• Otrasna dodacia doba

Reakcia obchodu Rodinnebalenie.sk

ceníme si Vaše hodnotenie. Od nás bola zásielka expedovaná do dvoch pracovných dní. Podľa trasy balíku Vás bude dopravca s doručením kontaktovať. Niekedy aj pri maximalnej snahe sa niektorá zásielka zpomalí. Veríme, že Vám tovar urobí radosť a všetko dobre dopadne. V prípade komplikácií sa na nás neváhajte obrátiť.
    Ďakujeme za pochopenie.

Tím RodinneBalenie.sk

• Tovar prišiel dosť rycho ale obliečky na postel boli znečistené a mastné fľaky boli na nich.

Dobrý deň.

Ceníme si Vaše hodnotenie a sme radi, že sa Vám zásielka doručila v poriadku a rýchlo. V prípade kazového kusu sa vopred ospravedlňujeme. Prosím kontaktujte naše reklamačné oddelenie, ktoré s Vami všetko vyrieši. A to buď telefonicky na call centru 02 2092 9629, pon - pia 8-16 h, alebo e-mailom [email protected].

Tím RodinneBalenie.sk

Tovar nezodpovedá . Niesom spokojná mala som ojednanú saténovú navlečku na vankúš a dodaná bola bavlnená.

Reakcia obchodu Rodinnebalenie.sk

tak ako u tovaru uvádzame, jedná sa o bavlnený satén, ktorý sme Vám aj doručili. Pokiaľ Vám tovar nevyhovuje, môžete využiť našu ústretovú dobu 50tich dní pre jeho vrátenie.

Tím RodinneBalenie.sk

• 9 objednavok z 10 vzdy poskodenych,ak som im napisala,ze ci je to normalne,ze preco prave vzdy mne,nech si zamestnanu na kontrole niekoho ,kto pozrie ci je tovar v poriadku,tak napisali,ze tovar kontroluju a nie je v ich silach kontrolovat kazdy kus. Naposledy uz poslali spinavy a poskodeny tovar ,uz mi to pride tak,ze niekto vrati a obchod si povie,ved druhy to nebude reklamovat a zabalime opat ako novy tovar. Len skusaju!!!

Reakcia obchodu Rodinnebalenie.sk

Vaše hodnotenie radi upresníme. Máte u nás 4 objednávky. Sú zákazníci, ktorí u nás majú už viac objednávok, nakupujú opakovane a bez problému. Vážne nás mrzí, že práve u Vás došlo viackrát k doručeniu tovaru s kazom. Tak ako sme uviedli, v expedovanom množstve nie je možné podchytiť každý kus, čo nás samozrejme neospravedlňuje. Preto sa všetkým podnetom aj reklamáciám obratom venujeme a bez zbytočného zdržania ich riešime, čo ste si určite tiež všimla.
    V poslednej objednávke odmietate využiť vrátenie tovaru zdarma cez zásielkovňu a preto môžete využiť odoslanie balíku iným dopravcom podľa svojho výberu. Náklady za dopravu Vám podľa obchodných podmienok po uznaní reklamácie budú preplatené.
    A verte, že nič neskúšame! Poškodený tovar nezaskladňujeme, ale preposielame na reklamáciu ďalej nášmu dodávateľovi.

Tím RodinneBalenie.sk

Dlhe dodanie,nkvlitný vankúš,obchod nekomunikuje pri vrátení

Reakcia obchodu Rodinnebalenie.sk

mrzí nás čo tu píšete. Vaša objednávka bola od nás expedovaná hneď druhý deň od objednania. Celkom aj s doručením ste obdržala svoj tovar do piatich pracovných dní. Niekedy sa zásielka trochu spomalí, aj keď všetci pracujeme na maximum.
    Čo sa týka objednaného vankúša, píšeme nechať rozložený 24 h. Pokiaľ sa Vám po piatich hodinách jeho tvar nepáči, môžete nám ho bez problému vrátiť.
    E-mail od Vás sme obdržali v ranných hodinách dnes a je v spracovaní. Je to e-mail, nie chatová komunikácia nechápeme prečo hneď po hodine a pol píšete, že nekomunikujeme!??
    Všetky informácie pre vrátenie tovaru na našich stránkach máme uvedené a formuláre pre odstúpenie sú funkčné. Pokiaľ sa Vám aj tak nepodarilo sa k informáciám dostať (ako uvádzate v pošte) a potrebovala ste odpoveď hneď, stačilo nám zavolať a všetky dotazy by Vám boli zodpovedané priamo bez zdržania.
    Kolegyňa z reklamačného oddelenia Vám e-mailom všetky podklady prepošle a na vrátenie tovaru máte až 50 dní od prevzatia zásielky.

