• - prvých 6 objednávok
    • - na mail nereagujú
    • - telefón nedvíhajú
    • - objednávka nevybavená, tovar nedodaný

Bola to moja 7 objednávka v obchode. Predošlé boli vybavené a bol som spokojný, táto posledná z 9.12. do dnešného dňa (30.12.) nie, pričom som objednával tovar, ktorý mali skladom. Skúšal som ich kontaktovať viackrát, ale na mail neodpovedajú a telefón majú buď vypnutý, alebo nedvíhajú... som maximálne nespokojný.

• siroky vyber
    • zabavna loteria kolko % z objednavky pride
    • nereaguju na maily
    • poslali nekompletnu objednavku

9.11. som objednaval 2 baliky granul taste of the wilde a podstielku pre macky. Po rozbaleni objednavky som zistil ze podstielka pre macky chyba. Poslal som niekolko mailov a na ziadny z nich obchod nereagoval.

• neviem
    • a zabudol som dodat, ze na opakovane emaily mi ani neodpisali, tak to sa ani nesnazte nieco reklamovat

odporucam neobjednavat si nic

• Myslím že už žiadne.Sklamal ma.

Doposiaľ som bola spokojná. No pri tejto objednávke(z 26.09.2016),ktorá po dvoch urgenciách prišla 18.10.2016. A to chýbali v nej sáčky Trixie, časopis a faktúra.
    Ale najviac som sa nahnevala že cena, ktorú som zaplatila nezodpovedá dodávke.
    Zaplatila som 111,37€

V dodávke bolo:
    Roayal Canin Medium 15kg 51,96€
    Brit Care 7,5kg-2x 26,36x2=52,72€
    Dobierka 2,00€
    Spolu som mala zaplatiť 106,68€

• v čase mojej objednávky už vedeli o zmene a napriek tomu neinformovali zákazníka a nechali ma čakať, až kým som sa sama po cca týždni domáhala objednaného tovaru, alebo aspoň termínu dodania, maximálne neseriózne

Nakupujem v tomto obchode pravidelne. Objednávky mi vždy prídu v poriadku, dokonca aj s nejakým darčekom navyše, čo je super a hlavne potešia. Odporúčam nakupovanie v obchode aj ostatným.

• Peniaze z uctu stiahnu obratom, tovar nedodaju ani do mesiaca, a kto vie, ci ho vobec niekedy dodaju...

Vážená paní Bedo,
    děkujeme za Vaši recenzi. Taška Europet Bernina, kterou jste si objednala, je u nás na eshopu uvedena s dostupností NA DOTAZ, tudíž není momentálně skladem, o čemž jsme Vás telefonicky informovali a domlouvali jsme se, že k dodání bude zboží na přelomu září/října, s čímž jste souhlasila. U Vámi zvolené platby kartou on-line dojde skutečně k uhrazení objednávky okamžitě, ale nikoliv tím, že bychom si peníze stáhli, ale díky tomu, že jste autorizovala platbu kartou online. O dodání tašky Europet Bernina Vás samozřejmě budeme informovat a v případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici. Přejeme krásný zbytek dne,

Za team ROGZ.CZ
    Jakub Frohlich

• Prehľadné stránky
    • Akcie

Zaujala ma cena
    dobrý výber

• Super ceny
    • Čas dodania

Za tú cenu sa oplatí prípadne aj počkať

• dodacia doba

nech neuvadzaju že tovar na druhý den u Vás

• Cena a veľký výber granul pre psika (špeciálna strava)

Spokojná,len škoda že mi nedali žiadny darček( stacila maličkosť ako minule)pre psika

• dobra cena
    • celkom rychle dodanie
    • nic som nezistila

tazko vyvodit zaver z jedneho nakupu, ale nemam s nimi ziadne negativne skusenosti ani vyhrady

• neviem o nich

odporúčam tu nakupovať

K objednávke som vždy dostal nejakú malú pozornosť čo obchodu dávalo veľké PLUS, ale pri poslednej som už nedostal okrem samotneho tovaru nič...škoda

Vážený pán Turek,
    ďakujeme Vám za Vašu recenziu a sme radi, že ste s naším obchodom spokojný. Časopis, ako darček ste nedostal, pretože po dobu zľavovej akcie 5 % na všetko, ktorú ste tiež využil, darčeky bohužial nepridávame .

Pri Vašej ďalšej objednávke sa ale na malý darček môžete opäť tešiť . Tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky .

Za ROGZ team Jakub Frohlich
    Manažér pre internetový predaj

• Prepravna spolocnost - kurier. Neprisla mi sms ze kedy bude tovar dorucovany,nemohla som si tak presmerovat dorucenie,nakolko som bola odcestovana. Kurier nebol ochotny dorucit tovar na inu adresu v ramci okresu...

Spokojnost z mojej strany

Dobrý deň ,
    ďakujeme za Vašu recenziu . Ospravedlňujeme sa za komplikácie pri doručovaní zásielky , bohužiaľ sa jednalo o pochybenie zo strany prepravnej spoločnosti . Na problém sme prepravnú spoločnosť upozornili a veríme , že v budúcnosti sa táto situácia už nebude opakovať . Tešíme sa na ďalšie Vaše objednávky .

Za ROGZ team Jakub Frohlich
    Manažér pre internetový predaj

• vsetko co treba
    • urcite ma lebo prijemne jednanie napisala som spravu a ihned reagovali na nu takze spokojnost na 100percent

plne odporucam sriozna spolocnost

Reakcia obchodu ROGZ.SK

jsme moc potěšeni krásnou recenzí, Vaše spokojenost je pro nás tou největší odměnou.
    Těšíme se na Vaše další objednávky.

Za ROGZ team Lenka Kholová, majitelka

• rýchle dodanie tovaru, dobrá predchádzajúca skúsenosť s prvou objednávkou

komunikácia obchodu s nakupujúcim, mám len pozitívnu skúsenosť

Reakcia obchodu ROGZ.SK

děkujeme za Vaše hodnocení, zákaznický servis je pro nás prioritou a vždy se snažíme najít ten nejlepší způsob pro spokojenost zákazníka. Těšíme se na Vaše další objednávky.

• Dlha doba dodania

Reakcia obchodu ROGZ.SK

děkujeme za Vaše doporučení a zpětnou vazbu. Omlouváme se za zdržení při dodání Vaší objednávky, snažíme se vše dělat pro to, abychom byli schopni maximum expedovat v co nejkratším možném čase.

Věřím, že příště budete s vyřízením spokojen(a).

• široký sortiment produktov
    • výhodné ceny
    • dobrá komunikácia
    • nenachádzam

odporúčam ostatným

Vážená Zoja,

moc Vám děkujeme za Vaše doporučení a krásnou recenzi.

Za ROGZ team Lenka Kholová, majitelka

• Rychla komunikacia, prijatelne ceny.
    • Ziadne

Odporucam

Vážená Eva,

děkujeme za Vašich 100 %.