• nakúpil v obchode RYCHLYPRESUN.sk pred 1 mesiacom

• Personál, teda pan, ktorý konkretne nám predával auto, bol milý a navyše vedel poradiť, taktiez bolo vidieť ze produtky ktoré majú k dispozícii pozná a plne ovláda, ďakujeme

Dobrý deň prajeme,
    veľmi pekne vám ďakujeme za vaše pozitívne slová na adresu nášho personálu, sme radi že ste ocenili náš prístup a že odporúčate aj ďalej náš obchod.
    Pekný deň vám prajeme.

Maximálna spokojnosť.

• nakúpil v obchode RYCHLYPRESUN.sk pred 1 mesiacom

Velmi ochotny ludia, vyznaju sa v tom co predavaju, vyborna komunikcia, verim ze sme kupili najlepsi hoverboard na trhu :) dakujeme

Super komunikácia všetko oki

• Nádherne autíčko
    • Skvelý pristup
    • Rýchla odpoved na e-mail pre doplnenie objednávky

Dobrý deň vám prajeme,
    sme veľmi radi, že ste nám dali najvyššie možné ocenenie a že ste celkovo spokojná s realizáciou vašej objednávky v našom obchode! Ďakujeme:)

Team RYCHYLPRESUN.sk

• rýchla komunikácia
    • ochota pri riešení problému
    • rýchla dodacia doba
    • kvalitný sortiment

Jedným z plusov internetového obchodu je rýchla komunikácia s predajcom. Odpoveď na email prišla do pár minút a to aj vo večerných hodinách. Ochotný prístup pri riešení problému s objednaným tovarom. Tešíme sa na autíčko pod vianočným stromčekom a verím, že bude dobre slúžiť. Preto obchod vrelo odporúčam!:)

Dobrý deň vám želáme,
    veľmi moc nás potešilo, že ste boli spokojná s našou komunikáciou a taktiež to, že odporúčate náš obchod aj ďalším kupujúcim, veľmi si to vážime. Prajeme vám pekné chvíle so zakúpeným tovarom.

• Celkom rýchle dodanie
    • Krabica bola zatvorená len dvomi umelohmotnymi páskami ktoré boli zarezané do krabice a normálne bolo vidieť do krabice. Sa čudujem že niečo stade nevipadlo ale tovar je našťastie OK

Dobrý deň vám prajeme,
    veľmi sme sa potešili za vašu reakciu a hlavne za to, že odporúčate náš obchod ďalším zákazníkom. Ďakujeme taktiež za ocenenie rýchlosti dodania.
    Krabice s nadrozmernými autíčkami a s veľkou nadváhou ako vaše FORD RANGER 4x4 sú stiahnuté páskovacími PET popruhmi na lepšiu manipuláciu pri preprave. Pri neadekvátnom zaobchádzaní sa môžu tieto popruhy zarezať do krabice a spôsobiť neželaný efekt. Výrobca predpisuje manipuláciu dvoma osobami, čo bohužiaľ kuriérske spoločnosti nevedia zabezpečiť. Každopádne sme radi, že vám nič nechýbalo.

Prajeme vám pekný deň a ešte raz za vaše odporúčanie.
    So želaním príjemného dňa

• Dosť rýchle doručenie.

Dobrý deň prajeme,
    veľmi pekne vám ďakujeme za ocenenie rýchlosti pri doručení tovaru a taktiež za odporúčanie nášho obchodu! Veľmi ste nás potešili.
    So želaním pekného dňa

• nakúpil v obchode RYCHLYPRESUN.sk pred 2 mesiacmi

Všetko bolo vporiadku. Az na to že to auto nebolo zložené tak ako malo byť.

Dobrý deň prajeme,
    v prvom rade vám ďakujeme za to, že nás odporúčate ďalším zákazníkom, je to pre nás veľkým potešením. Tovar ako autíčka sa predávajú v demontovanom stave ako je uvedené na našich stránkach v rámci záložky obsah balenia, aby sa nepoškodili počas prepravy od výroby až ku konečnému zákazníkovi. V prípade záujmu o montáž autíčka, poskytujeme túto službu za poplatok, platí avšak iba v prípade osobného odberu u nás v showroome v Petržalke.
    V prípade akéhokoľvek problému nás neváhajte kontaktovať.

• Komunikacia
    • Rýchlost dodania tovaru

Dobrý deň vám želáme,
    vaše 100% hodnotenie je pre nás veľkou radosťou, veľmi pekne vám ďakujeme za ďalšie odporúčanie! Potešilo nás taktiež moc, že ste ocenili rýchlosť dodania a našu komunikáciu so zákazníkom.

• nakúpil v obchode RYCHLYPRESUN.sk pred 2 mesiacmi

Objednávka bola odoslaná hneď na druhý deň, čo ma veľmi prekvapilo. Autíčko je krásne, úplne ako na fotkách

Dobrý deň vám prajeme,
    veľmi nás potešilo vaše ocenenie v plnom rozsahu a to, že nás odporúčate ďalej! Sme radi, že autíčko BMW X6 sa vám páči a rýchlo vám dorazilo.
    Prajeme vám veľa pekných chvíľ so zakúpeným tovarom.

