Veci ktoré akože majú skladom , tak nemajú a to sa mi stalo už druhý krát.... Takže majú v tom bordel...

Dobry den.
    Mrzi nas, ze sme vam nemohli dodat vas objednany nozik.
    Bohuzial si ho objednali pred vami a nakolko sa prestal tento nozik vyrabat, tak sme vam ho uz nevedeli ani objednat.

• Tovar označený skladom, ale skladom nebol, ak by som nevytelefonoval kedy je možné doručenie, tak by sa ani neozvali že im tovar chýba skladom.
    • Cez deň nevybavíte ohľadne objednávky nič, až po 16:00

Dobry den.
    Mrzi nas vasa skusenost s nasim obchodom.
    Kontaktujeme kazdeho zakaznika, ked su nejake nezrovnalosti v objednavke. Objednavky sa riesia ale postupne a az ked pride na rad vasa objednavka, tak vas kontaktujeme. Chapeme, ze su aj ludia, ktori to potrebuju hned, ale vzhladom k momentalnej situacii a okresanie pracovneho kolektivu to rychlejsie nejde. Sme radi, ze sme nakoniec vybavili vasu objednavku k spokojnosti.
    Prajeme vsetko dobre.

• Tovar nieje skladom aj keď píšu že je.
    • Slabá komunikácia.
    • Nedodržali ani dodatočne sľúbený termín odoslania.

Od objednania po dodanie skladovej položky 6 dní.
    Na danú položku mali zľavu na čo ma neupozornili,bolo to treba v objednávke uviesť na čo ma mali dosť času upozorniť.Účtovali mi plnú sumu.
    Objednávam nože dosť často a je kopa dobrých e-shopov kam sa rád vraciam.Sem sa vracať nebudem.

Dobry den.
    Tovar ste si objednali pred vikendom a pisali sme vam, ze vam ho posleme v pondelok.
    Bohuzial sme mali v pondelok technicke problemy a tovar sme nevedeli odoslat nikomu.
    Preto sme vam tovar posielali az v utorok a v stredu vam bol doruceny.
    Co sa tyka zlavy na tovar. Pokial ste mali zlavovy kupon, bolo ho potrebne zadat pri objednavke.
    Alebo ked ste to zistili, tak bolo vhodne nas o tom informovat bud telefonicky, alebo mailom a urcite by sme to doriesili.
    Bohuzial nie je v nasich silach kontrolovat kazdu objednavku.
    Prajeme vsetko dobre.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Inzeruju tovar, ktorý nemajú.

Dobry den.
    Prepacte, ale v tomto pripade sme neinzerovali tovar, ktory sme skladom nemali.
    Tovar bol vysvieteny s cervenym X, ako tovar nedostupny. Na Heureke sa doteraz zobrazuje ako info v ochode. Po objednavke vas hned informoval kolega, ze ste si zrejme nevsimli, ze tovar nie je skladom a ze nevieme kedy bude tovar naskladneny a ako mame dalej pokracovat v objednavke (cital som to v mailovej komunikacii s vami).
    Preto nam pripada vasa recenzia nekorektna k danej objednavke.
    Prajeme vam vsetko dobre. S pozdravom RMnoz.sk

• Tovar skladom nie je skladom

Zakúpil som nôž ktorý mal byť skladom. Po x dňoch žiadna odozva, tak som písal čo sa deje. Odpoveď že majú inventúru a o y dní sa ozvú. Po y dňoch žiadna odozva. Tak píšem čo sa deje...ešte nedokončili inventúry a nôž i tak nie je skladom.
    Tak som to zrušil a kúpil inde.
    Určite neodporúčam.

Dobrý deň.
    Mrzí nás vaša skúsenosť s našim obchodom.
    Po sviatkoch sme mali inventúru a nebolo možné tovar posielať.
    Každému zákazníkovi sme posielali mail, alebo ho kontaktovali telefonicky o odoslaní objednávky.
    Pokiaľ vás nikto nekontaktoval, tak sa samozrejme ospravedlňujeme. Nebolo to spravené zámerne.
    Prajeme vám všetko dobré.
    S pozdravom RMnoz.sk

• dobrá cena
    • Tovar napriek tomu že je skladom nepošlú.Nulová komunikácia.

dobry den.
    Ospravedlnujeme sa za neposlanie vasej objednavky.
    Nastala chyba u nas na sklade, kde sme nedali tovar ako nedostupny.
    Tovar by mal byt uz v blizkej dobe skladom a hned vam ho posielame.

Objednávka bola mailom automaticky potvrdená dňa 27.12.2017. Odvtedy dodnes (07.01.2018) o veci nemám žiadnu konkrétnejšiu správu. Akceptujem, že sa jedná o koniec a začiatok roka a dovolenkové obdobie. Napriek tomu si situácia žiadala aspoň konkrétnejšiu informáciu o dodaní tovaru v mailovom potvrdení objednávky.

Dobrý deň.
    Ospravedlňujeme sa za zdržanie vašej objednávky.
    Každému zákazníkovi posielame mail, keď ste ho nejakým nedopatrením nedostali, tak sa ospravedlňujeme.
    Do 7.1.2018 sme mali dovolenku a inventúru a od dnes 8.1.2018 začíname naplno pracovať a vybavovať objednávky.
    ďakujeme za porozumenie.
    S pozdravom RMnoz.sk