• Prijemna komunikacia, ochota pomoct.
    • Boli ochotni tovar odoslat okamzite, aby bol na druhy den doruceny.

Tovar mi bol doručený až na 8. deň od vytvorenia objednávky napriek tomu, že som si doplatila dobierku, čiže nebolo treba čakať na prebehnutie platby

Reakcia obchodu Royalpets.sk

mrzí nás vaša negatívna skúsenosť.
    Objednali ste si tovar, ktorý bol na objednávku a niekedy sa pri tých produktoch stane, že sa dodanie trochu predĺži.

S pozdravom,
    Tím Royal Pets

• 100% spolahlivosť obchodu
    • ochota
    • rýchlosť

Kupoval som už všelikde. Ano inde možno najdete o niečo lacnejšie ale dopredu hovorím nestojí to zato ak chcete mat istotu že Vám tovar dojde hneď a vždy dostanete to co ste si objednali tak jedine royal petsĎakujem

• Rýchlosť dodania, výborná komunikácia

Odkedy sme museli prejsť na veterinárnu radu krmív, nakupujeme iba odtiaľto. Vždy ma prekvapia rýchlosťou dodania. Naposledy som objednávala vo štvrtok okolo obeda a v piatok poobede sme mali granule doma. Že wow, naozaj som ich nečakala ešte pred víkendom. V minulosti som obchod kontaktovala kvôli nejakej otázke aj e-mailom a tiež ma pozitívne šokovali rýchlosťou odpovede. Myslela som si, že to bude ešte iba automatická odpoveď, keď prišla tak rýchlo a ono to už bola odpoveď na moju otázku. Klobúk dole. Držím palce aj naďalej, robíte to super.

Spokojna

• promtnosť
    • Zníženie hmotnosti dodávky zo 17 kg na 14,5 kg. Cena zostala rovnaká ako za 17 kg.

Reakcia obchodu Royalpets.sk

hmotnosť bohužiaľ znížil výrobca a ceny musíme dodržiavať tiež podľa toho, ako určí dodávateľ, tak s tým nanešťastie nevieme nič robiť.

S pozdravom,
    Tím Royal Pets

Rýchle vybavenie

• Spoľahlivosť

• Milý personál ktorý vám vždy s radosťou poradí

• Veľmi spokojná

Prvý krát som objednávala ale neľutujem úplná spokojnosť rýchle vybavenie až expresné ďakujem

• S internetovým obchodom som maximálne spokojná.

• Objednaný tovar nám privezú domou, krmivo psom chutí, sú zdravé.

Spokojnost, rychle dorucenie fovaru

• Som spokojná,rýchle dodanie tovaru

• Rýchle doručenie tovaru, optimálna cena
    • Nemá nevýhody

Úžasný jednanie na jedničku rychle vybavenie

• Super

• velmi mile predavacky a hlavne pekne

Skvelá komunikácia, rýchle vybavenie, spokojnosť so všetkým.

• rýchla komunikácia a doručenie. štandardne najlepšia cena na tento produkt