• Prehladny, dobre ceny

• korektne jednanie
    • rychle dorucenie
    • tovar v poriadku

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Roman, děkujeme za objednávku i za kladné hodnocení, a přejeme Vám hodně úspěchů s novým prutem.

vynikajuce sluzby :)

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Marlene, jsme rádi, že jste s naším obchodem spokojená. Rádi bychom Vám tímto poděkovali za nákup deštníku a za kladné hodnocení eshopu na Heuréce. V nabídce máme spoustu zajímavých produktů často za bezkonkurenční cenu. Těšíme se na další spolupráci :)

bez problémov

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den pane Jaroslave, děkujeme za Váš nákup i za kladné hodnocení. Nyní máme v akci lehátko https://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/0/0/5/28285 které by se dobře hodilo ke spacáku https://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/0/0/5/72999-Giants-Fishing-Extreme-5-Season-Sleeping-Bag-spaci-pytel . V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

• -kvalitne produkty
    • -dobre zlavy
    • -mnozstvo tovaru

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Tomáš, děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení zde na Heuréce. Nyní jsme naskladnili několik zajímavých typů navijáků, určených pro kaprařinu. Naše ceny se snažíme držet nízko, aby pro vás byly maximálně atraktivní. Zde je odkaz na jeden z velmi oblíbených modelů: https://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/0/3/5/70590-Shimano-Speedcast-14000-XT-B-navijak. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Spoľahlivý a rýchly

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Peter, děkujeme za Vaše kladné hodnocení i za nákup elektromotoru Endura https://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/0/3/5/40505-MinnKota-ENDURA-C2-30-30-w-battery-mtr-elektromotor v RRR. V tomto týdnu spouštíme slevovou akci na termín od 27.04. do 01.05. s názvem "Svátek práce" kdy bude možné nakoupit se slevou 10%. Neváhejte využít této zvýhodněné nabídky a doplňte si zásoby na sezónu.

• super cena

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Ladislave, děkujeme za Vaše kladné hodnocení i za nákup elektromotoru https://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/0/3/5/40505-MinnKota-ENDURA-C2-30-30-w-battery-mtr-elektromotor v RRR. V tomto týdnu spouštíme slevovou akci na termín od 27.04. do 01.05. s názvem "Svátek práce" kdy bude možné nakoupit se slevou 10%. Neváhejte využít této zvýhodněné nabídky a doplňte si zásoby na sezónu.

Petru Zdar! Vaše RRR

• pomohli mi vyriesit problem s kurierskou sluzbou

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Richarde, děkujeme za Vaše kladné hodnocení i za nákup navijáku https://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/0/3/5/72876-Shimano-navijak-Stradic-CI4-2500-FB v RRR. V tomto týdnu spouštíme slevovou akci na termín od 27.04. do 01.05. s názvem "Svátek práce" kdy bude možné nakoupit se slevou 10%. Neváhejte využít této zvýhodněné nabídky a doplňte si zásoby na sezónu.

• Rýchle a korektné jednanie

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den pane Rudolf, děkujeme za Vaše hodnocení, a přejeme Vám mnoho úspěchů na rybách! Zde je několik novinek, které jsme právě naskladnili: https://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/search-engine.htm?slovo=Prologic+thermo&search_submit=&hledatjak=2 nebo https://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/0/0/5/80994-navijak-Mivardi-Omicron-FS. Při dalším nákupu u nás můžete využít až 10% slevy díky registraci a uplatnění hesla HEUREKA.

Petru Zdar! Vaše RRR

• korektne a rychle vybavenie objednavky

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Karol, těší nás Váš nákup a zájem a děkujeme Vám za kladné hodnocení našich služeb. Věříme, že budete spokojený i příště. Právě jsme naskladnili vynikající rychlopřístřešky od Mivardi, nyní stále za akční cenu https://www.rybyrybkyrybicky.cz/rrr/eshop/0/3/5/70483-Mivardi-Premium-XL-pristresek. Tento typ přístřešku je vhodný na krátkodobé vycházky, a vynikajícím způsobem nahrazuje deštník. Výhodou je rychlá skladnost a jednoduchá manipulace. Brolly Mivardi pojme i lehátko, a tak je možné jej využít i na noční lov. V případě dotazu nás neváhejte kontaktovat. Tel. 00420603 438 175.