So želaním príjemného dňa

• nakúpil v obchode RYCHLYPRESUN.sk pred 4 mesiacmi

• Velmi ústretový personál, profesionálny prístup

Dobrý deň želáme,
    sme veľmi potešení, že ste ocenili náš personál a že ste si všimli náš prístup. Veľké vďaka taktiež za najvyššie ohodnotenie a odporúčanie.

Ostávame vám k dispozícii v prípade čohokoľvek.

• nakúpil v obchode RYCHLYPRESUN.sk pred 4 mesiacmi

Chválim a cením si ústretovosť, technickú znalosť produktov a ochotu flexibilne vyriešiť každú požiadavku ale aj problém zákazníka. Určite odporúčam

Dobrý deň prajeme,
    ďakujeme veľmi moc za vaše stopercentné hodnotenie, skutočne nás tešia takéto ocenenia a hlavne to, že nás odporúčate ďalším zákazníkom.
    Prajeme vám príjemný deň.

• Velmi príjemný personál. Ochotný poradiť poprípade opraviť

Dobrý deň prajeme,
    vaše 100% hodnotenie nášho obchodu je pre nás veľkým zadosťučinením, sme radi, že ste boli spokojný s naším personálom. Prajeme vám veľa príjemných chvíľ so zakúpeným tovarom.

• nakúpil v obchode RYCHLYPRESUN.sk pred 5 mesiacmi

• odborný obchod daných produktov,takisto ako predavač prítomný v mojom prípade.Ochotný,ústretový všetko mi povysvetľoval,dobre sme pokecali:):),v dnešnej dobe veľmi dôležité -získať si zákazníka.
    • žiadna

ako som povedal odborníci na predaj daných produktov,určite odporúčam

Dobrý deň prajeme Juraj,
    ďakujeme veľmi pekne, že odporúčate náš obchod a že ste boli s naším personálom spokojný, teší nás, že oceňujete našu odbornosť , je to pre nás skutočným potešením.
    Prajeme vám príjemný deň a v prípade čohokoľvek nás neváhajte kontaktovať.

• nakúpil v obchode RYCHLYPRESUN.sk pred 5 mesiacmi

Batéria vydrží maximálne po rovnej ceste ( keď nejde autko do kopca trošku) hodinu. Ak to nieje prehnané.
    Väčšinou ho domov nesieme.
    Tak radšej sa vozíme len v blízkosti domu.

Dobrý deň prajeme pani Lucia,
    ďakujeme veľmi pekne za vašu reakciu, skutočne si ceníme každý názor! Vami zakúpené autíčko je vhodné v zmysle užívateľského návodu na rovné plochy a výdrž batérie závisí od veľa faktorov, predovšetkým od hmotnosti jazdca, terénu, rýchlosti, štýlu jazdy a zapnutých funkcií. Ako alternatívu vám vieme ponúknuť možnosť dokúpenia ďalšej batérie a externej nabíjačky.
    Je nám každopádne ľúto, že vaša nespokojnosť s produktom viedla k neodporúčaniu nášho obchodu. Pri nespokojnosti máte ako kupujúci nárok na vrátenie produktu v zákonnej lehote.
    Prajeme vám pekný deň a v prípade akýchkoľvek problémov s autíčkom nás neváhajte kontaktovať, radi vám pomôžeme.

• Rychle dodanie

Dobrý deň prajeme pani Milena,
    sme radi, že ste ocenili rýchle dodanie tovaru a že ste nás tak skvele ocenili. Fakt, že odporúčate náš obchod ostatným, je pre nás veľkým potešením!

• nakúpil v obchode RYCHLYPRESUN.sk pred 6 mesiacmi

• Super prístup, nastavenie stroja a podanie max. informácií

Určite nákup u Vás na predajni bol výhodou. Ďakujem

Dobrý deň prajeme pán Rasťo,
    skutočnosť, že odporúčate náš obchod a že oceňujete náš prístup, je pre nás veľkým zadosťučinením.
    Veľmi pekne vám ďakujeme.

• odborné poradenstvo,
    • najskôr zavolať a až potom objednávať...

asi nič...

Dobrý deň pán Marek,
    veľmi náš teší, že sme vám odborne pomohli s kúpou a súčasne vám ďakujeme za to, že odporúčate náš obchod. Prajeme vám veľa šťastných chvíľ pri používaní vášho produktu.

• nakúpil v obchode RYCHLYPRESUN.sk pred 7 mesiacmi

• Rýchlosť dodania

Dobrý deň pan Malkey,
    sme radi, že ste ocenili rýchlosť dodania produktu a teší nás, že odporúčate náš obchod.
    Prajeme vám pekný deň a v prípade potreby nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať, radi vám pomôžeme.