Tovar mi bol doručený až na 8. deň od vytvorenia objednávky napriek tomu, že som si doplatila dobierku, čiže nebolo treba čakať na prebehnutie platby

Reakcia obchodu Royalpets.sk

mrzí nás vaša negatívna skúsenosť.
    Objednali ste si tovar, ktorý bol na objednávku a niekedy sa pri tých produktoch stane, že sa dodanie trochu predĺži.

• promtnosť
    • Zníženie hmotnosti dodávky zo 17 kg na 14,5 kg. Cena zostala rovnaká ako za 17 kg.

Reakcia obchodu Royalpets.sk

hmotnosť bohužiaľ znížil výrobca a ceny musíme dodržiavať tiež podľa toho, ako určí dodávateľ, tak s tým nanešťastie nevieme nič robiť.

Tím Royal Pets

• Z dvoch objednaných hračiek mi bola doručená len jedna, lebo druhá síce bola v ponuke ale nebola na sklade. Tak som si vybrala náhradu a ani tá nebola na sklade, no v ponuke áno. Nechala som si teda poslať len jednu hračku, ktorá nespĺňala moje očakávania. Obchod sa ohradil, že na stránke to je popísané jasne ale nie som s nákupom spokojná. A nie, kvôli vráteniu hračky za 3€ sa na poštu v strede decembra určite trepať nebudem.

Bolo by fajn keby sa na stránke urobil poriadok v skladových zásobách a keby sa fotky produktov zhodovali s realitou.

Reakcia obchodu Royalpets.sk

je nám ľúto, že hračka nesplnila vaše očakávania. Ako ste aj sama napísala, v popise je hračka opísaná jasne, aj obrázok je tam správny.
    Za problémy spôsobené s chýbajúcou hračkou sme sa vám ospravedlnili.
    Chápeme, že hračka nesplnila vaše očakávania, lebo ste si ju predstavovali väčšiu. Rozmery sa ale udávajú za celú hračku aj s visiacimi časťami a v opise hračky je rozmer uvedený.

Tím Royal Pets

S týmto obchodom som bola spokojná až do poslednej obj. Tovar som objednala vo štvrtok o 9.00 , hneď bol aj vyplatený čo mi bolo potvrdené napriek tomu tovar bol doručený ať v pondelok . mala som skúsenosti, s doručením tovaru do 24 hod. nespokojnosť s vydaním tovaru doručovateľovi

Dobrý deň pani Janka,

pri tovare, ktorý ste si objednali, je uvedené: "Dostupné na objednávku", to znamená, že tovar nemáme na sklade, ale musíme ho najskôr objednať od dodávateľa a následne vám ho pošleme. Nie je teda možné vám ho doručiť do 24 hodín ako ste zvyknutá. Tovar sme vám poslali hneď v piatok, na druhý deň od objednania a keďže sa cez víkend nedoručuje, prišlo vám to hneď na ďalší pracovný deň od odoslania balíka, v pondelok. Teda na 3. pracovný deň. Rýchlejšie sa to pri tovare dostupnom na objednávku už nedá.
    Mrzí nás vaša nespokojnosť, ale z našej strany sme tovar doručili najrýchlejšie, ako sa dalo.

Tím Royal Pets

Všetko by bolo v poriadku keby darček ktorý ponúkali v rámci nákup neprišiel úplne ale úplne rozmačkany a rozmazany po obale, ktorý som musela následne celý umývať

Reakcia obchodu Royalpets.sk

veľmi nás mrzí vzniknutá situácia. Keby ste nás kontaktovali, určite by sme sa to snažili vyriešiť ku vašej spokojnosti.
    V doprave museli pravdepodobne niečo ťažké hodiť na vás balík, inak si neviem vysvetliť, prečo by tie kapsičky praskli, lebo ešte žiadny zákazník nám takýto problém nehlásil.
    Veľmi sa ospravedlňujeme za problémy, ktoré vám to spôsobilo.

Vrece bolo narezane roztrhnute take v strede cca 12 cm horizontálne diera

Dobrý deň ,

Mrzí nás vaša skúsenosť. Roztrhnuté vrece s 12 cm dierou by sme úmyselne nezabalili a neposlali. Myslím, že takú veľkú dieru by sme si všimli, avšak samozrejme, stať sa môže. Ak vám prišlo takto roztrhnuté vrece, treba poslať reklamáciu, ktorú by sme určite riešili. Žiadnu sme ale nedostali.

Tím Royal Pets

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Hodnotenie bolo napísané konkurenčným obchodom.