Petru Zdar! Vaše RRR

spokojnost na urovny doporucujem kazdemu

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Marku, děkujeme za Vaši recenzi a za objednávku. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji je to možné, a zboží před odesláním kontrolujeme, aby nedošlo ke zbytečným reklamacím. Přejeme Vám výborný start do nové rybářské sezóny, a kdybyste potřeboval nakoupit, neváhejte se na nás obrátit :)

• Presnosť a dobrá komunikácia

Jednoznačne odporúčam

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Antonio, děkujeme za Vaši přízeň. Obchod Ryby-Rybky-Rybičky už je přestěhovaný do nových prostor na adrese: Stará Osada 15, Brno Židenice. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Petru Zdar! Martin&Martin RRR

• Komunikácia z predahcom odporučenie tovaru
    • Nedostatok tovaru

Môj oblubeny obchod

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Filip, děkujeme za Vaši recenzi. Někdy se stane, že je zboží vyprodáno. Snažíme se to pak nahradit alternativní nabídkou, jako to bylo i ve Vašem případě. Kdybyste měl jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat.

• -mnozstvo tovaru
    • -kvalita
    • -akciovy tovar
    • -zlavovy program
    • -nevsimol som si ziadne

Tento obchod je fajn, nasiel som v nom co som hladal za prijatelnu cenu a uz z minulych nakupov viem , ze rybyrybkyrybicky je kvalitny obchod.Takze odporucam...

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Tomáš, děkujeme Vám za hodnocení a za nákup. Křeslo https://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/0/3/5/75411-Mivardi-Stealth-Duralite-kreslo patří k novým modelům Mivardi s lehkou konstrukcí, takže se snadno přenáší a je pohodlné. Dalším zajímavým tipen je např. taška https://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/0/0/5/75405-Mivardi-Stealth-taska. Máte- li zájem, neváhejte nás kontaktovat.

Petru Zdar! RRR

• Prehľadnosť stránok a takmer všetko majú skladom
    • Nenašiel som nič

Zatiaľ nebol problém s tovarom ani som nemusel nič reklamovať.Maximálna spokojnosť

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Kamil, děkujeme Vám za Váš nákup i skvělé hodnocení.

• -dobra komunikacia
    • -dobra cena
    • -doprava nad 30 eur by mala byt zadarmo

-nenasiel som tovar v obchode mieste bydliska
    -stranka je priehladna,dobre sa tam orientuje
    -ano,budem odporucat
    -dobra komunikacia
    -inormovanost o kupenom
    -tovar bol dodaní neposkodení

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Jaroslav, děkujeme za Váš nákup a za skvělé hodnocení. Snažili jsme se dlouho najít správný poměr mezi cenou dopravy a částkou, kterou tuto dopravu na Slovensko dotujeme. Pokud bychom měli sklady na Slovensku, tak bychom mohli uvažovat například v akční nabídce dopravy o snížení, ale posíláme z ČR, takže to je ten důvod. Výhodný nákup s dopravou zdarma pro Vás je nad 75,- Euro, takže je dobré vybrat a nakoupit vše potřebné u nás, a dopravu máte zdarma. Navíc si můžete vybírat dárky k objednávkám, viz.: https://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/67-1-Darky-a-slevy. Těšíme se na další spolupráci.

• dodacia lehota

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Mirec, děkujeme za Vaši objednávku a hlavně za trpělivost. Deštníky JAF budou doskladněny koncem měsíce Február, takže na Vás myslíme a pošleme jej okamžitě, jak bude skladem. Za časové prodlení od nás obdržíte dárek :)

• vyber
    • ceny,

fajn spolupraca

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Vladimír, děkujeme za Vaše kladné hodnocení i za nákup. Problém s navijákem jsme řešili výměnou, tak doufáme, že vše dobře dopadlo. V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na mailu nebo na tel. 00421 603 438 175.

• Super ceny
    • Nepoznam

Odporúčam

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Miroslav, děkujeme za Váš nákup i za recenzi. Právě jsme naskladnili novinku, naviják https://www.rybyrybkyrybicky.cz/rrr/eshop/0/0/5/72880-Shimano-Stradic-CI4-C3000-HGFB-navijak který by se bezvadně hodil k Vašemu novému prutu https://www.rybyrybkyrybicky.cz/rrr/eshop/0/3/5/68997-Shimano-Speedmaster-CX-Spinning-M-270cm-28g-prut, takže pokud budete mít zájem, neváhejte se na nás opět obrátit.

• prehladnost
    • rychle dorucenie
    • neviem o takych slabinach

maximalna spokojnost
    z ČR prsiel tovar skor ako keby som ho objednaval z SR

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Ján, děkujeme za Vaše hodnocení i za objednávku. Zboží, které u nás objednáváte je z 99% skladem, takže jej posíláme co nejdříve je to možné. V příštím roce připravujeme několik novinek, které budou pro Vás určitě zajímavým vylepšením, takže věříme, že budete spokojený i při další objednávce. Přejeme Vám pěkné Vánoce.