Tovar som vrátil späť a prvý krát sa mi stalo že mi nevrátili plnú sumu, ale iba za tovar. Prepravné a dobierku mi nevrátili. Tovar mi nepasoval, tak som očakával vrartku v plnej výške. Tak že nespokojnosť z mojej strany a už nikdy viac tento eshop.

• Dobre ceny
    • Osobny odber v ramci BA
    • Velmi neprijemny a neochotny zamestnanec

Tovar objednany 7 dni, bez informacie o doruceni (aspon som ju nikde nenasiel)

• Dostal som iba jednu položku z dvoch objednaných setov. Keby som ich nekontaktoval ja , ten druhý set ani nedostanem !

Vedeli ,že mali problém so systémom , no vôbec sa to neunnúvali oznámiť.

Tovar neprišiel už druhý týždeň. Keď som zavolal na firmu ubrzpečovali ma že v pondelok prídu no nestalo sa tak .skúste radšej inde objednať nie som jediný komu neprišiel tovar

• tovar poslali po niekoľkych dňoch na dobierku, avšak som bol mimo domova na dovolenke. kurier voval až stal pred domom. tomuto obchodu úplne vypadlo, že so zakaznikom treba komunikovať.

Po objednani tovaru skladom som po dvoch tyzdnoch obdrzal informaciu, ze dodavatel tovar predsa len nema a po dalsom viac ako tyzdni bol pripraveny na vydaj nahradny tovar. Po prichode na predajnu mi ale povedali, ze tovar nevedia najst. Vysledok je ze po 30 dnoch od zadania objednavky tovar nemam, zima sa pomaly konci a rohoze (ktore musim kupit inde) mi uz teraz budu akurat tak na...

• Neochota kuriera zaplatil som si dopravu domov kurier ze nestiha povedal ze mi to da do zasielkovne.

objednane pred dvomi možno tromi týždňami, mali ma kontaktovať telefonicky a stále nič takže ani sa nedá povedať ze neodporúčam ale v skratke totálny nespolah až neviem ci stránka nie je fake...

• Primeraný výber tovaru
    • Slabšia komunikácia s obchodom.
    • Zdlhavé dodanie
  • Cely tyzden cakam a nikto sa neozval, ked pozeram na stav objednavky, stale to iste

Objednávka bola vytvorená pred 20timi dňami. Prišlo iba oznámenie, že časť tovaru nie je skladom a bude prepravná z iného skladu, ale dodacia doba sa nezmení. 20 dní a nič, ani tovar, ani žiadne ospravedlnenie.

• Rohože na mieru do auta ktoré som si objednal mi vôbec do môjho auta nesedeli.

stále nedoručený tovar

• Prvy krat som rusil objednavku z dovodu ze vyrobok nebol naskladneny.
    • O mesiac nato som robil novu objednavku s tym ze rohoze su naskladnene no ako nahle mi dosli zistil som ze su ine ako uvadza eshop na stranke.
    • Takze posledny krat som si u nich objednaval nakolko ma prvy mesiac tahali no napokon ani neboli a dalsi mesiac mi poslali ine ako som si obbjednal.

• nevyhoda bola v tom ze neboly namontovane fixi a pri montazi sa jedna rohoz rozrezala
    • rohože mali podľa popisu pasovať, nepasujú...

• Od objednania žiadne inštrukcie ani nič kedy čo príde

nekvalitné a nesedí v aute

• Dodacia doba