• Rychle dorucenie

Všetko v najlepšom poriadku. Som spokojná, aj s tovarom aj s doručením objednávky.

• Veľmi milý ľudia. Kvalitný materiál. Som veľmi spokojná. Ďakujem

Kvalita

Skoré vybavenie mojej objednavky,tovar vyzerá pekne pôjde ako darček,nerozbalovala som.

Reakcia obchodu Rodinnebalenie.sk

ďakujeme za milé hodnotenie. Veľmi nás teší, že sa Vám nákup u nás páčil a že ste svoj tovar obdržala v krátkom čase. Veríme, že si udržíme Vašu priazeň aj pri ďalšom nákupe.

Tím RodinneBalenie.sk

Som nadmieru spokojná s tovarom, s rýchlosťou dodania...Všetko ako na obrázku... Už tretí krát som nakupovala...netreba sa báť platiť kartou, všetko príde....
    Ste môj top obchod,inde už nenakupujem...

Reakcia obchodu Rodinnebalenie.sk

ďakujeme za krásne hodnotenie. Veľmi nás teší, že sa Vám opäť nákup u nás páčil a že ste svoj tovar obdržala v krátkom čase. Veríme, že si udržíme Vašu priazeň aj pri ďalšom nákupe a už teraz sa tešíme na Vašu ďalšiu objednávku plnú výhod.

Ceny
    Sortiment
    Rýchle dodanie

Reakcia obchodu Rodinnebalenie.sk

ďakujeme Vám za hodnotenie. Sme radi, že Vám bola objednávka rýchlo doručená a že všetko prebehlo k Vašej spokojnosti.

• Kvalitný, vzhľadovo pekny
    • Cenovo prístupny
    • Tovar

Ziadna

Reakcia obchodu Rodinnebalenie.sk

ďakujeme za milé hodnotenie. Veľmi nás teší, že sa Vám opäť nákup u nás páčil a že ste svoj tovar obdržala v krátkom čase. Veríme, že si udržíme Vašu priazeň aj pri ďalšom nákupe a už teraz sa tešíme na Vašu ďalšiu objednávku plnú výhod.

Pekné obliečky

Reakcia obchodu Rodinnebalenie.sk

ceníme si Váš čas, ktorý ste venovala hodnoteniu nákupu u nás. Teší nás, že všetko prebehlo tak ako má a že tovar splnil Vaše predstavy. Aj Vašu ďalšiu objednávku spracujeme v čo najkratšom čase a s dobrou náladou.

• rýchle odoslanie
    • pomer cena kvalita

• Otrasna dodacia doba

Reakcia obchodu Rodinnebalenie.sk

ceníme si Vaše hodnotenie. Od nás bola zásielka expedovaná do dvoch pracovných dní. Podľa trasy balíku Vás bude dopravca s doručením kontaktovať. Niekedy aj pri maximalnej snahe sa niektorá zásielka zpomalí. Veríme, že Vám tovar urobí radosť a všetko dobre dopadne. V prípade komplikácií sa na nás neváhajte obrátiť.
    Ďakujeme za pochopenie.

• Rýchle dodanie objednaného tovaru

Tím RodinneBalenie.sk

• Výrobca Xpose deklaruje, že má tovar prevažne z ČR a menuje ďalšie okolité krajiny. Deka je však Made in China

Reakcia obchodu Rodinnebalenie.sk

ďakujeme za hodnotenie a sme radi, že Vám objednaný tovar robí radosť a že všetko dopadlo k Vašej spokojnosti. Spoločnosť XPOSE je výhradný dovozca mimo iné aj z vymenovaných zemí, čo aj na svojich stránkach uvádza. Dbá na priaznivú cenu, kvalitu a certifikáciu nezávadnosti dodaného tovaru, čo je nielen naše kritérium, ale aj hlavnou požiadavkou každého zákazníka. Teší nás, že aj Vám tovar vyhovuje a aj o ďalšiu Vašu objednávku sa postaráme s maximálnou starostlivosťou.

Tím RodinneBalenie.sk

Veľmi spokojná. Tovar som objednávala na poslednú chvíľu a prišiel mi ešte o deň skôr. Takže maximálna spokojnosť.

Reakcia obchodu Rodinnebalenie.sk

ďakujeme. Takéto hodnotenie vždy poteší. Sme radi, že Vám objednaný tovar robí radosť a že všetko dopadlo k Vašej spokojnosti. Tešíme sa na ďalšiu Vašu objednávku, o ktorú sa opäť postaráme s maximálnou starostlivosťou.

• Spoľahlivosť, rýchlosť,

Tím RodinneBalenie.sk

Teraz som objednala prvýkrát, veľké skúsenosti ešte nemám.

Reakcia obchodu Rodinnebalenie.sk

ďakujeme za Váš nákup. Aj o Vašu ďalšiu objednávku sa postaráme s maximálnym nasadením.

• Rychle dodanie

Som spokojná.

Tím RodinneBalenie.sk

Skvelý obchod, obliečky objednávam len odtiaľ. Došlo k malej chybicke, ale reklamácia bola rýchlo vybavená. Komunikácia, obliečky všetko super.

Reakcia obchodu Rodinnebalenie.sk

ďakujeme. Takéto hodnotenie vždy poteší:-) Sme radi, že Vám objednaný tovar robí radosť a že nakoniec všetko dopadlo k Vašej spokojnosti. Tešíme sa na ďalšiu Vašu objednávku, o ktorú sa opäť postaráme s maximálnou starostlivosťou.

OK,

Reakcia obchodu Rodinnebalenie.sk

ďakujeme za milé hodnotenie a tešíme sa na Vašu ďalšiu objednávku.

• Dobra kvalita