• Doručenie trvá veľmi dlho.Sledovanie zásielky ukazuje ,že tovar mali doručiť včera no nestalo sa tak ani dnes .Žiadne informovanie o zásielke

Ponúkaný tovar neodoslali a neboli ani schopný odoslať tak, ako mali uvedené na svojej stránke. Nereagovali na môj mail. Takmer okamžite telefonicky reagovali až vtedy, keď som následne požadoval bezodkladne vrátiť peniaze. Muž, ktorý telefonoval bol vulgárny a agresívny, peniaze mi však bezodkladne vrátili. Takúto komunikáciu som s obchodníkom ešte nezažil.
    Nesúlad medzi deklarovaným a realitou je evidentné zavádzanie kupujúcich. Čo podčiarkuje vyššie uvedená komunikácia. Obchod neodporúčam, svojich známych som upozornil na zlú skúsenosť.

Tovar ešte nedorazil a obchod otravuje s hodnotením, pritom sľubovali odoslanie nasledujúci deň po objednaní.

otras komunikacia arogancia neochota drzost

Poslali mi iny tovar. Zasielku som hned vratil, samozdejme ze im uz bola dorucena ale spravny tovar mi dodnes nebol doruceny aj ked mi telefonicky tvrdili, ze to uz poslali.

• Široký sortiment
    • Prehľadnosť e-shopu
    • Tovar píšu skladom a zavolajú o vyše dva dni ze tovar nie je skladom, aj to v čase keď už čakajú na prevzatie balika kurierskou službou , a ak odošlú danú vec ktorú skladom majú a ktorú mali odoslať na ďalší deň ako mi to povedali, tak ak sa im neozvem tak ju možno ani neodošlu tak skoro
    • Za mňa neodporúčam
    • Komunikácia
  • Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Recenze byla odstraněna - nejedná se o hodnocení nákupu, ale produktu.

Bol doručený iný produkt a po kontaktovaní predajca ignoruje túto skutočnosť

Praská koža na puzdre

V balení termovízie nebol priložený návod na použitie, telefonicky mi ho prisľúbili poslať na mail. Prešli tri týždne a nič nedorazilo- čudný prístup.

Tovar dorazil v krátkej dobe, ale obal na nožík bol potrhaný, zničený, má to byť darček, tak ma to veľmi mrzí. Už bol tak zabalený, lebo vonkajší obal bol v poriadku. To sa nerobí.