Príjemný deň Vám praje kolektív RodinneBalenie.sk

• Nie som spokojná s kvalitou tovaru.

Reakcia obchodu Rodinnebalenie.sk

vážime si Vaše hodnotenie a mrzí nás, že tovar nesplnil Vaše očakávanie. Na vyhodnotenie a prípadné vrátenie nepoužitého tovaru máme ústretovú dobu až 50 dní od prevzatia zásielky. V prípade potreby kontaktujte prosím naše reklamačné oddelenie, ktoré Vám so všetkým ochotne poradí na 02 2092 9629, Pon - Pia 8 - 16:00.

Tím RodinneBalenie.sk

• Na vánočním ubruse jsou dýně hokaido.
    • Ubrusy sem chtěla reklamovat nebo na fotce vypadali lépe.

Reakcia obchodu Rodinnebalenie.sk

ceníme si Vaše hodnotenie. Vzor obrusov na fotografii je dobre viditeľný vrátane obrázku tekvice. Mrzí nás, že tovar nesplnil Vašu predstavu. Na vyhodnotenie a prípadné vrátenie nepoužitého tovaru máme ústretovú dobu až 50 dní od prevzatia zásielky. V prípade potreby kontaktujte prosím naše reklamačné oddelenie, ktoré Vám so všetkým ochotne poradí na 02 2092 9629, Pon - Pia 8 - 16:00.

Tím RodinneBalenie.sk

Bohuzial zla skusenost. Objednala som si uteraky. Uplatnila som si VSETKY SVOJE VERNOSTNE BODY cize 302 co robilo zlavu 12,84. Dala som si ich dorucit packetou do z-boxu. Zial nestihla som prebrat, zasielka vratena. Volala som na infolinku, kde mi pani povedala, ze BODY MI PREPADNU!!! Hoci realne vyuzite nie su, kedze cela objednavka sa im vrati. Prvy raz som neprebrala od nich zasielku, nakupila som velakrat predtym a za nemalo penazi. SOM VELMI SKLAMANA A ROZHODNE TU UZ NENAKUPIM! Eshopov s podobnymi cenami a sortimentom je neurekom. NEODPORUCAM. NEVAZIA SI STALYCH ZAKAZNIKOV.

Reakcia obchodu Rodinnebalenie.sk

ceníme si Vaše hodnotenie. No tak ako uvádzame v našich obchodných podmienkach, kredity/zľavy uplatnené v objednávke, zaniknú spoločne s odstúpením od kúpnej zmluvy. (stornu, neprevzatiu zásielky a zániku objednávky...) Ďakujeme za pochopenie.

Tím RodinneBalenie.sk

Nespokojnosť!!! nakoľko mi poslali iný motív potlače aj farebnosť odlišná na vankúšoch.

Reakcia obchodu Rodinnebalenie.sk

ceníme si Vaše hodnotenie. U obliečok na malé vankúšiky v popise uvádzame, že má každá z nich na sebe inú časť vzoru. V prípade, že nesplnili Vašu predstavu, môžete využiť možnosť vrátenia tovaru a to až do 50 dní od prevzatia zásielky.

• Vratenie tovaru

Ak nie ste spokojny s tovarom treba ho poslat do ciech kde postovne vyde 10€ .nemaju ziadnu pobocku na svk co sa neoplati vobec posielat. Na stranke mali uvedeny ine zlozenie materialu ako bolo na baliku.tovar mi nevyhovuje ale vratit sa mi ho neoplati.

Reakcia obchodu Rodinnebalenie.sk

ceníme si Vaše hodnotenie. V prípade vrátenia tovaru je adresa uvedená už na hlavnej stránke, tak aj v kontakte či formulári. V prípade zloženia tovaru, ten je uvedený jak na našich stránkach, tak aj na obale. Pokiaľ si nie ste istá, či odpovedal doručený tovar objednávke - kontaktujte nás. Radi Vám so všetkým poradíme.
    e-mail: [email protected]

Tím RodinneBalenie.sk

Žiaľ obidve nové obliečky došli špinavé od čiernej fixky alebo niečoho takého. Z tohto dôvodu si už nikdy z tohto obchodu nič neobjednam. Podobnú zlú skúsenosť som mala aj s vypredajobliecok.sk

Dobrý deň.

