Bola som spokojná.

• Veľký výber
    • Kvalitné spracovanie

• Kvalita
    • Komunikácia s obchodom

Ani bu,ani nic..cakam a cakam

Dobrý deň pán Kordiak,

Objednávku ste vytvorili 26.4.2022 . Pri produkte je napísane dodanie do 14dní.
    Verím že ste stým rátal.
    Objednávku sme Vám odoslali 4.5.2022 a doručili 5.5.2022
    Takže reálne ste tovar mali do 7pracovných dní.
    Z tohto dôvodu si myslím, že recenzia nie je opodstatnená.
    Royaltime.sk

• Kvalitný (originálny) tovar
    • Samotný balík prišiel v peknom obale s darčekom vo vnútri (USB kľúčom)
    • Okamžitá reakcia na email
    • Tovar bol uvedený ako "na sklade". Zaplatil som plat. kartou vopred, ale na ďalší pracovný deň sa nič ohľadom objednávky neudialo. Tak som sa emailom spýtal, v akom stave je objednávka. Hneď mi ochotne prišla odpoveď, že hodinky idú z Nemecka. Bolo by fajn, v takomto prípade, o tom informovať zákazníka, aby sa nebál, že niečo nie je v poriadku.

Poctivý obchod. Odporúčam.

• Veľmi dobré ceny
    • Dobrá komunikácia s obchodom
    • Kvalitné výrobky
    • veľmi veľký výber
    • žiadnu nepoznám

Najprv som sa obával, ale zbytočne. Pozitívne referencie na heureke ma presvedčili, že je to skvelý obchod.
    Vybavenie mojej objednávky bolo expresné, hodinky sú veľmi pekné. Ak budem potrebovať nejaké hodinky určite sa sem vrátim.

• bezproblémový nákup

• Sortiment a dobré ceny

Kupoval som hodinky Citizen BM7480-81L Eco-Drive. Cena v obchode Royal time bola výrazne nižšia ako v iných e- shopoch, čo vo mne vyvolávalo pochybnosti o originalite, alebo kvalite. Po telefonickom kontakte som ich objednal. Prišli v dohodnutom čase a moje obavy ohľadom kvality boli neopodstatnené. Hodinky šlapú na 100 percent . Po štyroch dňoch neuhli ani o sekundu. Sekundová ručička lícuje s indexami v celom rozsahu bez tolerancie absolútne presne. Určite sa jedná o kvalitný, originálny produkt. Ďakujem obchodu Royal time , v budúcnosti nebudem váhať s nákupom. Nákup v tomto obchode vrelo odporúčam.

• Ani pi 10 dňoch som nedostala žiadnu informáciu ohľadom objednávky, v akom je stave a kedy bude odoslaná..

• Prehľadná stránka
    • Kvalitný tovar

Objednal som tovar a na druhý deň som mal objednávku doma, krásne a bezpečne zabalenú.

• Bola som milo prekvapena rychlostou dodania (je to darcek, tak mi zalezalo na vcasnom dodani). Dodanie prebehlo v uvadzanom termime a v poriadku.

• rychle dodanie, kvalitne zabalene

Reakcia obchodu royaltime.sk

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu k nákupu. Veľmi nás teší takéto pozitívne hodnotenie. S pozdravom, tím RoyalTime.

• Veľmi rýchle dodanie

Tovar bol doručený hneď na druhý deň od vytvorenia objednávky

• Darček k nákupu
    • Nízka cena

Skvelý eshop, hodinky prišli bezpečne zabalené s poďakovaním. Odporúčam

Reakcia obchodu royaltime.sk

• Rýchle doručenie a veľmi kvalitné informovanie o celej objednávke.

Veľmi prehľadná stránka s perfektnými cenami.
    Objednávka bola veľmi rýchlo doručená neobjednávam často cez internet ale tento eshop som už doporučil svojim známym.

• Prístup, ochota

Reakcia obchodu royaltime.sk

Dobrý vyber, kvalita. Jedine čo mi vadilo bola slabá informovanosť o dodaní tovaru. Kupovala som drahšie značkové hodinky prvý krát v tomto obchode. Platila som vopred kartou a tak sa trocha obávala či bude všetko ok. Našťastie bolo tak obchod odporúčam ale v budúcnosť by bolo dobre priebežne informácie o stave objednávky. Od prijatia objednavky mi už neprišiel žiadny email, tak som po 10 dňoch volala čo je s mojou objednávkou. Obchod na tie hodinky tiež čakal, čo by ma upokojilo keby ma o tom skôr aspoň informovali, nakoľko pri objednávaní mi ukazovalo že ich majú skladom. Takze radšej dať vedieť zákazníkovi hneď ako to v skutočnosti je. Inak ok.

• Vcelku dobrý výber hodiniek

profesionalita, rychlost dodania, super komunikacia s obchodnikom

Reakcia obchodu royaltime.sk

Ja som spokojná, aj s tovarom, aj s dodaním.