Objednal som, tovar prišiel v poriadku a následne aj mailom daňový doklad.

Objednany tovar 19.5.2018. Pracovnicka mala overit realizaciu mojej platby 28.5.2018, ale uz sa neozvala. Musel som obchod opätovne kontaktovat a bolo potvrdene ze som platbu realizoval, dostal som informaciu ze sa tovar ihned odosiela. Zatial nedorazil.

• Popis tovaru odpovedal skutočnosti

Okamžitá reakcia

Po objednávke neprišlo vyrozumenie o jej spracovaní, teda som nevedel, či tovar bude doručený.

• Tovar dosiel poškodeny

• Odporucam balika balit do nepriehladneho papieru, aby nebolo vidiet o aky tovar sa jedna. Nemusi cela ulica vidiet, ze bol doruceny sejf

• Prehľadnosť ponuky
    • v mojom prípade trochu dlhšia dodacia doba

• Tovar prišiel načas
    • Na dotaz e-shop reagoval okamžite, príkladný prístup k zákazníkovi

Tovar mi bol doručený ale nie ten, ktorý som si objednala. Po informovaní obchodu ešte požadovali aby som na svoje náklady doručila neobjednaný tovar späť na ich prevádzku.

• Do dnešného dňa - mesiac po obdržaní tovaru nemáme faktúru a napriek viacerým urgenciám.

Čudné bolo, že faktúra nebola pribalené v balíku. Na dotaz príčiny sme dostali odpoveď, že táto firma posiela faktúry osobitne poštou. Do dnešného dňa 23.10.2017 sa tak nestalo. A to aj napriek tomu, že každý dodávateľ má povinnosť vyfaktúrovať dodávky do 15. dňa nasledujúceho mesiaca. Pri takejto neochote a nekomunikácii dodávateľa určite urobím všetko preto, aby som od nich už nikdy nemusela tovar objednávať.

• Dobrá , vecná komunikácia

Som spokojný.

• Korektné jednanie

Komunikácia obchodu bola veľmi dobrá, niekoľko krát sme spolu komunikovali či už telefonicky alebo mailom, lebo sme mali viac požiadaviek a všetky boli vyriešené k našej spokojnosti
    Chválim :)

Rychle jednanie. Ok

• Rychlo

• Tovar poskodený - asi absentuje výstupná kontrola

Nerozumiem, ako niekto kto sa prezentuje ako zavedený výrobca predá vyrobok vyditeľne poškodený - prevalená stena.

• Tovar skladom

• oficialne zastupenie, ceny