Ceníme si Vašu recenziu. Je nám naozaj veľmi ľúto, ak ste obdržala kazový tovar. Bohužiaľ nie je v našich silách skontrolovať každý kus od dodávateľa čo nás samozrejme neospravedlňuje. V takom prípade je potrebné kontaktovať naše reklamačné oddelenie, kde s Vami kolegyňa všetko vyrieši k Vašej spokojnosti a v čo možno najkratšom čase.

Tím RodinneBalenie.sk

Kupene obliecky vobec nezodpovedaju foto na webe. Po prani este horsia farba a kvalita.

Reakcia obchodu Rodinnebalenie.sk

vážime si Vaše hodnotenie. No nie je v našich silách premietnuť odtiene farieb prostredníctvom fotografie a zariadení, na ktorom si zákazník tovar vyberá. Odtiene farieb sa zobrazia inak na tabletu, notebooku, mobilnom telefóne či monitoru... Práve preto máme ústretovú dobu až 50 dní na vyhodnotenie a vrátenie nepoužitého tovaru, s ktorým Vám radi poradíme.
    Tel. č. : 02 2092 9629 Pon - pia 8:00 - 16:00

Tím RodinneBalenie.sk

V jednom balení obliečky poškodené - vyblednuté pásiky plus kaz.

Tím RodinneBalenie.sk

Predtým, keď som si objednávala viackrát tovar, bol v poriadku. Teraz však som veľmi sklamaná. Tovar zle vystrihnutý dokriva a veľkými stehmi ušitý.

Tím RodinneBalenie.sk

• reklamácie a vrátenie tovaru jedine do Prahy!

Hoci má e-shop stránky .sk +.cz, vrátenie tovaru je možné jedine na českú adresu, hoci email majú aj slovenský. Za mňa toto nie je "user friendly".

Reakcia obchodu Rodinnebalenie.sk

ceníme si Vaše hodnotenie, no vrátenie tovaru prebieha štandardne, tak ako uvádzame aj v obchodných podmienkach. Adresa je uvedená aj na hlavnej stránke e-shopu. V prípade vrátenia tovaru, platí dopravu zákazník podľa svojej voľby. V prípade reklamácie odporúčame nás vopred kontaktovať. Radi Vám so všetkým poradíme neváhajte nás kontaktovať:
    e-mail: [email protected]

• Krivo postrihané diely

Tím RodinneBalenie.sk

Nie som spokojná nakoľko mi prišla odpoveď že ste moju objednávku stornovali bez odôvodnenia prečo ste sa tak rozhodoli, preto Vás nebudem nikomu odporúčať

Reakcia obchodu Rodinnebalenie.sk

žiadna platba, ani dotaz na objednávku od Vás neprišiel:-( Platba online neprebehla a systém objednávku automaticky stornoval. Stačí len komunikovať, než vyvodíte takýto záver.

Pekný deň

Tím RodinneBalenie.sk

• Načo pýtate hodnotenie, keď tovar nedorazil. Dostala som mailom len faktúru. To je výsmech?

Reakcia obchodu Rodinnebalenie.sk

mrzí nás, že sa Vaša zásielka zdržala. Niekedy aj napriek maximálnej snahe sa niektorá zo zásielok spomalí, čo nás tiež neteší. Hodnotenie nákupu odosiela portál Heureka automaticky bez ohľadu na stav objednávok, čo žiaľ neovplyvníme. Veríme, že Vám tovar urobil radosť a vynasnažíme sa, aby ste nabudúce tovar obdržala v čo možno najkratšom čase a k Vašej spokojnosti. Ďakujeme za pochopenie.

S prianím príjemného dňa

Tím RodinneBalenie.sk

• Myslela som si, že ponúkate naše výrobky a nie z Činy. To si môžem kupit u Činana omnoho lacnejšie.

Reakcia obchodu Rodinnebalenie.sk

ceníme si Vaše hodnotenie a mrzí nás, že tovar nesplnil Vaše očakávanie. V prípade záujmu máte možnosť vrátenia tovaru a to až do 50 dní od prevzatia zásielky. Radi Vám s vrátením poradíme, neváhajte nás kontaktovať.

• 19 teho som objednala dnes je 26 a stale nic pisali dodacia doba 2-3 dni

Reakcia obchodu Rodinnebalenie.sk

ceníme si Vaše hodnotenie. Doručovanie prebieha v rámci pracovných dní a Vaša objednávka bola vytvorená pred víkendom. Doručenie prebehne v rámci 5tich pracovných dní. Aj napriek maximálnej snahe nás aj dopravcov sa niektorá zo zásielok spomalí. Za zdržanie dodania sa ospravedlňujeme a veríme, že Vám tovar urobí radosť.