všetko prebehlo v poriadku

• Dodacia doba taká akú sľubujú ,žiadne dlhé čakanie
    • Nebolo by na škodu ,keby mi aspoň v ten deň ako má byť dodaný tovar,prišla SMS alebo aspoň niekto z kuriérskej služby zavolal.

• Super výber a kvalita TOP odporúčam

• Veľmi rýchle a bezproblémové objednanie aj dodanie tovaru
    • Tovar presne spĺňa očakávania

• Blesková reakcia na objednávku a aj jej vybavenie.

Maximálna spokojnosť s vybavením objednávky a aj e-mailová komunikácia. Tento obchod všetkým odporúčam.

• Bez návodu na oživenie
  • Je to neseriózny obchod. Sídlo v Litve, z Čiech príde faktúra z fiktívnej adresy a nemajú žiadne obchodné podmienky na stránke. Komunikuje s Vami cudzinec, ktorý si vety prekladá v Google prekladači.

Obchod zabezpečil všetko výborne,
    len kvalita tovaru trezoru Brihard Hunter 5 K je iná, ako som očakával.
    Dvere nedoliehajú pevne je tam vôľa pohybu 1 cm podobne aj vnútorná skrinka opäť pohyb dvierok so zámkom. Veľmi slabá kvalita.
    Taká dvojnásobná hrkálka.

• Žiadna komunikácia
    • Nedodáva tovar

• Výborná cena , kvalitný produkt , lepšie ako som očakával

Tovar bol do pár dní doručený , vysoká kvalita za nízku cenu v porovnaní s ponukou konkurencie ...

Komunikácia bola trochu kostrbatá, údajne nevedia po slovensky, ale ten (asi strojový) preklad bol zrozumiteľný a bezproblémový. Na prípadné dotazy reagujú okamžite a korektne.

• Od pondelka 9.3.2020 keď som overoval kedy príde tak mi vždy automat idpovedal že zajtra príde zásielka.Vstredu 11.3.2920 som sa dovolal až do Čiech kde mi oznámili že je tovar od pondelka v sklade a nevedia prečo nebol vyzdvihnuty.
    • dnes 16.03.2020 mi o 7,00 volali že kedy budem v kancelárii aby mi doručili tovar. Keď dom povedal že od 8,00 môžem byt na adrese doručenia tak mi povedali že dobre a ozve sa mi Kurier. Tak som rýchlo bežal do kancelárie a doteraz sa mi nik neozval a to je 10,30. Načo má naháňali o 7,00 aby dom urýchlene bol na mieste vyzdvihnutia. Do Objednavky som napísal miesto doručenia a ak tak mi pri potvrdení zasuelky to chceli poslať na trvalý pobyt.
    • musel som to opäť prácne prehlasovať. Takze absolútna NESPOKOJNOSŤ. Uvažoval som že si ho nevyzdvihnem a ani nezaplatím. Tovar mal by do troch pracovných dni dávaný a objednával som ho 05.03.2020

Nedoporučujeme spoločnosť GEJŠÍ NA doručovanie a dodávateľ z Vilnius by mal zmeniť kuriérske službu.

objednaný trezor bol nefunkčný,nedal sa otvoriť číselným kódom.Na moje výzvy nikto nereagoval...Dal som si ho opraviť na vlastné náklady...Takže ďakujem...

• Vyplateny tovar skladom s dobou dodania 2-3 dni nedodany ani po 2 tyzdnoch! A po dvoch telefonickych urgenciach!

• Tovar bol dodany expresne. Vyhovuje mojim poziadavkam. Je taky ako bol v ponuke popisany.

Bohuzial bol trezor na rohu obity. Poskodenie nestalo za posielanie spat, ale bolo by potrebne davat vacsi pozor pri baleni.

• Tovar spĺňa naše požiadavky. Ponúka zodpovedá realite.

Obchod absolutne nekomunikuje !!!

Mám už dva nákupy a som spokojný.

• Tovar bol doruceny 3 tyzdne po obednavke a uhrade, pri tom prvotna informacia bola ze dodavka bude realizovana do 2-3 dni od objednavky. Informacie o neskorsej dodavke nebola zaslana zo strany dodavatela. Bolo potrebne dodavatela kontaktovat aby sme dostali potrebne informacie.

• Komunikacia je velke sklamanie. Katastrofa. Obchod so mnou prakticky nekomunikuje