• Dobrá komunikácia
    • Prehľadný nákup
    • Kvalitný popis produktov
    • Široký výber svietidiel rôznych typov

• Rýchle doručenie.

Dobrá komunikácia.

• Slusne a otvorene jednanie. Prjemna a odborna komunikacia.

• Dobre dodanie, poradenstvo, super komunikacia.

Reakcia obchodu Samshop.sk

Ďakujeme pekne, sme radi že ste s výrobkom spokojný, veľmi si to vážime že ste si našiel čas na vaše hodnotenie. S pozdravom tím samshop.sk

• Široký sortiment
    • Rýchle spracovanie objednávky
    • Neviem o ničom

Dávam 10 z 10. Absolútna spokojnosť.

Reakcia obchodu Samshop.sk

Ďakujeme pekne za vaše hodnotenie, veľmi si to neceníme, sme radi že ste s produktom spokojný.

• dobra komunikacia
    • rychle dodanie

Obchod je profesionalny . odpoved na moje otazky bola 10 min. Bol som prekvapeny. Dodanie v termine. Nakupim aj nabuduce.

• Rychla komunikacia a priatelska atmosfera.

E-shopu dávam 10z10 za môj nákup. Tovar mi bol doručený už na druhý deň od objednania a všetko bolo v úplnom poriadku. Takto to má vyzerať.

Super jednanie a osobný prístup ku zákazníkovi.
    Ďakujem želám jim vel'a úspechou. Něch sa darí.

Ústretový, príjemný a spoľahlivý obchod.

Reakcia obchodu Samshop.sk

Ďakujeme, veľmi nás potešilo vaše hodnotenie a nesmierne si to vážime.

Dobrá komunikácia s obchodom pri riešení objednávky / doručenia.

• rýchlé vybavenie a dodanie tovaru

Reakcia obchodu Samshop.sk

Sme radi že ste s produktom spokojný. Ďakujeme za váš nákup v našom obchode samshop.sk.

• rychla reakcia a drychla donaska tovaru

• rychle dodanie, seriozny pristup k zakaznikovi a komunikacia

vzborny obchod

• Super rýchle vybavenie a ústretová komunikácia, rýchle riešenie a pružné vybavenie

OK

• Dobrá komunikácia - milé jednanie, odborne poradenstvo.
    • S tovarom som maximálne spokojná
    • Páčilo sa mi spôsob akým ma informovali o stave vybavovania mojej objednávky. Nemala som žiadne obmedzenie, tovar mi bol doručený v deň ktorý som im upresnila - poprosila, lebo som bola odcestovaná a to bez nezmyselných príplatkov alebo iných obštrukcii.
    • Tovar som si objednávala už druhy krát na samshop.sk a som maximálne spokojná. Môžem len odporúčať.

Som typ človeka ktorý dáva dôraz na recenzie, dnes už ani neviem ako som natrafila na tento e-shop, no i napriek tomu že mali málo recenzii som sa rozhodla nakúpiť u nich a neľutujem. Skutočne prijemná komunikácia, poradenstvo, dokonca som ešte ušetrila, lebo mi poradili lacnejší typ produkt ale som maximálne spokojná.

• Široký sortiment
    • rýchle vybavenie objednávky