

• dobrá komunikácia a ochota

Reakcia obchodu Samshop.sk

Vážený zákazník, ďakujeme pekne za vaše hodnotenie, veľmi si to vážime Teší nás a zaroveň nás to posúva v pred keď vieme že je náš zákazník spokojný ci už s procesom vybavenia jeho objednavky alebo samotný tovarom. S pozdravom Tím samshop.sk

• Celkom fajn ceny na niektoré produkty
    • Super komunikácia

Objednal som si tovar, ktorý sa však medzičasom vypredal. Z e-shopu mi zavolali a ponúkli mi drahší produkt za rovnakú cenu. Ďakujem aj za darček.

Reakcia obchodu Samshop.sk

Ďakujeme pekne, sme radi že ste s výrobkom spokojný, veľmi si to vážime že ste si našiel čas na vaše hodnotenie. Teší nás a zároveň nás to posúva v pred keď vieme že je náš zákazník spokojný ci už s procesom vybavenia jeho objednávky alebo samotný tovarom. S pozdravom Tím samshop.sk

Expresnosť

Reakcia obchodu Samshop.sk

Ďakujeme, veľmi nás potešilo vaše hodnotenie a nesmierne si to vážime. Teší nás keď zákazník je spokojný ci už tovarom alebo samotným vybavením jeho objednávky a i vďaka vášmu hodnotenie sa utvrdzujeme v tom, že naša snaha neustále zdokonaľovať naše služby je na správnej ceste. Ďakujeme, s pozdravom Tím samshop.sk

• Rýchle dodanie, kvalitný tovar za výhodnú cenu

Rýchle dodanie, kvalitný tovar za výhodnú cenu. Bola som veľmi spokojná.

• Dobrá komunikácia
    • Prehľadný nákup
    • Kvalitný popis produktov
    • Široký výber svietidiel rôznych typov

• Rýchle doručenie.

Dobrá komunikácia.

Reakcia obchodu Samshop.sk

Ďakujeme pekne, sme radi že ste s tovarom a našimi službami spokojný, veľmi si to ceníme že ste si našiel čas na vaše hodnotenie. S pozdravom Tím samshop.sk, prajeme Vám všetok dobré.

• Slusne a otvorene jednanie. Prjemna a odborna komunikacia.

• Dobre dodanie, poradenstvo, super komunikacia.

Reakcia obchodu Samshop.sk

Ďakujeme pekne, sme radi že ste s výrobkom spokojný, veľmi si to vážime že ste si našiel čas na vaše hodnotenie. S pozdravom tím samshop.sk

• Široký sortiment
    • Rýchle spracovanie objednávky
    • Neviem o ničom

Dávam 10 z 10. Absolútna spokojnosť.

Reakcia obchodu Samshop.sk

Ďakujeme pekne za vaše hodnotenie, veľmi si to neceníme, sme radi že ste s produktom spokojný.

• dobra komunikacia
    • rychle dodanie

Obchod je profesionalny . odpoved na moje otazky bola 10 min. Bol som prekvapeny. Dodanie v termine. Nakupim aj nabuduce.

• Rychla komunikacia a priatelska atmosfera.

E-shopu dávam 10z10 za môj nákup. Tovar mi bol doručený už na druhý deň od objednania a všetko bolo v úplnom poriadku. Takto to má vyzerať.

Super jednanie a osobný prístup ku zákazníkovi.
    Ďakujem želám jim vel'a úspechou. Něch sa darí.

Ústretový, príjemný a spoľahlivý obchod.

Reakcia obchodu Samshop.sk

Ďakujeme, veľmi nás potešilo vaše hodnotenie a nesmierne si to vážime.

Dobrá komunikácia s obchodom pri riešení objednávky / doručenia.

• rýchlé vybavenie a dodanie tovaru

Reakcia obchodu Samshop.sk

Sme radi že ste s produktom spokojný. Ďakujeme za váš nákup v našom obchode samshop.sk.